Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ioanna ψαχνω τα στοιχεια του γιατρου που μου ειπες και μου βγαινει ενας παπαγεωργιου σπυρος γυναικολογος στης Σερρες:confused::confused::confused:

αυτος ειναι ομως εχει κ υποκαταστημα θεσσαλονικη. https://www.facebook.com/%CE%93%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%99%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CE%9A%CE%AD%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%BF-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CE%95%CE%BB%CE%AD%CE%B3%CF%87%CE%BF%CF%85-%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B7-812187692179474/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
Γκριμπιζης γρηγοριος..

 

Μπορείς να μας πεις λεπτομέρειες για τον Γκριμπίζη. Ενδιαφέρομαι για γέννα - καισαρική. Είναι φιλικός, ομιλητικός? Ακουσα οτι αργεί πολύ στα ραντεβού ισχύει? Κ για το οικονομικό είναι ακριβός λογω του ονόματος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓEIA σου ..το ξερω οτι εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε που εγραψες το μυνημα σου αλλα εγω τωρα αετυχε να τα διαβασω.Τυχαινει να ειμια απο θεσσαλονικη και εγω ..και στο παρελθον ειχα πεσει σε μια γυναικολογο τυρρανο..τελος παντων τωρα εχω εναν υπεροχο γιατρο και ''ανθρωπο''με εχει ξεγεννησει δυο υγειστατα αγορακια,.και ειμια πολυ πολυ ευχαριστημενη γιατι εινια ενας παρα πολυ απλος ανθρωπος που μπορει και σου μιλαει σαν φιλος και οχι σαν ''γιατρος προς ασθενη'' ελπιζω να καταλαβενεται τι θελω να πω.ο γιατρος αυτος λεγεται Δημητριου Αλεξανδρος και εχει ιατρειο στην Β.Ολγας..ενα θελετε περισσοετερες λεπτομερεις μπορειτε να μου στειλετε μυνημα .να ειστε καλα και ευχομαι να βρειτε εναν ''ανθρωπο'' που θα νιωθετε ομορφα και οχι αβολα γιατι ειναι μεγαλη υποθεση να σε ''κοιταει ενας αλλος αντρας εκτος απο τον αντρα σου''πιστυεω να καταλαβατε...

 

Και εγώ έχω τον Δημητρίου Αλέξη για γιατρό. Είναι ακριβώς όπως τα λες. Υπέροχος γιατρός και άνθρωπος. Σηκώνει το κινητό του ανά πάσα ώρα και στιγμή και είναι πρόθυμος να βοηθήσει σε ότι τον χρειαστείς.Γι' αυτό και ταξιδεύω 2 ώρες από εκεί που μένω για Θεσσαλονίκη γιατί αξίζει τον κόπο. Έχω κάνει λαπαροσκόπηση μαζί του και μια γέννα. Είχα δύσκολη εγκυμοσύνη αλλά με τη σωστή προσοχή που έδωσε στο πρόβλημά μου κατάφερα να γεννήσω ένα υγιέστατο μωράκι. Τον ευχαριστώ θερμά!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΕΊΜΑΙ ΚΑΙΝΟΎΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ?

 

Καλησπερα, σου συστηνω το γρηγοριο γκριμπιζη. Πολυ καλος γιατρος και ειναι και στο παπαγεωργιου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορείς να μας πεις λεπτομέρειες για τον Γκριμπίζη. Ενδιαφέρομαι για γέννα - καισαρική. Είναι φιλικός, ομιλητικός? Ακουσα οτι αργεί πολύ στα ραντεβού ισχύει? Κ για το οικονομικό είναι ακριβός λογω του ονόματος?

 

Καμία για πληροφορίες για τον Γκριμπίζη?

 

Καλημερα κοπελα μου,

 

Εαν θελεις ακομα πληροφοριες για γκριμπιζη στειλε μου π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Καλημερα!!!σορτσης ανδρεας!καταπληκτικος ανθρωπος ,υπερανω χρηματων,επιστημονας με ολη τη σημασια !!!εμπνεει εμπιστοσυνη και σε δυσκολες καταστασεις καθολου αγχωτικος.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά.Υπάρχει καμία κοπέλα που να γνωρίζει το γυναικολόγο Χρήστο Φαρμάκη και τον Αντρέα Σόρτση στη Θεσσαλονίκη?Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.

Καλημερα!ο ανδρεας σορτσης ειναι ο γιατρος μου.οτι και να πω για αυτον τον ανθρωπο ειναι λιγο.Ανθρωπος πανω απολα ,επιστημονας ,καθολου φιλοχρηματος,παντα διαθεσιμος για οτιδηποτε σε προβληματιζει.:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αργυριου Θεοδωρος ο δικος μου.σοβαρος επιστημονας κ ανθρωπος.αισθανομαι οταν ειμαι μαζι του οτι ειναι εκει μονο για μενα.δεν τον αλλαζω με κανεναν.εκανα κ μια επεμβαση στο στηθος πριν λιγα χρονια.ειναι κ ειδικος μαστολογος.οι κοπελες που νοσηλευομουν στο γενεσις κ ειμασταν στο εξακλινο μαζι με ρωταγαν που τον βρηκα κ πως ειναι αστερι.πηγα με τον συζηγο κ στην προηγουμενη που ειχα κ στον κ Αργυριου κ επαθε πλακα μαζι του.κανει ιατρειο προληψης μαστου στο παπαγεωργιου.ετσι τονγνωρισα το 2007.το ιατρειο του ειναι μητροπολεως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Κορίτσια γειά σας είμαι καινούρια στο σάιτ. Σκέφτομαι να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής στο γένεσις στη θεσσαλονίκη με το γιατρό τον κ. Δημητρίου Αλέξανδρο. Τον ξέρετε? έχει κάνει κάποια εξωσωματική με το συγκεκριμένο να έχω κάποιες εντυπώσεις? Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες και όλους :)
Αν και πολλές φορές έχω διαβάσει δημοσιεύματα από το Forum και ευχαριστώ πολύ όλες όσες γράφουν και μαθαίνουμε και απο τις εμπειρίες τους, σήμερα θα γράψω για πρώτη φορά μιας και βρίσκομαι στην αναζήτηση γυναικολόγου. Έχουν υπάρξει και παλαιότερα δημοσιεύματα με το ίδιο θέμα, αλλά λόγω του ότι ειναι πολύ παλιά, είπα να κάνω μια νεότερη αναζήτηση. 
Είμαστε στην περίοδο που κάνουμε προσπάθειες ξανά με τον σύντροφο μου για σύλληψη. Και επειδή λόγω αποβολής στην 12τη εβδομάδα πρίν περίπου ένα χρόνο, έχω μαζέψει διαφορες εξετάσεις,  λέω να αλλάξω γυναικολόγο και να βρω καποιον/καποια που να ασχολείται λίγο παραπάνω γιατι η δικιά μου είχε τόσο πολύ κόσμο που πραγματικά από τη μία πορτα μπαίνει η μία κοπέλα και απο την άλλη βγαίνει η άλλη - ίσως και να έχουν ξεφύγει διάφορα (ίσως και όχι βεβαια).
Δεν ξέρω αν υπάρχουν γυναικολόγοι που είναι πιο "ειδικοί" στις αποβολές, υπάρχουν;
Επιπλέον θα ήθελα να βρω κάποια/κάποιον που να  έχει συνεργασία με δημόσια νοσοκομεία, πράγμα που προς το παρόν το σκέφτομαι ως επιλογή για τον τοκετο. 
Εχω βρει κανα δυο ονόματα μέσω του φόρουμ, απο πιο παλιές δημοσιεύσεις όπως ανεφερα και παραπάνω, δώστε τα φώτα σας να με βοηθήσετε βρε κορίτσια..!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα κορίτσια!!:)

σας παρακαλώ πολυυ θα ήθελα να μου απαντήσετε :) μενω στη Θεσσαλονίκη! Ειμαι εγκυος ψάχνω επείγοντος καλό γυναικολόγο αν γνωρίζεται! Να μου πείτε! 

Γιατι αυτόν που ειχα δεν ειμαι καθόλου ευχαριστημένη!

Σας ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι σε αναζήτηση γυναικολόγου στη Θεσσαλονίκη γιατί είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Θα ήθελα κάποιον που θα με κάνει να αισθανθώ άνετα. Γνωρίζετε τον Σαββίδη Αναστάσιο στην Τούμπα;

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω να προτεινω τον κυριο Μακεδο Αναστασιο.Ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Ειναι χρονια γιατρος μου και γεννησα με αυτον.Ειναι πολυ καλος γιατρος με εκπαιδευση στο εξωτερικο και πολυ καλος ανθρωπος(για μενα ειναι σημαντικο)Το ιατρειο του ειναι πισω απο την Αγια Σοφια και συναργεζεται με τη Γενικη κλινικη

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τον σαπιδι αγγελο στην καμαρα....πολυ καλος για εμενα ως τωρα...και οταν τον χρειαζομε ειναι εκει...απανταει στα τηλεφωνα πολυ σπανια να μην απαντησει....τωρα οποια ενδιαφερετε ας μ στηλει πρωσοπικο μνμ να τις δωσω περισσοτερες πληροφορειες....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Γεια σας κορίτσια. 

Είμαι στην 11η εβδομάδα και επειδή έχω αμφιβολίες για τη γυναικολογο μου θα ήθελα να μου προτείνεται κ εσείς τους γιατρούς σας.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας κορίτσια, είμαι καινούργια καλως σας βρήκα! Ειμαι στις πρωτες βδομάδες εγκυμοσύνης κ ήθελα να μου πείτε μία γνώμη για γυναικολο μαιευτηρα στην Θεσσαλονίκη...προς το παρόν εχω την Κοτσαηλιδου Μελινα αλλα δεν εχω ακούσει κατι γι αυτην..την ξερει κανεις σας να μου πει μια αποψη; 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα σας και Καλή Πρωτομαγιά! Ενδιαφέρομαι για έναν καλό γυναικολόγο στη Θεσσαλονίκη κατά προτίμηση άντρα. Θέλουμε να βάλουμε μπρος για παιδί με τον άντρα μου και θέλω κάποιον να με παρακολουθεί από το προγεννητικό έλεγχο έως το να με ξεγεννησει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα! Μένω Θεσσαλονίκη και θέλω να αλλάξω γυναικολόγο επειδή έχω αρκετα θέματα με τον κύκλο μου και η προηγούμενη γιατρός μου δεν με κάλυπτε. Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλή γυναικολόγο, μέσω εοππύ; Και επειδή είμαι φοιτήτρια και παράλληλα δουλεύω θα ήθελα να είναι σχετικά οικονομική για υπέρηχο και τεστ παπ, πχ το ανώτερο 50 ευρώ. Έχετε κάποια κατά νου;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...