Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παλαμακια κ φιλακια


Recommended Posts

Καλησπερα θα θελα να ρωτησω εχω ενα κοριτσακι13 μηνων γενικα ειναι επικοινωνιακη κανει κουπεπε χαιρεταει ακουει τ ονομα της μηλαει μπαμπα μαμα γιαγια νονα αλλα δεν κανει παλαμακια κ φιλακια ν ανησυχησω γενικα την βλεπω οτι ασχολειτε με το να παει να ψαξει τα παιχνιδια αλλα δεν κανει βασικα πραγματα .το σιγουρο σκαρφαλωνει στους καναπεδες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα θα θελα να ρωτησω εχω ενα κοριτσακι13 μηνων γενικα ειναι επικοινωνιακη κανει κουπεπε χαιρεταει ακουει τ ονομα της μηλαει μπαμπα μαμα γιαγια νονα αλλα δεν κανει παλαμακια κ φιλακια ν ανησυχησω γενικα την βλεπω οτι ασχολειτε με το να παει να ψαξει τα παιχνιδια αλλα δεν κανει βασικα πραγματα .το σιγουρο σκαρφαλωνει στους καναπεδες

 

Εμενα ποτε μα ποτε δεν κατεφερε ο γιος μου να κανει κουπεπε οσο κι αν του το εδειχνα.Και λοιπον?Ποια αλλα είναι τα βασικα πραγματα που δεν κανει το παιδι?Γιατι το ότι το ενός ετους μωρο δε στελνει φιλακια δε το λες και βασικο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φαίνεται πολύ μπροστά από την ηλικία του καλέ το παιδί! Και μιλάει και σκαρφαλώνει σε καναπέδες 13 μηνών :shock: ??? Όπως λέει και η Νίκη, ποια βασικά πράγματα δεν κάνει? Από όσο ξέρω δεν χρειάζεται να τα κάνει όλα, και παλαμάκια και κουπεπε και να χαιρετάει και φιλάκια, αν κάνει μερικά απο αυτά αρκεί. Δεν την παρακολουθεί παιδίατρος? Τι λέει για τα ηλικιακά ορόσημα, δεν τα πιάνει?

 

 

 


Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα θελα να ρωτησω εχω ενα κοριτσακι13 μηνων γενικα ειναι επικοινωνιακη κανει κουπεπε χαιρεταει ακουει τ ονομα της μηλαει μπαμπα μαμα γιαγια νονα αλλα δεν κανει παλαμακια κ φιλακια ν ανησυχησω γενικα την βλεπω οτι ασχολειτε με το να παει να ψαξει τα παιχνιδια αλλα δεν κανει βασικα πραγματα .το σιγουρο σκαρφαλωνει στους καναπεδες

 

το παιδακι αυτα που κανει για την ηλικια του ειναι αρκετα

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εχω αλλο ενα παιδακι κ τα κανα αυτα απο 10 μηνων χαζομαρες το ξερω αλλα δυστυχως μπαινω στο τριπακι της συγκρισης .ευχαριστω παντος μ επαναφερατε στα συγκαλα μου .ο παιδιατρος την βλεπει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό και θέλει τον χρόνο του για να κάνει το κάθε τι.

Απο από αυτό που γράφεις θεωρώ πως το παιδί ίσα ίσα κάνει αυτά που πρέπει για την ηλικία του.

Αχ εμείς οι μαμάδες, πολλές φορές λειτουργούμε λες και ψάχνουμε με κάτι να αγχωθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εχω αλλο ενα παιδακι κ τα κανα αυτα απο 10 μηνων χαζομαρες το ξερω αλλα δυστυχως μπαινω στο τριπακι της συγκρισης .ευχαριστω παντος μ επαναφερατε στα συγκαλα μου .ο παιδιατρος την βλεπει μια χαρα

 

Το χειροτερο πραγμα που μπορεις να κανεις...κι εσυ ,κι εγω και ολες μας δλδ...είναι να συγκρινουμε τα παιδια μας με αλλα παιδια...το χειροτερο.Κι εμεις τρελλαινομαστε ..κι αυτά τρελλαινουμε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...