Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δώρο για 10χρόνο κοριτσι


Recommended Posts

Γεια σας. Σαν μαμά 2 αγοριών 3,5 ετών δεν έχω ιδέα τι δώρο να πάρω σε κορίτσι 10 χρόνων σε ένα πάρτυ που μας έχουν καλέσει. Το κορίτσι δεν το ξέρω καλά. Μας κάλεσαν οι γονείς για τα γενέθλια του...Αλλά δεν ξερω τι να πάρω...ρούχα νομίζω όχι καθώς η οικογένεια έχει 3 κορίτσια οποτε από ρούχα θα είναι φουλ σκέφτομαι. Αλλά τι άλλο μπορώ να πάρω σε αυτή την ηλικία? ??? Βοήθεια πλιζ.Αύριο θα πρέπει να Παω να ψωνίσω. Πείτε γνώμες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας. Σαν μαμά 2 αγοριών 3,5 ετών δεν έχω ιδέα τι δώρο να πάρω σε κορίτσι 10 χρόνων σε ένα πάρτυ που μας έχουν καλέσει. Το κορίτσι δεν το ξέρω καλά. Μας κάλεσαν οι γονείς για τα γενέθλια του...Αλλά δεν ξερω τι να πάρω...ρούχα νομίζω όχι καθώς η οικογένεια έχει 3 κορίτσια οποτε από ρούχα θα είναι φουλ σκέφτομαι. Αλλά τι άλλο μπορώ να πάρω σε αυτή την ηλικία? ??? Βοήθεια πλιζ.Αύριο θα πρέπει να Παω να ψωνίσω. Πείτε γνώμες.

 

Εγώ ψηφίζω επιτραπέζιο! Από τη στιγμή που έχει κ άλλα 2 αδέλφια η παρέα έχει ήδη σχηματιστεί. Ειδικά τώρα το Καλοκαίρι θεωρώ οτι ειναι το ιδανικό δώρο για τα παιδια μεσα κ έξω απο το σπίτι. Πήγαινε σε ένα παιχνιδάδικο, εχει τόση μεγάλη ποικιλία που δε θα ξέρεις ποιο να διαλέξεις( uno, twister, monopoli κλπ)...μην ξεχάσεις να βάλεις καρτούλα αλλαγής! Καλά να περάσετε!

jTRQp2.png KPxIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω για τετοια ηλικια εχω παρει βιβλιο,επιτραπεζιο,βραχιολακι,τσαντακι,ελαφρυ αρωμα,σετ κρεμα σωματος με αφρολουτρο μια σειρα με αλοη.Δεν ξερω αν είναι καλα η όχι.Κι εγω γιους εχω και δεν τα παω καλα με τα κοριτσίστικα αλλα εχω κατι κοριτσακια στην οικογενεια και κάθε χρονο εχω διλημμα τι να παρω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω στην κορη της κολλητης μου που ειναι 10χρ κ ρωτάω τη μαμα της τι θελει η μικρη μου λεει κατι σε δακτυλιδάκι,βραχιολακι,κολιεδακι ,κατι για τα μαλλια,παιχνιδι για αυτην την ηλικια που σου ειπαν τα κοριτσια ειναι πολύ καλη ιδεα.Και φυσικα μπορεις να πας σε καταστημα με ειδη δωρων κ να ρωτησεις γι΄αυτην την ηλικια τι προτεινεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά υπάρχουν πολλά πράγματα! Απλά δεν τα είχα σκεφτεί! Πήγα σε κατάστημα και ήμουν ανάμεσα σε δυο. Το ένα ήταν ασύρματη κονσόλα με παιχνίδια που παίζεις στην τηλεόραση και το άλλο ήταν να φτιάχνεις πηλό να ζωγραφίζεις πάνω κλπ... και πήρα αυτό με τον πηλό.νομίζω από το άλλο είναι καλύτερο όλο τα παιδιά ασχολούνται με υπολογιστή playstasion και διάφορα τέτοια που εγώ δεν συμπαθώ και πολύ οποτε πήρα το άλλο που φτιάχνεις πηλό βάζα τα ζωγραφίζεις κλπ....ωραίο φάνηκε. Και κάτι αυτοκόλλητα για τον τοίχο πήρα. 20? έκανε το παιχνίδι. Καλό δεν είναι πως σας ακούγεται? Ηλικία έλεγε 8και πανω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...