Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ναυπλιο ξερει καποια επιπλωμενο τριαρι?


Recommended Posts

μετακομιζουμε Απριλη Ναυπλιο και ψαχνω επιπλωμενο τριαρι.Μπορειτε να μεβοηθησετε?Επισης που να ψαξω?Κεντρο?Αλλου?Δεν εχω ιδεα

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μετακομιζουμε Απριλη Ναυπλιο και ψαχνω επιπλωμενο τριαρι.Μπορειτε να μεβοηθησετε?Επισης που να ψαξω?Κεντρο?Αλλου?Δεν εχω ιδεα

 

Ιωάννα μου πες μου λίγο υπάρχει μετακίνηση μέσω αυτοκίνητού; Εργασία έχεις βρει; Μπορώ να σε βοηθήσω εχω ζήσει στο Ναύπλιο.

 

http://www.spitogatos.gr/gr/search/results/residential/rent/r151/m3242m/livingArea_85-130?ref=homepageMapSearchSR

Ρίξε μια ματιά εδώ.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα υπολογιστη τοσες μερες.Εχω μεταθεση εκει με το συζυγο.Εχω απευθυνθει σε 4 μεσιτικα γραφειαΜου ειπαν δυσκολο λογω εποχης.Απο την αλλη δεν οδηγω για να ψαξω μακρια.Μου ειπαν να μη ψαξω Ευαγγελιστρια,Προνοια.Μου ειπαν γηπεδο(αλλοι λενε μυριζει απο τα πυρηνουργεια και εχει ζεστη),απο αργους γυρω γυρω(αιγιου,μεσολογγιου),στρατοπεδο.Αλλοι απο το κεντρο στο δρομο προς Τολο προς το βουνο.Ουτε ξερω.Η μικρη παει νηπιαγωγειο.Ουτε ξερω που ν αδω,πως θα προσαρμοστει.Ψαχνω και νταντα.Γενικα ψιλοαγχωθηκα.Επιπλωμενο που εψαχνε ο αντρας μου μας ειπαν δυσκολο

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα υπολογιστη τοσες μερες.Εχω μεταθεση εκει με το συζυγο.Εχω απευθυνθει σε 4 μεσιτικα γραφειαΜου ειπαν δυσκολο λογω εποχης.Απο την αλλη δεν οδηγω για να ψαξω μακρια.Μου ειπαν να μη ψαξω Ευαγγελιστρια,Προνοια.Μου ειπαν γηπεδο(αλλοι λενε μυριζει απο τα πυρηνουργεια και εχει ζεστη),απο αργους γυρω γυρω(αιγιου,μεσολογγιου),στρατοπεδο.Αλλοι απο το κεντρο στο δρομο προς Τολο προς το βουνο.Ουτε ξερω.Η μικρη παει νηπιαγωγειο.Ουτε ξερω που ν αδω,πως θα προσαρμοστει.Ψαχνω και νταντα.Γενικα ψιλοαγχωθηκα.Επιπλωμενο που εψαχνε ο αντρας μου μας ειπαν δυσκολο

 

Καταρχάς ψυχραιμία! Να ξέρεις ότι κοντά στο γήπεδο είναι το λιμάνι και έχει πολύ υγρασία! Η καλύτερη περιοχή ειναι Ασκληπιού (στρατόπεδο) ακριβώς απέναντι από το στρατόπεδο είναι το κτίριο της αστυνομίας. Η Πρόνοια δεν είχε κάτι κακό απλά έχει παλιά σπίτια. Βέβαια στο δρόμο προς Καραθωνα έχει μονοκατοικίες καινούριες αλλά μακριά από το κέντρο και απαιτείται αμάξι. Καλές περιοχές είναι Ασκληπιού, Άργους (πολύ βαβούρα όμως), Χαριλάου Τρικούπη είναι καλά αλλά επίσης ωραία περιοχή με ησυχία και νέα σπίτια είναι η Έφεσου ( παράλληλος δρόμος με την Ασκληπιού). Μην αγχώνεσαι κούκλα μου, το Ναύπλιο είναι υπέροχο και ο ρυθμός της ζωής εύκολος, οι αποστάσεις μικρές πας παντού με τα πόδια! Θα το λατρέψετε!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρηκαμε ενα 4αρι αιγιου.Ειναι κοντα στο γηπεδο και εχει υγρασια?Ασκληπιου και Εφεσου γιανα παω με τα πδια κεντρο μπορω?

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

βρηκαμε ενα 4αρι αιγιου.Ειναι κοντα στο γηπεδο και εχει υγρασια?Ασκληπιου και Εφεσου γιανα παω με τα πδια κεντρο μπορω?

 

Άνετα ! Είναι μια ευθεία. Αιγίου ειναι αρκετά κοντά στο λιμάνι αλλά σε σχέση με άλλες οδούς είναι σε καλύτερη μοίρα σε θέμα υγρασίας. Σε ποια υπηρεσία θα είστε αν επιτρέπεται ;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

στην πυροσβεστικη.Για νταντα ψαχνω και αυτό με απασχολει για τη μικρη

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...