Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερώτηση SOS !


Recommended Posts

Γεια σας.

Πριν ένα μηνά περίπου ειχα κάνει λιγο ναργιλέ και μετά δυο τσιγάρα αυτά μπορω να πω μου έφεραν ζαλάδες και ύστερα έκανα εμετο.Πρωτη φορα κανω ετσι εμετο τρομαξα τοσο πολυ μεχρι που εκανα εμετο και αιμα.Η μητερα μου ηθελε να με παει νοσοκομειο εγω δεν ηθελα και τωρα παρατηρώ οτι σιγα σιγα απο τοτε εχει κοπει τελειως η ορεξη μου δεν θελω να φαω τιποτα και ολη μερα νιωθω κουρασμενη υποτονική και εχω συνεχεια ναυτίες , δεν υπαρχει στιγμη της ημερας που να μην νιωσω την αισθηση οτι θα κανω εμετο με οτιδηποτε κι αν φαω επισης περιοδικά με πιανουν πονοι στην πλατη και κατω στην ουρά τοσο εντονη που μου ειναι δυσκολο να συκωνομαι απο την καρεκλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Δεν εχω κανει τιποτα απο αυτα βασικα.

ομως σκεφτηκα μηπως δεν ηταν και πολυ αθωα.

ποιος σου τα εδωσε;

Καλο θα ηταν να πας για εξεταση να διαπιστωσεις αν υπηρχε μέσα και κατι αλλο και σε πειραξε.

Αλλιως γιατι να σε πειραξουν απλα τσιγαρα και ο ναργιλες... και εμετο με αιμα;μπορει να εισαι και αλλεργικη σε κατι απο αυτα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να πας σε έναν γιατρό. Αν δεν έχεις χρήματα να πας στα δημοτικά ιατρεία της περιοχής σου. Αλλιώς σε εφημερεύων.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ευχαριστω που μου απαντησατε, τελικα ασχετος ο εμετος με το αιμα ηταν απλα επειδη ο οργανισμος μου δεν τα αντεξε και ολα αυτα τα συμπτωματα σε διαστημα ενα μηνα ηταν λογο της φλεγμονής της σκωληκοειδούς απόφυσης ή αλλιως σκωληκοειδιτιδα εκανα την επεμβαση και τωρα μπορω να πω ειμαι καλα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...