Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΓΙΑ "ΔΕΜΕΝΑ" ΠΑΙΔΑΚΙΑ


Recommended Posts

Γειά σας. Ο γιός μου είναι 5 ετών 1.20 και 35 κιλά.είναι παιδάκι με "δεσιές" και πάντα έχω πρόβλημα στα παντελόνια τα οποία του είναι στενά στη μέση με αποτέλεσμα να φοράει όλο φόρμες,Επειδή όμως θέλω να του πάρω και κάΝένα κοτλεδάκι τζινάκι,ξέρετε που θα βρώ παντελόνια με "φαρδιά φόρμα"? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πρώτα από όλα...τι παίδαρο έχεις!!!

 

Μας έφεραν πρόσφατα δώρο από τα dpam παντελόνι κοτλέ πραγματικά τεράστιο. Αφού αναρωτιόμουν μήπως ήταν κατασκευαστικό λάθος, τόσο φαρδιά γραμμή είχε. Οπότε, δες και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα...τι παίδαρο έχεις!!!

 

Μας έφεραν πρόσφατα δώρο από τα dpam παντελόνι κοτλέ πραγματικά τεράστιο. Αφού αναρωτιόμουν μήπως ήταν κατασκευαστικό λάθος' date=' τόσο φαρδιά γραμμή είχε. Οπότε, δες και εκεί.[/quote']

 

Τα Dpam γενικά έχουν στενή γραμμή....είναι για ψιλόλιγνα παιδάκια (όπως οι περισσότερες γαλλικές μάρκες). Τουλάχιστον αυτή την εντύπωση μου έχουν δώσει τα κοριτσίστικα ρουχάκια.

 

Το 8άρι στο Η&Μ δε νομίζω ότι θα του κάνει, 8άρι φοράμε εμείς στο Η&Μ και στα ορκεστρα που είμαστε περίπου 23 κιλά...έχεις δοκιμάσει τα νεξτ; ίσως τα αγορίστικα να είναι πιο φαρδιά. Σε τι νούμερο κοιτάς και δε του κάνουν; Αν πάρεις 10άρι ας πούμε πάλι δε του κάνει;

Link to comment
Share on other sites

με το 10αρι μπορει να υπαρχει θεμα στο κουμπωμα. Πολλα παντελονια απο το 8 και πανω εχουν κουμπι και οχι σουστα (και μου τα γυριζει πισω ο μεγαλος μου)

Παντως μαλλον η Μαριτα εχει δικιο οτι το 8 μπορει να ειναι μικρο γιατι εγω στον μεγαλο που ειναι 28 κιλα περνω το 9...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...