Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ομοιοπαθητικη στα γυναικολογικα υπαρχει;


Recommended Posts

Η κορη μου εχει να δει περιοδο ενα 5αμηνο.Εγω εχω πολυκυστικες ωοθηκες και ισως τις εχει και εκεινη.Πριν παρει φαρμακα απο γυναικολογο θα μπορουσατε να μου συστησετε εναν καλο ομοιοπαθητικο που να ειδικευεται σ 'αυτο.

(στο Ηρακλειο της Κρητης).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπορεί σίγουρα να βοηθήσει σε θέματα κύκλου. Το ειχα πάθει κι εγω και από τότε που ξεκίνησα ομοιο μου ερχόντουσαν κάθε 28 ημέρες και σχεδόν συγκεκριμένη ώρα :)

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσες να μου δωσεις το ονομα και την περιοχη οπου μπορω να βρω εκεινον που σε βοηθησε να τακτοποιηθει ο κυκλος σου! Ευχαριστω πολυ!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι σε όποιον και να πας το ίδιο είναι, δεν έχει να κάνει με εξειδίκευση. Εγω οταν ξεκίνησα και ειχα το θέμα αυτό με παρακολουθούσε ο Ντίνος Δαρδαγιαννόπουλος, μετά έφυγε από τον Πειραια και άνοιξε κάπου δικό του ιατρείο.Πάνε πολλά χρόνια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκι σε όποιον και να πας το ίδιο είναι, δεν έχει να κάνει με εξειδίκευση. Εγω οταν ξεκίνησα και ειχα το θέμα αυτό με παρακολουθούσε ο Ντίνος Δαρδαγιαννόπουλος, μετά έφυγε από τον Πειραια και άνοιξε κάπου δικό του ιατρείο.Πάνε πολλά χρόνια.

 

ευχαριστω πολυ για τις χρησιμες συμβουλες και πληροφοριες που μου εδωσες!συγνωμη που ρωταω και παλι ,ποσο αραγε κοστιζει η επισκεψη και ποσο συχνα πρεπει να πηγαινω?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Συγνωμη τώρα είδα το ποστ δεν μπαίνω πολύ συχνά. Συνήθως η πρώτη επίσκεψη κυμαίνεται στο 80αρι και μετά κανα 50αρικο το 40ήμερο εφόσον έχεις σοβαρό πρόβλημα και χρειάζεσαι συχνή παρακολούθηση. Έχω ακούσει και για κάποιους που παίρνουν περισσότερα αλλά το θεωρώ υπερβολικό και άλλοι που παίρνουν 40 επίσκεψη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...