Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αρτοπαρασκευαστης


bizoudaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 700
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σ'ευχαριστω πολυ!!

χρονια πολλα και καλη χρονια!

τωρα αμα σου πω ποσο ειναι μισο κιλο μηλα και αχλαδια...δεν εχω ζυγαρια :? και επισης ..η πηκτινη ειναι απαραιτητη??ξερω ξερω...την τσακισα την συνταγη :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και αλλη μια απορια βρε αρτοπαρασκευαστοπουλες, αυτο το γαλα σε σκονη που δινει στις συνταγες το βαζεται?εγω παντως οχι και γινεται μια χαρα. κρουασαν ο 256 τις κενγουντ φτιαχνει ?αν ναι σε ποια λειτουργια?

ευχαριστω και παλι!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΑΡΤΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ. ΧΘΕΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟΝ KENWOOD 350 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΨΩΜΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΥΣΑΤΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ. :wink:

t4Esp3.png qIf3p3.png

Στις 18-12-2010 ήρθε στη ζωή το τρίτο Αστεράκι μας!!! Η μπουμπού μας!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΑΡΤΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ. ΧΘΕΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟΝ KENWOOD 350 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΨΩΜΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΥΣΑΤΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ. :wink:

 

Καλώς ήρθες :D

Μπιζουδενια μου γεννήθηκες 29/12/2007 !!!

Ηρθε και ο μαγκας 30/01/2010 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά λές ΒΙΒΙΚΑ

Με γειά ο φούρναρης!!!!!!!!!!!

 

Xριστίνα :arrow: Το γάλα σε σκόνη δεν το βάζω...Εδω ειναι Ελλάδα και δεν ξέρουμε απο τέτοια...Να ναι καλά τα χιλιάδες προβατάκια που μας δεινουν φρέσκο γαλατάκι...

Μισό κιλό μηλα ειναι περίπου 3-4 μηλα...το ιδιο και τα αχλάδια.

Πάρε παιδάκια μου μια φθηνη ζυγαριά να μην εχεις τετοια...

 

polkam 22 :arrow: Ο αρτοπαρασκευαστλης του lidl δεν πρεπει να ειναι μάπα αλλά αφου θα δωσεις που θα δωσεις μερικά λεφτάκια γιατι δεν δεινεις περισσότερα να πάρεις εναν καλό...Δεν υπάρχει περίπτωση να μην τον χρησιμοποιήσεις...

 

kallia11 :arrow: χαιρόμαστε ΟΟΟΟΟΛΕΣ που σε βοηθησαμε...Καως όρισες και καλά ζημωματα και φαγωματα!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

vatraxaki πάνω κάτω ολοι καλοί ειναι...

Θεωρω πως η KENWOOD σε συσκευές κουζίνας ειναι η καλύτερη...

Πάρε οποιον σου κάτσει στο μάτι και στην τιμή αλλά και σαυτά που κάνει...και καλά ζημωματα!!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

vatraxaki πάνω κάτω ολοι καλοί ειναι...

Θεωρω πως η KENWOOD σε συσκευές κουζίνας ειναι η καλύτερη...

Πάρε οποιον σου κάτσει στο μάτι και στην τιμή αλλά και σαυτά που κάνει...και καλά ζημωματα!!!!!!!!

aggeloudia μου σ'ευχαριστω πολυ!!!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει φτιαξει καμια σας ζυμη για πιροσκι

στον αρτοπαρασκευαστη?

Κ αν ναι ποια συνταγη εχει κανει κ εχει

επιτυχια?

 

Τα παιδια ξετρελενονται κ θα ηθελα να

τα φτιαξω εγω παρα τα ετοιμα που δεν ξερω

τι βαζουν μεσα....

 

ευχαριστω :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχει φτιαξει καμια σας ζυμη για πιροσκι

στον αρτοπαρασκευαστη?

Κ αν ναι ποια συνταγη εχει κανει κ εχει

επιτυχια?

 

Τα παιδια ξετρελενονται κ θα ηθελα να

τα φτιαξω εγω παρα τα ετοιμα που δεν ξερω

τι βαζουν μεσα....

 

ευχαριστω :D:D

 

 

Tελικα τα εφτιαξα χωρις τον αρτοπαρασκευαστη!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια συνταγη που να ειναι μετρημενη σε κουπες? πηρα αρτοπαρασκευαστη SITRAM ο οποιος δεν εχει μεσα συνταγες,σας παρακαλω ας μου απαντησει καποια.... !!

Link to comment
Share on other sites

Εχει φτιαξει καμια σας ζυμη για πιροσκι

στον αρτοπαρασκευαστη?

Κ αν ναι ποια συνταγη εχει κανει κ εχει

επιτυχια?

Tελικα τα εφτιαξα χωρις τον αρτοπαρασκευαστη!

Ρε ΝΤΙΝΑΤ, κι εσύ τεμέτερον είσαι; :lol::lol::lol:

Μήπως τελικά υπάρχει καμιά συνταγή για πιροσκί στον αρτοπαρασκευαστή; Και αν όχι, τί διαφορά έχει αν πάρουμε μια κανονική συνταγή για μια οποιαδήποτε ζύμη ας πούμε και θέλουμε να την κάνουμε στον αρτοπ/στή; Ας πούμε, ΝΤΙΝΑΤ γιατί δεν προσπάθησες να βάλεις τα υλικά της συνταγής που έχεις στον αρτοπ/στή;

Link to comment
Share on other sites

Ρε ΝΤΙΝΑΤ, κι εσύ τεμέτερον είσαι; :lol::lol::lol:

Μήπως τελικά υπάρχει καμιά συνταγή για πιροσκί στον αρτοπαρασκευαστή; Και αν όχι, τί διαφορά έχει αν πάρουμε μια κανονική συνταγή για μια οποιαδήποτε ζύμη ας πούμε και θέλουμε να την κάνουμε στον αρτοπ/στή; Ας πούμε, ΝΤΙΝΑΤ γιατί δεν προσπάθησες να βάλεις τα υλικά της συνταγής που έχεις στον αρτοπ/στή;

 

 

για αυτο δεν τα εφτιαξα στον αρτοπαρασκευαστη γιατι

δεν ξερω αν θα πετυχει :wink::wink:

πειραματα θα κανω??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εφόσον τα πιροσκί θα τα τηγανήσετε (φαντάζομαι) κάνετε όποια συνταγή θέλετε στο πρόγραμμα που μόνο ζυμώνει. :D Γενικά, αν κάνετε κάτι (πχ. τσουρέκι) που δεν θα το ψήσετε στον αρτοπαρασκευαστή κάνετε όποια συνταγή θέλετε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εφόσον τα πιροσκί θα τα τηγανήσετε (φαντάζομαι) κάνετε όποια συνταγή θέλετε στο πρόγραμμα που μόνο ζυμώνει. :D Γενικά, αν κάνετε κάτι (πχ. τσουρέκι) που δεν θα το ψήσετε στον αρτοπαρασκευαστή κάνετε όποια συνταγή θέλετε...

 

 

δηλαδη ολες οι συνταγες γινονται στον αρτοπαρασκευαστη?

 

εγω αυτη την συνταγη εκανα παντως http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=3672&start=0

κ οντως τα τηγανιζουμε κ γινονται πολυ νοστιμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...