Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στον Πειραιά την Κυριακή 9 Νοεμβρίου


Recommended Posts

Maria Stylianaki: mipos mporeis na mou peis 30/11 pou sta boria proastia?

Αγγελουδια μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατι καθε μερα μαζι σας ειναι ενα μεγαλο πανεπιστημιο χωρις ημερομηνια αποφοιτησης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδια τι εγινε? Εμεις που δεν δηλωσαμε συμμετοχη πηγαμε και εσεις απουσιαζατε?

Μιμικα παλι απουσια πηρες και περιμενα να σε δω..

Ζανακι δικαιολογημενη λογο της μικρης :lol::lol:

Ωραιο χωρος και διατιθεται για μικροτερα παιδα, μιας και εχει αρκετα παιχνιδια να απασχοληθουν περα απο τις μεγαλες κατασκευες (μου τη δινουν οι παιδοτοποι που εχουν αποκλειστικα και μονο τις κατασκευες και τα μικρουτσικα δεν εχουν τι να κανουν..)

Οι κοπελες που τα προσεχουν δειχνουν ενδιεφερον (τον Χαρη παντως καταφεραν και τον κρατησαν εστω για λιγο) και στο τελος (κλασσικο φαινομενο) που φυγαν ολα τα παιδια και που εμεινε μονος του δεν ηθελε να φυγει.. με τις κλωτσιες μας πεταξαν εξω..

Ο χωρος για τους καπνιζοντες εχει πλακα, γιατι αναγκαστικα πας μονος σου για τσιγαρακι οπότε κανεις και δημοσιες σχεσεις.. :lol::lol: (εγω γνωρισα και αλλες μαμαδες περα του παρεντς.. εμαθα και την ιστορια της ζωής τους, και ο αντρας μου το ιδιο..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Ωραία περάσαμε κι εχτές!!!

 

Δώρα, χάρηκα που σε γνώρισα, και όλα τα άλλα μέλη επίσης!!!

Μου άρεσε κι εμένα πολύ ο χώρος για τους ίδιους λόγους που λέει η Δώρα, απασχολούνται και τα μικρότερα παιδάκια χωρίς να φοβάσαι πως θα ποδοπατηθούν!! Και οι κοπέλες τα προλαβαίναν όλα!! :lol::lol:

 

Αγγελούδια, που ήσασταν;;;;;

 

Α, είχα φέρει και γλυκά να κεράσω για τον μπαμπά μας που γιόρταζε το Σάββατο και τον Ωρίωνα που γιορτάζει σήμερα και ξέχασα να τα βγάλω :oops::oops::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και απο εμάς ! Και μεις περάσαμε πολύ ωραία , όπως πάντα δηλαδή , ο χώρος μου ήταν γνωστός και μου αρέσει για τους ίδιους λόγους που ανέφεραν τα κορίτσια ! Η Αρτεμούλα μας γλυκιά και εξυπηρετική όπως πάντα ! Χάρηκα που είδα μετά απο πολύ καιρό ξανά την Ντόρα και γνώρισα και άλλες μανούλες !

Να είμαστε καλά και να τα λέμε συχνότρερα ! :D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, και σε εμάς άρεσε πολύ ο παιδότοπος -ειδικά η πισίνα με τα μπαλάκια :lol: - για τους λόγους που αναφέρατε.

Εμείς είμασταν πρώτη φορά σε συνάντηση και δεν είχαμε πολύ θάρρος, ελπίζουμε την επόμενη φορά να σας γνωρίσουμε καλύτερα.

micnat να χαίρεσαι τον Ωριανάκο σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

 

Πολύ ζηλεύω που συναντηθήκατε...

 

Εμείς περάσαμε πολύ καλύτερα στο σπίτι :evil: με κάτι θείους που ήρθαν απροειδοποίητα από το χωριό και μπαστακώθηκαν στο σπίτι. :evil::evil::evil: Ευτυχώς η κόρη μου δεν συνειδητοποίησε πως έχασε τη βόλτα της αλλιώς θα είχα δράματα... Πολύ στεναχωρήθηκα πάντως... αλλά χαίρομαι που περάσατε καλά, αυτό σημαίνει ότι θα επαναληφθεί...

 

Καλή εβδομάδα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια..... και οι άλλες μας συναντήσεις ελπίζω να είναι το ίδιο καλές..

 

Χάρηκα που γνώρισα την Εμμανουέλα, την Ελσα, την Νατάσα, την Δανάη.... την Ελενα την ξέρω την Ντόρα που δεν την περιμέναμε και καλά έκανε που ήρθε.... και τις υπόλοιπες όλες μαμάδες .

 

Ειλικρινά σας ευχαριστώ , κάνουμε το καλύτερο δυνατό για τα παιδάκια που παίζουν και για τις μαμάδες που επίτέλους πρέπει να πίνουν ένα καφεδάκι με την ησυχία τους.

 

CHEERS...... Στην επόμενη συναντησή μας λοιπόν :D:D:D

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που περάσατε πολύ ωραία!!!!

εγώ είχα κανονίσει να έρθω,

θα ήμουν εκεί έστω σαν κουκλα παντομίμας να συνεννοούμαι, καθώς με δυσκολία μιλάω ακόμα,

 

αλλά λόγω των πολλών χαπιών, και λίγου φαγητού (πολτοποιημένα ακόμα δυστυχώς) το σύστημα δεν άντεξε και απο το πρωί προσπαθούσα να ηρεμήσω τη κατάσταση, χωρίς όμως αποτέλεσμα. (unfortunate bathroom visits)

 

Ελπίζω να με συγχωρήσατε που δε μπορεσα να έρθω!

είδατε τις ταβερνούλες απο κάτω έ? η κατάσταση απο μακριά φωνάζει,

πρώτα παιδότοπος και μετά ταβερνάκι!....

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη κι απο μας που δεν ηρθαμε αλλα ο μπεμπης μας απο χθες το απογευμα ψηνεται στον πυρετο.Ελπιζω να κανονισουμε συντομα την επομενη συναντηση.

an1cvfp-Q800010MzAwNjA2M2R8MjUzMTg1MTBkbGF8bXkgbGl0dGxlIGdpcmwgTWFyaWFuaWtpIGlz.gif.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδια τι εγινε? Εμεις που δεν δηλωσαμε συμμετοχη πηγαμε και εσεις απουσιαζατε?

Μιμικα παλι απουσια πηρες και περιμενα να σε δω..

..

 

Χαιρομαι που περασατε καλα!

Εμεις ειχαμε γιορτη το Σαββατο η μαμα και γιος την Κυριακη!

Εννοειται οτι τελικα αυτοι που δεν ηρθαν το Σαββατο που εκανα τραπεζι με ενα καρο φαγητα, μας ηρθαν την Κυριακη το απογευμα.

 

Παντως θελω πολυ να παω στον συγκεκριμενο παιδοτοπο ακριβως για το λογο που ειπες για τα μικρουλικα και τα παιχνιδια.

Ολοι οι παιδοτοποι που παμε εχουν μπουρδες για παιδι 16μηνων.

Link to comment
Share on other sites

Ασε :cry::cry::cry::cry::cry:

 

Μεγάλη στεναχώρια...!!!!!!!!!!!Ειχα ψησει και τον άντρα μου... :cry::cry::cry::cry:

 

Τελευτέα στιγμή πετάει την ρουκέτα η αδελφούλα μου..."Εεεεε....λέω να κάνω ενα ορθιο μπράντς ενεκα των γεννεθλίων μου....που πεφτουν Κυριακή...!!!!!"

"Ααααα σούπερ...και πότε,τι ωρα...;;;"

"Στη μια το μεσημέρι...Ειναι καλά...;;;"

"Καλύτερα δεν γινεται...γιατι έχουμε παιδότοπο το απόγευμα"

 

...Και μετά το ΄χαααααααος.

Μετά τις 5.30 το απόγευμα απλώς κοιτιόμασταν στα μάτια και δεν μιλούσαμε κάν απο τη κούραση...

 

Πολύ στεναχωρηθηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κάτι βλέπω για Κηφισιά...!!!!!!!

 

micnat δεν πειράζει.Εγω το γλυκάκι απο σενα θα το φαω, γρηγορα η αργά...Εχουμε και άλλη συνάντηση... :D:D:D:D

 

Χαιρομαι που περάσατε τέλεια...Μπράβο!!!!!!!!! :D:D:D

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λοιπόν αν και στην συνάντηση δεν ήρθα για Χ λογους, κατάφερα και πηγα άλλη μέρα που ήμουν καλεσμένη σε γενέθλια .

 

ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!

 

Καθαρός (πεντακάθαρος για την ακρίβεια) μεγάλος χώρος (τον αδικούν παρα πολυ οι φωτογραφίες γιατι δεν δειχνουν το βάθος του χώρου), δεν μου μύρισε τσιγαρίλα ουτε κατα διάνοια (εχει ειδικό χώρο έξω, σκεπαστό και κλειστό με ειδική τέντα για να μην κρυώνουν οι γονεις/καπνιστες, που ομως μπορούν και παρακολουθούν τα παιδιά τους οταν αυτά ειναι μέσα και παιζουν και αυτο δεν το έχω δει σε πολλους παιδότοπους) και εχει παιχνιδια για ολες τις ηλικίες (πραγμα βασικότατο για τα παιδιά)

 

Μπράβο!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα Φαντάσου και να σε πλήρωνα Αντζελα δεν θα τα ελεγες ετσι.

 

Ευχαριστώ παρα πολύ... κανουμε το καλυτερο δυνατό

 

Λοιπόν αν και στην συνάντηση δεν ήρθα για Χ λογους, κατάφερα και πηγα άλλη μέρα που ήμουν καλεσμένη σε γενέθλια .

 

ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!

 

Καθαρός (πεντακάθαρος για την ακρίβεια) μεγάλος χώρος (τον αδικούν παρα πολυ οι φωτογραφίες γιατι δεν δειχνουν το βάθος του χώρου), δεν μου μύρισε τσιγαρίλα ουτε κατα διάνοια (εχει ειδικό χώρο έξω, σκεπαστό και κλειστό με ειδική τέντα για να μην κρυώνουν οι γονεις/καπνιστες, που ομως μπορούν και παρακολουθούν τα παιδιά τους οταν αυτά ειναι μέσα και παιζουν και αυτο δεν το έχω δει σε πολλους παιδότοπους) και εχει παιχνιδια για ολες τις ηλικίες (πραγμα βασικότατο για τα παιδιά)

 

Μπράβο!!! :wink:

:D:D:D:D:D
.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...