Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οταν το ονειρο 5 ετων γινεται πραγματικοτητα!


Recommended Posts

δεν ξερω τι να γραψω και πως να εξηγησω αυτο που αισθανομαι...ναι μετα απο 5 χρονια προσπαθειων..και αγωνων η λαχταρα μου για ενα αδερφακι στην κορη μου Κατερινα εγινε πραγματικοτητα..απεκτησα μια υγιεστατη κορουλα στις 19/5/2013 και ειμαι τρισευτυχισμενη!

Θελω να ευχαριστησω μεσα απο την ψυχη μου τον γιατρο μου Νουνοπουλο Ευθυμιο αλλα και τον συνεργατη του Παντελη Αθανασιο που με στηριξαν σε ολη μου την εγκυμοσυνη...μια εγκυμοσυνη που περασε απο 40 κυματα γεματη αγωνιες και μια θρομβοφιλια σαν κερβερος να μας απειλει..και ομως ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ! ολα πηγαν καλα..η Παναγια μου χαρισε το πιο πολυτιμο δωρο μετα την Κατερινα μου...ολα τα κοριτσια γνωριζουν το ποσο το ηθελα και τι περασα..ενα εχω να πω! προσπαθηστε κοριτσια βρειτε εναν γιατρο πανω απο ολα ανθρωπο! εγω ημουν τυχερη και βρηκα εναν ανθρωπο που με καταλαβαινε και ενιωθε την αγωνια μου και την προσμονη μου..οσο ζω θα τον ευχαριστω γιατι μας εσωσε κυριολεκτικα την ζωη εμενα και το μωρο μου.. η γεννα μου δεν ηταν και η καλυτερη..με την προσοχη του ομως και το ενδιαφερον του αυτη την στιγμη το σπιτι μου μυριζει μωρο! ευχαριστω και παλι...συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα... :-P

η Κατερινα μας ηρθε...13/2/2006

''ζω για να βλεπω την θαλασσα των ματιων σου'!

η Μαρια-Δημητρα ειναι μαζι μας απο 19/5/2013!

'η νυχτα γεμισε φως!'

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια, καλή μου! Χαίρομαι τόσο για σένα! Θυμάμαι καλά πόσα τράβηξες και πόσο πολύ το ήθελες αυτό το μωράκι...να σου ζήσει και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς! :-D

Link to comment
Share on other sites

μεσα απο την καρδια μου ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:P

η Κατερινα μας ηρθε...13/2/2006

''ζω για να βλεπω την θαλασσα των ματιων σου'!

η Μαρια-Δημητρα ειναι μαζι μας απο 19/5/2013!

'η νυχτα γεμισε φως!'

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να γραψω και πως να εξηγησω αυτο που αισθανομαι...ναι μετα απο 5 χρονια προσπαθειων..και αγωνων η λαχταρα μου για ενα αδερφακι στην κορη μου Κατερινα εγινε πραγματικοτητα..απεκτησα μια υγιεστατη κορουλα στις 19/5/2013 και ειμαι τρισευτυχισμενη!

Θελω να ευχαριστησω μεσα απο την ψυχη μου τον γιατρο μου Νουνοπουλο Ευθυμιο αλλα και τον συνεργατη του Παντελη Αθανασιο που με στηριξαν σε ολη μου την εγκυμοσυνη...μια εγκυμοσυνη που περασε απο 40 κυματα γεματη αγωνιες και μια θρομβοφιλια σαν κερβερος να μας απειλει..και ομως ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ! ολα πηγαν καλα..η Παναγια μου χαρισε το πιο πολυτιμο δωρο μετα την Κατερινα μου...ολα τα κοριτσια γνωριζουν το ποσο το ηθελα και τι περασα..ενα εχω να πω! προσπαθηστε κοριτσια βρειτε εναν γιατρο πανω απο ολα ανθρωπο! εγω ημουν τυχερη και βρηκα εναν ανθρωπο που με καταλαβαινε και ενιωθε την αγωνια μου και την προσμονη μου..οσο ζω θα τον ευχαριστω γιατι μας εσωσε κυριολεκτικα την ζωη εμενα και το μωρο μου.. η γεννα μου δεν ηταν και η καλυτερη..με την προσοχη του ομως και το ενδιαφερον του αυτη την στιγμη το σπιτι μου μυριζει μωρο! ευχαριστω και παλι...συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα... :-P

 

Από καρδιάς εύχομαι ο,τι καλύτερο σε όλους σας!!!πολύ συγκινητικό το μήνυμά σου

Link to comment
Share on other sites

ηλιαχτιδα 78, νομιζω οτι εχουμε ξαναμιλησει σε αλλο ποστ....ακριβως την ιδια ιστορια και εγω.....εχω ενα αγορακι οκτωβριο του 2006 και τον δεκεμβριο του 12 μας ηρθε το κοριτσακι....περασαμε απο τα χιλια κυμματα οπως λες και εσυ με προωρες συσπασεις μητρας, με νοσηλεια στο ιασω, με διαρροη αμνιακου υγρου, με γερασμενο πλακουντα αλλα δοξα τον θεο ολα πηγαν καλα και εγω μπορεσα να χαρισω στον μικρο μου μια αδερφουλα.....την κυριακη ταξιδευω στην Τηνο (για ευνοητους λογους).....κοριτσια μην χανετετα κουραγια σας.....να σου ζησουν κοπελια μου!!!!!!!!!!!!!!

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησει.......ειχαμε μιλησει και παλαιοτερα μαζι.........χαιρομαι πραγματικα που ολα πηγαν καλα.......[QUOTE=ηλιαχτιδα 78;2572114] και αυτη την στιγμη το σπιτι μου μυριζει μωρο!

οτι καλυτερο εχω ακουσει αυτο τον καιρο υπεροχα λογια.....πραγματικα....με κανει να νιωθω και εγω αυτη την μυρωδια για εσενα........

να σου ζησει και παλι..........

Link to comment
Share on other sites

πηρα ζωη ξανα..πηρα ελπιδα.. ηρθε το ουρανιο τοξο στο σπιτι μου!

Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες..

να χαιρεστε τα παιδακια σας!:P

η Κατερινα μας ηρθε...13/2/2006

''ζω για να βλεπω την θαλασσα των ματιων σου'!

η Μαρια-Δημητρα ειναι μαζι μας απο 19/5/2013!

'η νυχτα γεμισε φως!'

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα!!!

 

Επειδή, πλέον, δεν έχω εύκολη πρόσβαση στο internet, μόλις το είδα. Να σου ζήσει. Να σου ζήσουν. Χίλια μπράβο, κι όπως επιθυμείς να τα δεις.

Μέσα από την καρδιά μου, όλα τα καλά.

:P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα!!!

 

Επειδή, πλέον, δεν έχω εύκολη πρόσβαση στο internet, μόλις το είδα. Να σου ζήσει. Να σου ζήσουν. Χίλια μπράβο, κι όπως επιθυμείς να τα δεις.

Μέσα από την καρδιά μου, όλα τα καλά.

:P

ευχαριστω πολύ για τις ευχες σου..ειναι πια η αγκαλιτσα μου γεματη!

η Κατερινα μας ηρθε...13/2/2006

''ζω για να βλεπω την θαλασσα των ματιων σου'!

η Μαρια-Δημητρα ειναι μαζι μας απο 19/5/2013!

'η νυχτα γεμισε φως!'

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...