Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Baby Swimming


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 609
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξέρω γω, να εκτεθεί έτσι απότομα στο κρύο, μέσα στο χειμώνα... Δεν είναι λίγο παρακινδυνευμένο? Αυτό μόνο. Αλλιώς το ότι θα περάσει καλά είναι βέβαιο... Το ένα έτος το είπα συμβολίκά.. Για να είναι πιο μεγάλο και πιο γερό.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω γω, να εκτεθεί έτσι απότομα στο κρύο, μέσα στο χειμώνα... Δεν είναι λίγο παρακινδυνευμένο? Αυτό μόνο. Αλλιώς το ότι θα περάσει καλά είναι βέβαιο... Το ένα έτος το είπα συμβολίκά.. Για να είναι πιο μεγάλο και πιο γερό.

 

 

δεν εχεις αδικ και εγω το φοβαμαι αυτο.ρωτησα την παιδιατρο μας που μας ειπε πως θα του κανει καλο .θα κανω ενα ραντεβου και θα το σκεφτω.ευχαριστω πολυ παντως..

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Μηπως ξερει καμια τιποτα για το baby swimming που εχει στο κολυμβητηριο της γλυφαδας ή στο Γοργόνες και Μαγκες στην Ανω Γλυφαδα?

 

 

 

μενω γλυφαδα διπλα στο κολυμβητηριο αλλα δεν ξερω τιποτα για κολυμπηση βρεφων αννιτα αν μαθεις η αν ξερει καποιος ας ενημερωσει κι εμενα.αντε να παμε μαζι! :D

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα στη γλυφαδα και οντως εχει. Ειναι 35 ευρω για μια φορα την εβδομαδα και 55 για δυο και ειναι μισαωρα. Αν θες το τηλ. ειναι 6972235564.

 

 

στο κολυμβητηριο της γλυφαδας ? η στην ανω γλυφαδα?

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι καινούργια στο φόρουμ. Από προχθές που μπήκα για πρώτη φορά, όλο προσπαθώ να ξεκλέβω λίγο χρόνο για να διαβάζω τα νεα σας. Εχω δυο αγοράκια, 2,5 ετών και 6 μηνών και ενδιαφέρομαι να τα πάω στο κολυμβητήριο της Ηλιούπολης. Μήπως κάποια πηγαινει το παιδάκι της εκεί και μπορεί να μου δώσει πληροφορίες; Αν δηλαδή υπάρχει λίστα αναμονής, πόσο κοστίζει, αν είναι καθαρά, από ποιά ηλικία δέχονται.

Ευχαριστώ και καλό μεσημέρι σε όλους :)

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες για τη βρεφική κολύμβηση στην Ηλιούπολη θα βρεις από το http://www.babyswimming.gr Είναι πολύ καλό κολυμβητήριο. Η παιδίατρός μας μας είπε ότι είναι από τα πιο καθαρά. Όμως δεν θα μπορείς να κάνεις και στα δύο, εκτός εάν συμμετέχει και ο μπαμπάς, ή πηγαίνεις άλλη μέρα το ένα και άλλη το άλλο. Δεν ξέρω αν γνωρίζεις αλλά μπαίνεις κι εσύ μαζί με το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τώρα ενδιαφερθήκαμε και εμείς για βρεφική κολύμβηση μιας και έγινε ο ζουζούνος μας ενός έτους και αρχίσαμε να το ψάχνουμε για τις πισίνες στην πόλη (Θεσσαλονίκη). Κοίταξα και τα προηγούμενα post και βρήκα αρκετές πληροφορίες. Μήπως όμως έχετε και νεότερες πληροφορίες για πισίνες και ωράρια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Τώρα ενδιαφερθήκαμε και εμείς για βρεφική κολύμβηση μιας και έγινε ο ζουζούνος μας ενός έτους και αρχίσαμε να το ψάχνουμε για τις πισίνες στην πόλη (Θεσσαλονίκη). Κοίταξα και τα προηγούμενα post και βρήκα αρκετές πληροφορίες. Μήπως όμως έχετε και νεότερες πληροφορίες για πισίνες και ωράρια;

 

Ο άντρας μου πρώην κολυμβητής μου είπε ότι για να βάλεις ένα μωρό στην πισίνα χρειάζεται καθαρισμός με όζον και όχι με χλώριο. Στη Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει τέτοια πισίνα, εκτός από το Kempinski. Ξερετε κανένα νεότερο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

τελικά είναι ένα topic που ενδιαφέρει τους περισσότερους γονείς.

 

Θα ήθελα κι εγώ να μάθω ότι πληροφορίες έχετε για baby swimming στη Θεσσαλονίκη. Ισχύει ότι έχει μόνο ο ΠΑΟΚ? Πηγαίνει κάποιος από τα μέλη μας το παιδί του εκεί? Ποια η γνώμη του?

line_m123_beg_41_time_1154491200_text_cf20eaeffdeaebeff220eceff520e5dfede1e9.gif line_m121_beg_39_time_1200114000_text_2e2eeae1e920e720eaeff5eaebdff4f3e120eceff5.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αν έχεις χρόνο και είσαι εκεί κοντά, κοίταξέ το και ενημέρωσέ με, γιατί εγώ αυτήν την περίοδο πνίγομαι με την εξεταστική μου :( και όχι τίποτα, αλλά να στέλνω τον μπαμπά με την κόρη μπας και με αφήσουν να διαβάσω εκτός από 10-1 το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

xamogelaki το πιο κοντινό σου κολυμβητήριο πρέπει να είναι στο Ολυμπιακό σταδιο. Και το λέω γιατί η βαφτιστήρα μου που μένει Περισσό εκεί πηγαίνει.

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σήμερα πηγαμε και εκανε ο μεγαλος μου το πρωτο δοκιμαστικο μαθημα στο κολυμβητηριο της Περαιας. Ωραιος χωρος,χαρουμενος με 2 πισινες μια εσωτερικη και μια εξωτερικη. Το baby swimming ειναι μεχρι 3 ετων και ειναι πρωινες ωρες με παρουσια γονεα μεσα στην πισινα, κλειστο τμημα 3 παιδακια το πολυ. Επειδη ο γιος μου θα κλεισει τα 3 τον Οκτωβριο προτειναν να τον βαλουμε στο κανονικο τμημα, που εχει το πολυ 10 παιδακια, χωρις γονεα. Τα πηγε ετσι και ετσι, ηταν συνεχεια πανω στην δασκαλα, οποτε θα κανουμε ακομα ενα δοκιμαστικο για να δουμε αν θα ξεκολησει. Προυποθεση για να μπει στο τμημα. Τα μαθηματα ειναι μετα τις 4 καθημερινες και Σαββατο πρωι, διαλεγεις 2 φορες την εβδομαδα. Κοστιζει 200 ευρω το τετραμηνο.

Μετα εκανα μια βολτα απο το κολυμβητηριο του ΠΑΟΚ για πληροφοριες. Εκει το Baby swimming αρχιζει απο 3 μηνων μεχρι 3 χρονων παρουσια γονεα και εχει 2 τμηματα ενα καθημερινες πρωι και ενα Σαββατοκυριακο, Δυο φορες την εβδομαδα. Κοστος 50 ευρω το μηνα και 30 η εγγραφη.

 

(Μακαρι να τα καταφερει και να παμε κανονικα στις Περαιας)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...