Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Νυφικό απο ίντερνετ


Recommended Posts

Θα ήθελα όποιος γνωρίζει και έχει παραγγείλει από το συγκεκριμένο σαιτ να μου πει τον τρόπο γιατο παιδεύομαι εδω και κάμποσες μέρες. Είναι λίγο μπερδεμένο καθώς δεν έχει καλάθι αγορών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ακόμα δεν το πήρες?ποιο αποφάσισες τελικά.Αντε έχουμε αγωνία.

θα μπω τώρα να δω μήπως βγάλω άκρη

 

μήπως πρέπει να κάνεις πρώτα register?Eναν λογαρισμό δηλαδή?

το δοκίμασες?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Γειά σας, μεταφέρω εδώ το θέμα, σχετικά με την αγορά νυφικού απο ίντερνετ, ώστε όποια κοπέλα ενδιαφέρεται να βρίσκει πληροφορίες με σελίδες όπου έχουν καλές τιμές, και να γράφουν τις εμπειρίες τους και τις συμβουλές τους όσες έχουν παραγγείλει. Και οι κοπέλες που αναμένουν τα φορέματέ τους ας μας πουν την γνώμη τους.

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς παραγγείλαμε φορέματα επίσημα στο jessicabrides, τα παρέλαβαν οι γονείς μου στο εξωτερικό και απο ότι μου είπαν έχουν εξαιρετική ποιότητα!!!! Τα περιμένω να τα δω και απο κοντά... Κάναμε δοκιμη, γιατι σκέφτομαι απο κει να παραγγείλω νυφικό για του χρόνου.

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το κατάστημα αυτο το είχα βρεί απο ένα άλλο forum όπου είχαν παραγγείλει πολλές κοπέλες νυφικά και ήταν ευχαριστημένες. Αλλά χωρίς λόγο άρχισαν να σβήνουν θέματα μαζί με αυτό, και έτσι το μετέφερα εδώ για να το βλέπουν κοπέλες που μπορεί να θέλουν να βρούν πιο φθηνά νυφικά.

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια καλησπερα! Ειμαι καινουρια εδω, παρακολουθω απο καιρο το θεμα νυφικου μεσω ιντερνετ, Εχω κανει την παραγγελια μου απο την jessicabrides εδω και 25 μερες περιπου, ενω στην αρχη μου απαντουσε αμεσως στα μηνυματα απο την στιγμη που παρηγγειλα της στελνω μηνυματα και δεν μου απανταει! Μηπως πρεπει να αρχισω να ανησυχω?? Μου εστειλε σε καποια φαση και μου ειπε πως το ραβουμε το νυφικο σου μην ανησυχεις αλλα απο τοτε αφαντη! Της στελνω για να μου πει ποτε θα ειναι ετοιμο και αν εχει καποια φωτο να μου στειλει αλλα τιποτα! Εσεις που εχετε παραγγελει δωστε μου τα φωτα σας!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ναι γνωστή μου παρείγγειλε νυφικό και ήταν τέλειο!!! Δεν φαινόταν η τιμή του. Το μόνο ότι είχε πάρει τα μέτρα τελείως μόνη της και ήθελε λίγο στένεμα στο στήθος κατα τα άλλα ένα κανονικότατο νυφικό με ουρά και τέτοια της στοίχισε γύρω στα 200 με 250 ευρώ με τα μεταφορικά.

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και τα φορέματα που παραγγείλαμε ήταν πολύ καλα, απλά στο δικό μου ήταν το ύφασμα γυαλίστερο και δεν τρελάθηκα. Σ'αυτο φταίω εγώ φυσικά. Αν παραγγείλεις κάτι καλό είναι να ρωτήσεις και τι ύφασμα θα είναι για να ξέρεις. Το νυφικό πάντως ήταν τέλειο!! Στα φορέματα σου έρχεται μια η άλλη σαν να το έπαιρνες απο Ελλάδα και καλύτερα απο εδώ για να ξέρεις αν σου πηγαίνει. Για νυφικό πάντως και εγώ απο εκεί θα πάρω, αφού πρώτα δοκιμάσω τι μου ταιριάζει. Γιατί ενδιαφέρεσαι; Θες να παραγγείλεις;

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εάν υπάρχει κάποια κοπέλα που παράγγειλε από την Τζεσικα πρόσφατα και παρέλαβε την παραγγελία της, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου με π.μ. Περιμένω κάποια φορέματα και δεν έχω λάβει απάντηση, ούτε βέβαια και τα φορέματα. Από άγχος και αγωνία, άλλο τίποτα! Εάν είναι να σου βγάζει την πίστη μέχρι τελευταία στιγμή, τι να πω....

lJpep3.png
Link to comment
Share on other sites

Εάν υπάρχει κάποια κοπέλα που παράγγειλε από την Τζεσικα πρόσφατα και παρέλαβε την παραγγελία της, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου με π.μ. Περιμένω κάποια φορέματα και δεν έχω λάβει απάντηση, ούτε βέβαια και τα φορέματα. Από άγχος και αγωνία, άλλο τίποτα! Εάν είναι να σου βγάζει την πίστη μέχρι τελευταία στιγμή, τι να πω....

 

Πότε έκανες την παραγγελία;

Η αλήθεια είναι οτι σου βγάζει την ψυχή με την επικοινωνία της αλλά εγώ παρέλαβα κανονικά

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

έχω παραγγείλει 2 φορέματα από 1/4. ελπίζω να τα στείλει εγκαίρως... γιατί είναι και το φουρώ που θέλω να φτιάξω και ίσως χρειάζονται και ραφτρα... τι να πω...

lJpep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

krats η ώρα η καλή!!! άντε μπράβο!!! εμένα μου έστειλε μνμ ότι θα στείλει αύριο το φόρεμα. αλλά δεν είναι ένα μόνο είναι 2!!! της το είπα ελπίζω να μην το ξέχασε... η μητέρα μου που παράγγειλε πριν 1 μήνα από άλλο σαιτ της ήρθε σήμερα. από το eric. θα το δω και θα σας πω συμπεράσματα. πάντως σίγουρα είναι πιο γρήγορο και πιο ευχρηστο. έχει και άμεσο chat. είναι το ίδιο με το tbdress γιατί στην απόδειξη είναι η ίδια επωνυμία. αλλά είναι άμεσοι στην επικοινωνία τους!

lJpep3.png
Link to comment
Share on other sites

krats η ώρα η καλή!!! άντε μπράβο!!! εμένα μου έστειλε μνμ ότι θα στείλει αύριο το φόρεμα. αλλά δεν είναι ένα μόνο είναι 2!!! της το είπα ελπίζω να μην το ξέχασε... η μητέρα μου που παράγγειλε πριν 1 μήνα από άλλο σαιτ της ήρθε σήμερα. από το eric. θα το δω και θα σας πω συμπεράσματα. πάντως σίγουρα είναι πιο γρήγορο και πιο ευχρηστο. έχει και άμεσο chat. είναι το ίδιο με το tbdress γιατί στην απόδειξη είναι η ίδια επωνυμία. αλλά είναι άμεσοι στην επικοινωνία τους!

 

Καλό το eric?

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλό το eric?

 

tamar μια χαρά, όχι όμως τέλειο! τι εννοώ: έχει εσωτερικά μπανέλες και τα σχετικά και είναι σχετικά καλοραμμένο. έχει όμως κάποιες μικροατελειουλες που ένας τελειομανής ή απαιτητικός δεν θα άντεχε. δηλαδή στον ώμο που εννώνεται δεν είναι ίσο, φαίνεται γρήγορη δουλεια... το νουμερο επίσης δεν ξέρω, αν και δώσαμε τα δικά της μέτρα, γιατί δεν το δοκίμασε ακόμα. φαντάζομαι όμως ότι αυτά διορθώνονται και δεν ξέρω κάτι αντίστοιχο εδώ πόσο θα το κοστολογουσαν, για να κρίνω.

lJpep3.png
Link to comment
Share on other sites

tamar μια χαρά, όχι όμως τέλειο! τι εννοώ: έχει εσωτερικά μπανέλες και τα σχετικά και είναι σχετικά καλοραμμένο. έχει όμως κάποιες μικροατελειουλες που ένας τελειομανής ή απαιτητικός δεν θα άντεχε. δηλαδή στον ώμο που εννώνεται δεν είναι ίσο, φαίνεται γρήγορη δουλεια... το νουμερο επίσης δεν ξέρω, αν και δώσαμε τα δικά της μέτρα, γιατί δεν το δοκίμασε ακόμα. φαντάζομαι όμως ότι αυτά διορθώνονται και δεν ξέρω κάτι αντίστοιχο εδώ πόσο θα το κοστολογουσαν, για να κρίνω.

 

Kατάλαβα...Από τη jessica δεν είχα παράπονο. Το νυφικό ήταν πολύ καλό!Αρα για φόρεμα που ψάχνω να απευθυνθώ σε εκείνη παλι.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Kατάλαβα...Από τη jessica δεν είχα παράπονο. Το νυφικό ήταν πολύ καλό!Αρα για φόρεμα που ψάχνω να απευθυνθώ σε εκείνη παλι.

 

εάν έχεις μείνει ευχαριστημένη, εννοείται ότι πάλι εκεί θα πας! ήταν δηλαδή τόσο καλό,ε; άντε να δούμε! της είχα δώσει μια πλασματική ημ/νία για να το έχω εγκαίρως, αλλά προφανώς την ξεπέρασε. δλδ εάν ήταν ο γάμος την πραγματική ημ/νία δεν θα είχε προλάβει... τι να πω! θα δείξει!

 

ψάχνοντας για τη μητέρα μου έπεσα και στο δηγατε κάτι αντίστοιχο του ebay για φορέματα. έχει διάφορους πωλητές και εννοείται αξιολογήσεις και φωτογραφίες. αξίζει να ρίξεις κι εκεί μια ματιά.

lJpep3.png
Link to comment
Share on other sites

εάν έχεις μείνει ευχαριστημένη, εννοείται ότι πάλι εκεί θα πας! ήταν δηλαδή τόσο καλό,ε; άντε να δούμε! της είχα δώσει μια πλασματική ημ/νία για να το έχω εγκαίρως, αλλά προφανώς την ξεπέρασε. δλδ εάν ήταν ο γάμος την πραγματική ημ/νία δεν θα είχε προλάβει... τι να πω! θα δείξει!

 

ψάχνοντας για τη μητέρα μου έπεσα και στο δηγατε κάτι αντίστοιχο του ebay για φορέματα. έχει διάφορους πωλητές και εννοείται αξιολογήσεις και φωτογραφίες. αξίζει να ρίξεις κι εκεί μια ματιά.

 

Ναι πολύ καλό!

Σε ποιο;Δεν κατάλαβα πού εννοείς να ρίξω μια ματια

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...