Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καρότσι Stokke


Recommended Posts

Πουλάω καρότσι Stokke xplory χρώματος μπεζ, με ομπρέλα, τσάντα, αδιάβροχη κουκούλα και κουνουπιέρα,σε πάρα πολυ καλή κατάσταση 350 ευρώ. Και relax stokke σε άριστη κατάσταση στα 80 ευρώ.

 

Παρακαλώ επικοινωνήστε στο e-mail [email protected] για περισσότερες λεπτομέριες και φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 535
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα

Θέλω να ρωτήσω οσες μανούλες έχουν stokke xplory και το χρησιμοποίησαν από νωρίς, πως ρυθμιζω τους ιμάντες στο κάθισμα ? Το μωρό μου είναι 5 μηνών και ενώ βάζω το έξτρα μαξιλάρι μέσα πάλι δεν είναι σταθερή και γλιστράει προς τα κάτω...προσπάθησα να τους μαζέψω κάτι έγινε αλλά όχι 100%.. Τι κάνω λάθος ? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θέλω να ρωτήσω οσες μανούλες έχουν stokke xplory και το χρησιμοποίησαν από νωρίς, πως ρυθμιζω τους ιμάντες στο κάθισμα ? Το μωρό μου είναι 5 μηνών και ενώ βάζω το έξτρα μαξιλάρι μέσα πάλι δεν είναι σταθερή και γλιστράει προς τα κάτω...προσπάθησα να τους μαζέψω κάτι έγινε αλλά όχι 100%.. Τι κάνω λάθος ? Ευχαριστώ

Προσπάθησες να μαζέψεις και τις πάνω και τις πλαινές πλευρές?

πρέπει να το βάλεις στην χαμηλότερη θέση που έχει.

επίσης μην το σηκώνεις στην τελείως όρθια θέση.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησες να μαζέψεις και τις πάνω και τις πλαινές πλευρές?

πρέπει να το βάλεις στην χαμηλότερη θέση που έχει.

επίσης μην το σηκώνεις στην τελείως όρθια θέση.

Ναι την έχω ξαπλωμενη και μάζεψα και τους πάνω και τους πλαινους ιμάντες... Το πρόβλημα είναι ο ιμάντας ανάμεσα στα ποδαράκια της εκεί έχει κενό αρκετό και γι αυτό γλιστράει...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει ψάξει κανείς σε σάιτ του εξωτερικού για καρότσια Stoke μήπως είναι σε κάποια χώρα οικονομικότερα αποτι βλέπω στα Ελληνικά σαίτ?

Επίσης βγαίνει ποτέ σε προσφορά ή αυτή η τιμή είναι πάντα?

Κοιτάω πιο πολύ το Stokke Trailz

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια, είμαστε στην έρευνα αγοράς για καρότσι..Είδαμε το stokke beat και μας εντυπωσίασε καθώς είναι αρκετά ελαφρύ και όταν κλείνει δεν είναι ογκώδες..Το έχει αγοράσει κάποια να μας πει την άποψη της?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
On 19/12/2019 at 2:51 ΠΜ, Vickyv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, είμαστε στην έρευνα αγοράς για καρότσι..Είδαμε το stokke beat και μας εντυπωσίασε καθώς είναι αρκετά ελαφρύ και όταν κλείνει δεν είναι ογκώδες..Το έχει αγοράσει κάποια να μας πει την άποψη της?

Καλησπέρα, το πηρατε τελικά το καροτσι; Αν ναι πείτε μου την άποψη σας παρακαλώ.. ψάχνω καροτσι για το μωράκι μου που έρχεται  και λόγω του ότι δε μπορώ να τα δω από κοντά  έχω μπερδευτεί πολύ...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Μαρια1996 said:

Καλησπέρα, το πηρατε τελικά το καροτσι; Αν ναι πείτε μου την άποψη σας παρακαλώ.. ψάχνω καροτσι για το μωράκι μου που έρχεται  και λόγω του ότι δε μπορώ να τα δω από κοντά  έχω μπερδευτεί πολύ...

Για ποιο στόκε ενδιαφέρεσαι? εγώ είχα το stokke xplory (πριν 5 χρόνια αλλά δεν έχουν αλλάξει τα νεότερα μοντέλα) , αν θες μπορώ να σου πω πληροφορίες - εντυπώσεις .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , kotsifikos είπε:

Για ποιο στόκε ενδιαφέρεσαι? εγώ είχα το stokke xplory (πριν 5 χρόνια αλλά δεν έχουν αλλάξει τα νεότερα μοντέλα) , αν θες μπορώ να σου πω πληροφορίες - εντυπώσεις .

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, κοιτούσα όμως το stokke beat συν τη κάλαθουνα γιατί έχω διαβάσει ότι είναι πολύ ελαφρύ και εύχρηστο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα Μαρία, συγνώμη για την καθυστέρηση τώρα είδα το μήνυμα σου!ναι το αγοράσαμε τελικά το beat,έχω μείνει αρκετά ευχαριστημένη,το έχω χρησιμοποιήσει 8μηνες (σχεδόν καθημερινή χρήση πρωί απόγευμα),είναι όντως αρκετά ελαφρύ δεν με κούρασε ποτέ ακόμη κ όταν μείναμε σε νησί 6μηνες με ανηφόρες κ πλακωστρωτο δεν μας παιδεψε ποτέ.Και με το ένα χέρι μπορείς να το κατευθύνεις χωρις ν σε κουράσει!Όταν κλείνει δεν είναι ογκώδες,κλένει μαζί με το κάθισμα του (όχι όπως αλλά stokke).Εχει μεγάλο καλάθι από κάτω τ οποίο χωράει αρκετά πράγματα αν βγεις για ψώνια,πράγμα το οποίο βοηθάει πολύ,η πλάτη του ανεβοκατεβαίνει πολύ εύκολα κ τν προσαρμόζεις όπως θέλεις, έχει τεράστια κουκούλα δηλαδη μπορείς να την προσαρμόσεις έτσι ώστε να μην χτυπάει το μωρό ήλιος ή αέρας,επίσης έχει "παραθυρακια" στο πλάι από τα οποία ο μικρούλης μας όσο ήταν τέρμα ξαπλωμένος έβλεπε συνεχώς έξω!Το μόνο μείον του για εμένα,είναι που η πλάτη του,θα την ήθελα λίγο περισσότερο ενισχυμένη(αλλά πάνω κάτω έτσι είναι σε όλα), πρόσθεσα ένα επιπλέον στρώματακι (της greco strom),το οποίο να σου πω την αλήθεια το χρησιμοποίησα άνοιξη φθινόπωρο καθώς με την ζέστη το μωρό ιδρώνε,κ τον χειμώνα δεν μπορεί να τοποθετηθεί μαζί με τον ποδοσακο. Επίσης ποτηροθηκη παίρνει μόνο της stokke,όπως κ ποδοσακο που έχω πάρει άλλης εταιρείας δεν κάθεται αρκετά καλά στις ζώνες. Είναι όμως αγορά που δεν το μετάνιωσα κ πίστεψέ με είδα αρκετά καροτσια. Ξέχασα να σου πω πως εμείς δεν αγοράσαμε καλαθουνα καθώς είναι κατάλληλο από 0+, βέβαια δεν είναι τελείως επίπεδη η πλάτη όπως στην καλαθουνα έχει μια ελάχιστη μικρή κλήση,ο παιδίατρος μας το είχε δει σε επίσκεψη μας είχε πει πως είμαστε οκ.Ηταν νομίζω από τις καλύτερες αγορές που θα μπορούσα να κάνω σε καρότσι,δεν το μετανιωσαμε,κ από ότι βλέπω κ η τιμή του πλέον είναι ακόμη καλύτερη.Ελπιζω να σε βοήθησα αν θέλεις κάτι επιπλέον ελεύθερα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...