Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εργαστηρι θεατρικου παιχνιδιου


Recommended Posts

καλημερα σε όλες....ψάχνω να βρω ένα εργαστήρι που να κανει θεατρικό παιχνίδι...για να στείλω την μικρη....

ειναι 4 μιση περιπου και της αρεσουν πολυ όλα αυτά ζωγραφική χαρτοκοπτικη και θεατρικοί ρολοι.....το κανουν στο σχολειο μαζι με την μουσικοκινητικη και το κάνει και μόνη της σπίτι οταν παιζει....

θέλω να την στείλω εκει γιατι είναι μοναχοπαιδι...και θέλω να ξεφυγει απο το τριπακι του κακομαθημένου...παιδιου είναι πολυ δραστηρια.....και της αρεσει να μαθαίνει......θέλω να καλλιεργησει το μοιράζομαι και κανω υπομονη....οταν θελω να παιξω με το ιδιο παιχνιδι του φιλου μου.....

βασικά το προβηλημα για μενα πηγαζει απο μια συγκεκριμμενη αφορμή...έχει ένα φίλο στο σχολειο που ενω παιζουν μια χαρα και τα ακους να γελανε μετα από κάποια ώρα μαλωνουν γιατι και οι δυο θελουν να παιξουν με το ιδιο παιχνιδι....διεκδικουν και οι 2 και κανεις δεν κανει πισω....το αγορακι ειναι μιναχοπαιδι επισης αλλά πολυ κακομαθημένο διότι ειναι και το πρωτο εγγονι.....

και θελω να διδαχθει το παιδι μου πραγματα που θα το κανουν να ειναι πιο συγκαταβατικο με την καλη έννοια......και επίσης να σταματησει την κακη συνηθεια έχω 3-4 φιλους στο σχολειο και πρεπει μονο με αυτους να παιζω.....του χρονου θα χωριστουν τα παιδακια και θα ειναι μονη της διοτι θα πηγαινουν σε άλλο νηπιο....

όποια μαμα έχει δοκιμάσει κατι....ας με ενημερωσει...διοτι δεν βρισκω και πολλά και μηπως το ψαχνω λαθος.....περιοχες που με ενδιαφερουν ειναι μαρουσι ηρακλειο ερρυθραια χαλανδρι αυτά....

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...