Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΓΟΝΕΙΣ...


Recommended Posts

Αραγε αν ηταν το "δίλλημα" Ελληνας άνεργος ή Ινδός πρίγκηπας...τι θα ποθούσε η μαμά; Στη θέση του Ινδού μπορούμε να βάλουμε και Ρουμάνο επιχειρηματία κοκ

Τι θέλω να πω..τα φραγκα κάνουν τη διαφορά ακόμα και στο ρατσισμό

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα πάντως αν μου φέρει κανέναν σαν τον Μποράν (από την τουρκιά Σιλά που παίζει κάθε βράδυ το Mega), θα φροντίσω να τους χωρίσω το συντομότερο δυνατόν.................για να τον πάρω εγώ μετά:lol::lol::lol:

 

Καλέ τον έχετε προσέξει τον Μποράν? Απαπαπαπαπα, από Δευτέρα έως Παρασκευή στήνω τσαντίρ μπερντέ για χάρη του μπροστά στην tv......το τι φαγητά έχω κάψει......δεν λέγεται:P:p:p:p:p

 

 

Εδώ, εδώ, εμείς τον έχουμε προσέξει!!! Τονε λένε Μεχμέτ Ακίφ Αλακούρτ να ξέρεις, αν δεις στις αναγγελίες γάμων το όνομά του εγώ θα τονε παίρνω (για γαμπρό). Γι'αυτό δεν άφηναν καλέ τους Τούρκους να φύγουν 400 χρόνια από δω, πώς να διώξεις τέτοια παιδιά σαν τα κρύα τα νερά?????

Link to comment
Share on other sites

γιατι συμφωνω με τον Μ.Γουιλιαμς που λεει οτι το ζευγαρι για να εχει ευτηχια και ευημερια,πρεπει να εχει ομοφωνια και ισορροπια σε καποια απλα θεματα οπως ειναι και η μορφωση και η κουλτουρα και η θρησκεια και το οικονομικο υποβραθρο...κτλ!

Αυτοί οι γάμοι μάλλον διαλύονται συναινετικά από το πολυ ξενέρωμα

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ, εδώ, εμείς τον έχουμε προσέξει!!! Τονε λένε Μεχμέτ Ακίφ Αλακούρτ να ξέρεις, αν δεις στις αναγγελίες γάμων το όνομά του εγώ θα τονε παίρνω (για γαμπρό). Γι'αυτό δεν άφηναν καλέ τους Τούρκους να φύγουν 400 χρόνια από δω, πώς να διώξεις τέτοια παιδιά σαν τα κρύα τα νερά?????

 

Αν και δεν είμαι Μανιάτισα, σε σφάζω στα γόνα ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.........φεύγα λέμε.:lol::lol:

 

Άσε και μας πρόλαβε άλλη.

Κάπου διάβασα ότι είναι αραβωνισαμένος με αυτή που παίχει την Γιεντζά (την πρώην γυναίκα του) στο σήριαλ .

 

αχ βαχ Μεχμέτ!!!!!!1ίσα που θ'αλλαξοπιστήσω για χάρη του.

 

 

(Επίσης μη παραγωγική δημοσίευση........αλλά για χάρη του Μεχμέτ, ασ το φαω το ρημαδο μπαν:P:p:p)

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με κανατε και πηγα και τον γκουγκλαρα, χαχαχα

 

Οχι πες τώρα.........αμαρτάνεις ή δεν αμαρτάνεις?:P

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

Και για να επανλεθω στο θεμα,δεν ειπα οτι δεν θελω η κορη μου να παρει εναν αγραμματο ή εναν μη Ελληνα γιατι ειμαι ρατσιστρια αλλα γιατι συμφωνω με τον Μ.Γουιλιαμς που λεει οτι το ζευγαρι για να εχει ευτηχια και ευημερια,πρεπει να εχει ομοφωνια και ισορροπια σε καποια απλα θεματα οπως ειναι και η μορφωση και η κουλτουρα και η θρησκεια και το οικονομικο υποβραθρο...κτλ!

 

Σ΄αυτό συμφωνώ απόλυτα. Όμως ποια είναι τα απλά θέματα και πώς λειτουργούν σε κάθε ζευγάρι, είναι ξεχωριστό σε κάθε περίπτωση.

 

Π.χ. το οικονομικό: Κάποια ζευγάρια θεωρούν την οικονομική διαφορά επουσιώδη. Πολύ ωραία. Για άλλα, η διαφορά εισοδήματος δημιουργεί σχέσεις κυριαρχίας και εξάρτησης. Αυτό βέβαια είναι πρόβλημα.

 

Ή η εθνικότητα. Άλλοι μπορεί να βρουν τον άνθρωπό τους, ανεξαρτήτως χρώματος. Με το καλό! Άλλους μπορεί απλά να τους γοητεύει το εξωτικό. Ε, αυτό και βέβαια δεν είναι βάση για μια μακροχρόνια σχέση.

 

Κατάλαβες τι εννοώ; Οι διαφορές μπορεί να είναι, μπορεί και να μην είναι πρόβλημα. Ας έρθει η ώρα να γνωρίσεις τους συντρόφους των παιδιών σου, και τότε κρίνε!

Link to comment
Share on other sites

Οχι πες τώρα.........αμαρτάνεις ή δεν αμαρτάνεις?:P

 

κοιτα, αν σ'αρεσει αυτος ο τυπος αντρα τοτε ναι, ειναι πολυ ωραιος... Αλλα βλεπεις ειναι και θεμα γουστου, αν ειναι δηλαδη να παρω αμαρτια πανω μου μονο για ξανθο αντρα θα το εκανα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορές μπορεί να είναι, μπορεί και να μην είναι πρόβλημα. Ας έρθει η ώρα να γνωρίσεις τους συντρόφους των παιδιών σου, και τότε κρίνε!

 

και τι σημασια θα εχει; Δεν πα' να κρινουμε οσο θελουμε, αν θελει η νυφη κι ο γαμπρος... ;)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, αν σ'αρεσει αυτος ο τυπος αντρα τοτε ναι, ειναι πολυ ωραιος... Αλλα βλεπεις ειναι και θεμα γουστου, αν ειναι δηλαδη να παρω αμαρτια πανω μου μονο για ξανθο αντρα θα το εκανα :lol:

 

κοίτα, μπορούμε εμείς να κάνουμε το test drive στο φυσικό, και μετά τον στέλνουμε από τον Τρύφωνα για να κάνει ένα ξανοιγματάκι για χάρη σου, δεν υπάρχει πρόβλημα είμαστε βολικές 8-):cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοίτα, μπορούμε εμείς να κάνουμε το test drive στο φυσικό, και μετά τον στέλνουμε από τον Τρύφωνα για να κάνει ένα ξανοιγματάκι για χάρη σου, δεν υπάρχει πρόβλημα είμαστε βολικές 8-):cool:

:D:D:D:D

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

κοίτα, μπορούμε εμείς να κάνουμε το test drive στο φυσικό, και μετά τον στέλνουμε από τον Τρύφωνα για να κάνει ένα ξανοιγματάκι για χάρη σου, δεν υπάρχει πρόβλημα είμαστε βολικές 8-):cool:

 

 

:lol::lol::lol::lol: συμφωνοι, μονο βαλτε του και κανα φακο επαφης ανοιχτοχρωμο πριν τον στειλετε, να το ευχαριστηθω η γυναικα

Link to comment
Share on other sites

και τι σημασια θα εχει; Δεν πα' να κρινουμε οσο θελουμε, αν θελει η νυφη κι ο γαμπρος... ;)

 

Αν νομίζεις ότι διακρίνεις προβλήματα που οι ερωτευμένοι δεν τα βλέπουν, καλό είναι να το συζητήσεις εκ των προτερων. Αν παρόλ΄αυτά αποφασίσουν να προχωρήσουν, τότε κλείνεις το στόμα και τους στηρίζεις. Πώς το λένε κι οι Άγγλοι τόσο ωραία: speak now or forever hold your peace :-D

Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζεις ότι διακρίνεις προβλήματα που οι ερωτευμένοι δεν τα βλέπουν, καλό είναι να το συζητήσεις εκ των προτερων. Αν παρόλ΄αυτά αποφασίσουν να προχωρήσουν, τότε κλείνεις το στόμα και τους στηρίζεις. Πώς το λένε κι οι Άγγλοι τόσο ωραία: speak now or forever hold your peace :-D

 

μα αυτο ειπα παραπανω. θα πω τη γνωμη μου ΜΙΑ φορα και τελος. Η ζωη θα παρει ουτως ή αλλως το δρομο της...

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν θέμα κλειδώνεται προσωρινά.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...