Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics Αθήνας, Σεπτέμβριος (ή Οκτώβριος)


Recommended Posts

Θέλω κι εγώ να τη γράψω κολυμβητήριο, έχεις να προτείνεις κάτι καλό από την εμπειρία σου? Η μικρή μου είναι 21 μηνών.

Πάντως κάπου θα συναντηθούμε ...που θα πάει θα τα καταφέρουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σορυ κοριτσια αλλα δεν μπορεσα να μπω νωριτερα.. Να πουμε για το άλλο Σάββατο? Δηλώστε συμμετοχη και κανονιζουμε την ωρα. λέω για πρωι γιατι ξερω πως δεν εχει ιδιαιτερο κόσμο. Απόγευμα θα γινεται χαμός εκει. πάντως και αυριο αν θέλετε εγω δεν εχω να κανω τίποτα... τα καλα της γυναικας του ναυτικου...

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μπορώ μόνο την Κυριακή 9 Σεπτ. το απόγευμα , μετά από αυτό πάμε 14 +21 Οκτω. χωρίς να μπορώ να το εγκυηθώ από τώρα.

 

Τι λέτε για δευτ. τρι. τετ. πέμπτ. και κάποιες παρασκευές?????

Λοιπόν άκυρη η κυριακή από μέρους μου .....ξέχασα :oops: πως από εκείνη την παρασκευή έως την άλλη θα έχουμε σπίτι μας την οικογένεια της αδελφής της γυναίκας μου ( 5 άτομα) .

 

Μοναδική ελεύθερη παρασκευή που έχω είναι η 28/9/07.

 

Λοιπόν ας μην ακούω πάλι για κατάχρηση του χώρου που έχω κτλ......

Ότι κάνω είναι επειδή με ευχαριστεί και αυτό είναι όλο.

Η μεγάλη διαφορά είναι πως εγώ έχω αυτόν τον χώρο σαν κομμάτι της δουλειάς μου , γι αυτό έχω και την υποδομή και γίνονται όλα εύκολα :wink:

 

Το ότι σας έστρωσα διπλά τραπεζομάντηλα στις ροτόντες (τότε) δεν το έκανα για να σας ευχαριστήσω... πολύ απλά μόνο αυτά τα τραπεζομάντηλα έχω και αυτά έβαλα :lol:

Και για όσους δεν έχουν καταλάβει ακόμα , ό χώρος που φιλοξένησε την τελευταία συνάντηση μας στην Αθήνα είναι επαγγελματικός , αλλά τυχαίνει να είναι και κομμάτι του κήπου στο σπίτι μου.

Φαντάζομαι πως και κάποιοι από σας αν είχαν κάτι ανάλογο θα το μοιράζονταν ( που και που ) με φίλους και γνωστούς.

 

Λοιπόν αυτό είναι όλο , συν το γεγονός πως άμα μαζευτείται εδώ δεν θα χρειάζεται να τρέχω εγώ αλλού :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ότι αποφασίσετε είμαι μέσα. Κανονικά λόγω εργασίας (θα δουλεύω σε μόνιμη βάση μέχρι το τέλος Σεπτέμβρη-μάλλον) δεν με βολεύουν οι καθημερινές αλλά αν πρόκειται για το χώρο του γείτονα είμαι μέσα.

 

Τώρα αν θέλετε Φάληρο και εκεί μέσα είμαι γιατί υπάρχει περίπτωση να έρθει και ο σύζυγος όπου εργάζεται εκεί κοντά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...