Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ORCHESTRA CLUB CARD


Recommended Posts

Δεν το ειχες αναφερει, για την πόλη εννοω, δεν ειχαμε πει κατι συγκεκριμενο. Απλώς με την όλη περιγραφη του καταστηματος που εκλεισε και πήγε σε μεγαλύτερο, τις ιδιοκτήτριες, {να μη σχολιασω} και την περιπτωση σουλεω ενταξει αυτο μοιαζει με την πόλη μου

Συμφωνώ, ούτε εγω εχω κάτι με εργαζόμενους σε μπαρ, και εγω δούλεψα ως φοιτήτρια και ο άντρας μου, αλλά βρε πειδί μου το παρουσιαστικό τους κάπως δε κολλάει με μαγαζί παιδικών ρούχων.

 

 

edit: Θυμήθηκα πως όταν εφυγες ο ταμίας ρώτησε την ακριβως επόμενη πελάτισσα ''γυναικα εισαι, μπορεις να καταλαβεις αν μια άλλη γυναικα λέει ψέμματα ή όχι, πως σου φανηκε τώρα αυτη; και η πελάτισσα είπε ε ψέμματα λέει φάνηκε:shock:''

 

Α πώς νόμιζα ότι το είχαμε συζητήσει; Είχα την εντύπωση πως το είχαμε αναφέρει.

 

Ώστε είπανε και τέτοια; :lol: Μιλάμε για επίπεδο, όχι αστεία! :roll: Εντάξει, όταν τα θυμάμαι στην αρχή συγχύζομαι, αλλά μετά με πιάνουν τα γέλια, τι να κάνω. :lol: Τρεις σακούλες με ρούχα είχα, τις δύο που υπήρχε κάρτα αλλαγής, προφανώς τις αγόρασα για το ξεκάρφωμα, να κάνω το "ξέπλυμα" της τρίτης σακούλας με τα κλεψιμέικα. :mrgreen: Αχ...τι είχαν τα έρμα και ψοφούσαν....:rolleyes:

 

Εν τω μεταξύ, εγώ πήγα σπίτι κι έψαχνα σαν τρελή την κάρτα αλλαγής, που τελικά είχε παραπέσει σε μια σακούλα με ρούχα από άλλο μαγαζί. Τους την πήγα λίγο μετά το σκηνικό και τους την πέταξα στα μούτρα (των ιδιοκτητριών).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α πώς νόμιζα ότι το είχαμε συζητήσει; Είχα την εντύπωση πως το είχαμε αναφέρει.

 

Ώστε είπανε και τέτοια; :lol: Μιλάμε για επίπεδο, όχι αστεία! :roll: Εντάξει, όταν τα θυμάμαι στην αρχή συγχύζομαι, αλλά μετά με πιάνουν τα γέλια, τι να κάνω. :lol: Τρεις σακούλες με ρούχα είχα, τις δύο που υπήρχε κάρτα αλλαγής, προφανώς τις αγόρασα για το ξεκάρφωμα, να κάνω το "ξέπλυμα" της τρίτης σακούλας με τα κλεψιμέικα. :mrgreen: Αχ...τι είχαν τα έρμα και ψοφούσαν....:rolleyes:

 

Εν τω μεταξύ, εγώ πήγα σπίτι κι έψαχνα σαν τρελή την κάρτα αλλαγής, που τελικά είχε παραπέσει σε μια σακούλα με ρούχα από άλλο μαγαζί. Τους την πήγα λίγο μετά το σκηνικό και τους την πέταξα στα μούτρα.

 

 

 

Εγω σκεφτηκα τι επίπεδο έχουν ορισμένοι άνθρωποι:roll::roll::roll:

 

Κοιτα ν αδεις πάντως τι μικρός που είναι ο κόσμος ε? Προφανώς εχουμε βρεθει πολλες φορες αλλά δε γνωριζόμαστε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...