Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΙΑ ΙΔΕΑ..


elepet

Recommended Posts

Πειτε μου σας παρακαλω μια ιδεα για δωρο νονου σε νεαρη ηλικια...ειναι μολις 20 ετων ο νονος της κορης μου και εχω καταμπερδευτει...σκεφτομαι για ρολοι...αλλα δεν ξερω αν θα του αρεσει...καμια πρωτοτυπη ιδεα?????

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπορεις να τον ρωτησεις τι χρειαζεται και τι του αρεσει. επισης καλη ιδεα εινια καποια ηλεκτρονικη συσκευη οπως υπολογιστης, καμερα, gps. αλλα καλυτερα να ρωτησεις

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι γυρω στα 200 ευρω..Το αλλο που ειχα σκεφτει σαν ευκολη λυση ειναι να του δωσω ενα φακελο με τα χρηματα..και ας παρει οτι χρειαζεται αυτος..

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σκεφτομαι γυρω στα 200 ευρω..Το αλλο που ειχα σκεφτει σαν ευκολη λυση ειναι να του δωσω ενα φακελο με τα χρηματα..και ας παρει οτι χρειαζεται αυτος..

 

Κι εγώ αυτό θα σου πρότεινα. Πιστεύω ότι θα το προτιμήσει κι εκείνος. Ειδικά στις εποχές που ζούμε....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πρακτικά επίσης να του πάρετε σακίδιο ή βαλίτσες, που θα του χρειαστούν σίγουρα και σας δίνουν την επιλογή να διαθέσετε όσα χρήματα θέλετε, ανάλογα με τη μάρκα και το μέγεθος- στον ένα μας νονό αυτό πήραμε.

Επίσης εμένα μου πήρε η κουμπάρα μου ένα notebook (με είχε ρωτήσει βέβαια τί προτιμώ) και έτσι τους σκέφτομαι καθημερινά, όταν το χρησιμοποιώ- και αυτό είναι περίπου στα χρήματα που διαθέτεις.

Άλλη καλή ιδέα για νέο άτομο είναι ένα καλό mp3 player

Link to comment
Share on other sites

την διαμονή για λιγες μερες σε ενα νησι απο τωρα αν κλεισεις θα πετυχεις καλη τιμη

ενα ή δυο εισητηρια με το αγαπημενο του συγκροτημα για συναυλια στο εξωτερικο...ακομη καλυτερη προσφορά...

εξαρτατε απο το άτομο και τα ενδιαφεροντα του

μια δωρο επιταγη με τα λεφτα που λες σε ενα καλο μαγαζι....

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites

διαφωνω με τα λεφτα σε φακελακι βρε κοριτσια! Ειναι σα να του δινεις πισω ενα μερος των χρηματων που διεθεσε για τη βαφτιση!!!!!!!!! Κ δε θα μεινει κατι να θυμαται απο εσας τους κουμπάρους του!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...