Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΠΡΩΗΝ!!!


bee

Recommended Posts

Δεν είναι όλες από αυτό που είπες, αλλά αυτές που στέλνουν μηνυματάκια ενώ ξέρουν πια ότι ο άλλος είναι παντρεμένος είναι.

Τι ψάχνεται η κυρία?

Έχασε τον δικό της και θέλει να σπείρει κι αλλού ζιζάνια?

Κι αυτή η απενοχοποίηση των πορνιδίων πολύ μου τη δίνει.......ναι φταίει ο σύζυγος αν κάνει κάτι, αλλά φταίει επίσης και το όποιο πορνίδιο μπαίνει ανάμεσα σε ένα ζευγάρι....και πολλές το κάνουν επίτηδες....

Θέλετε να έχει ο σύζυγος μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης?

Ναι έχει....γιατί αυτός πρέπει να σκεφτεί την οικογένειά του....αλλά και η άλλη από αρχές σκίζει......

Σε αυτή την περίπτωση πάντως δε νομίζω ότι τρέχει κάτι......εγώ πάντως θα σήκωνα το τηλέφωνο μονο και μόνο για να δείξω ότι ΜΠΟΡΩ (έχω την άδεια) να το σηκώνω, άρα ο δικός μου δεν κάνει κάτι κρυφά.......

Δε σας έχει τύχει να έχει ο δικός σας δουλειά να χτυπάει το τηλέφωνό του και να σας πει να το σηκώσετε?

Τι πιο φυσικό σε ένα ζευγάρι?

Κι αυτός θα σηκώσει το δικό μου αν είμαι στην τουαλέτα π.χ. κι εγώ το δικό του....δεν έχουμε κρυφές επαφές......

 

Δε διαφωνω σε αυτο που λες...φυσικα και υπαρχουν πορνιδια και αντροχωριστρες...οπως υπαρχουν και αντρες που κερατωνουν και γυναικες που κερατωνουν.

 

Το οτι η αλλη ομως ειναι πρωην του αντρα μας δεν παει να πει οτι σωνει και ντε ειναι πορνιδιο.....αν αρχισει να τον ενοχλει και να εισβαλλει πρωτη θα την κατηγορησω.Μη βλεπουμε φαντασματα παντου.Μιλαω γενικα και δεν αναφερομαι στη συγκεκριμενη περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παιδιά ακούω πρωην και σκέφτομαι πως για κάποιους και εμείς είμαστε πρωην...άρα τον όρο τον φορτίζουμε πάντα αρνητικά και ταυτίζουμε τον όρο με την ανδροχωρίστρα πράγμα άδικο πολλές φορές. Πάντα λέω πως τα άλλα άτομα στη σχέση εισέρχονται όσο τους επιτρέπουμε εμείς να το κάνουν και καλώς ή κακώς υπάρχουν και οι πρωην των συντρόφων μας! Ο γάμος τα παιδιά και η ρουτίνα, κουράζουν πάρα πολύ το ζευγάρι και τη σχέση, οι πρωην μας "μεταφέρουν" υποσυνείδητα (ακόμη και αν δε τα περάσαμε καλά μαζί τους), σε πιο ξένιαστες εποχές και ανέμελα χρόνια.

Φυσικά όλα αυτά που λέω δεν βοηθάνε, απλά μπορεί λίγο να ερμηνεύουν τις συμπεριφορές των ανθρώπων...

 

ποσο συμφωνω με ολα και κυριως με τα bold!!!;)

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώην από απόσταση μπορεί να έχουν μια αίγλη, η οποία διαλύεται όταν τους ξανασυναντήσεις :mrgreen:

[YOU TUBE]UAK8gWRLA7k[/YOU TUBE]

:-P :razz: :-P :razz: :-P να΄σαι καλά, με έκανες και γέλασα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανήκουν όλες οι πρώην σε αυτή την κατηγορία.Επειδή όμως ξέρω ότι η συγκεκριμένη ανήκει σε αυτή την κατηγορία,επειδή είναι εγωίστρια,επειδή ξέρω ότι δεν γουστάρει τον άντρα μου αλλά έχει πρόβλημα μαζί μου (του κόλλαγε για μήνες όταν τα είχαμε ενώ όταν χώρισαν του είχε πει ότι δεν ταιριάζουν :rolleyes:),κάνω όλο αυτό το θέμα. Η κοπέλα έχει θράσσος.

Δεν πρόκειται να δείξω άλλη ζήλια.Θα το παίζω αδιάφορη αν και βράζω. Τα σχετικά με φιλίες μεταξύ των πρώην δεν τα πιστεύω.Σε κάποιες περιπτώσεις ίσως να γίνεται αλλά ο κανόνας λέει το αντίθετο.Με τους πρώην μου δεν έχω καμία απολύτως επαφή.Τους έχω φίλους στο facebook,περισσότερο από ενδιαφέρον αλλά δεν μιλάμε.

[/url]

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι (ίσως με πείτε συντηρητική) δεν καταλαβαίνω γιατί να βγει με τους φίλους του. Εγώ με τον άντρα μου έχουμε κοινούς φίλους με τους οποίους βγαίνουμε μαζί κ περνάμε τέλεια!!!! Επίσης με 3 παιδιά κ σε αφήνει Μόνη;;;; Δεν το δέχομαι ρε παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάλι (ίσως με πείτε συντηρητική) δεν καταλαβαίνω γιατί να βγει με τους φίλους του. Εγώ με τον άντρα μου έχουμε κοινούς φίλους με τους οποίους βγαίνουμε μαζί κ περνάμε τέλεια!!!! Επίσης με 3 παιδιά κ σε αφήνει Μόνη;;;; Δεν το δέχομαι ρε παιδιά!!!

 

Κοιτα γενικ ουτε κι εμενα μου αρεσε να βγαινει ο αντρας μου μονος του...αν και ο δικος μου δε το κανει...αλλα τωρα μια στο τοσο αν τυχαινε να κανονισει με παλιους φιλους να συναντηθουν οκ δε θα με πειραζε.

Link to comment
Share on other sites

Το τόνισα και παραπάνω ότι δεν με αφήνει για να βγει.Έτυχε να κανονιστεί με αυτά τα παιδιά από παλιά.Συνήθως δεν θέλει ο ίδιος να βγαίνει μόνος του,παρότι εγώ έχω την ανάγκη να δω μόνη κάποιες φίλες.

[/url]

 

Link to comment
Share on other sites

Sesame, πολύ απόλυτη είσαι βρε παιδί μου! Πέρα απ' όλα αυτά όμως αναρωτιέμαι, τελικά η ταμπλέλα είναι παντρεμένος, μπορεί να εγκωβισει τον σύντροφο μας να μας κάνει απιστία; ή όταν κατηγορούμε τον άλλον που πιθανά μπαίνει σε μια σχέση ανάμεσα "καλά δεν σεβάστηκε ότι είναι παντρεμένος", ή "είμαστε παντεμένοι και να μου κάνει τέτοιο πράγμα"? Οι ταμπλέλες δεν περιορίζουν τους ανθρώπους, τις σκέψεις τους τις ορέξεις τους, τη διαθεση τους για επιβεβαίωση. Ο νόμος περί μοιχείας δεν υφίσταται πλέον...το πρόβλημα είναι ο άλλος να μη θέλει να απιστίσει. Γιατί κάποιες απο μας νομίζουμε πως άπαξ και τον κουκουλωθήκαμε, πρέπει να να μας είναι πιστός σε όλη του τη ζωή. Η πίστη δεν επιβάλεται με την ταμπλέλα γάμος εμπνέεται μέσα στη σχέση, αν δεν γίνει αυτό τότε η βάρκα αρχίζει και μπάζει νερά...κάποιοι την τουμπάρουν καποιοι ζουν με τα νερά...όμως τα νερά υπάρχουν....τι θα κάνεις με αυτά δικό σου καπέλο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι (ίσως με πείτε συντηρητική) δεν καταλαβαίνω γιατί να βγει με τους φίλους του. Εγώ με τον άντρα μου έχουμε κοινούς φίλους με τους οποίους βγαίνουμε μαζί κ περνάμε τέλεια!!!! Επίσης με 3 παιδιά κ σε αφήνει Μόνη;;;; Δεν το δέχομαι ρε παιδιά!!!

Ε οχι και να τους κλειδωσουμε κιολας μεσα,...:confused:εγω θελω ο ανδρα μου,να βγει και με τους φιλουσ του..να χαλαρωσει.οπως ενωειτε βγαινω εγω...

η για καφε η για φαι...δεν ειπαμε να βγενει να με ερθει/τα ξημερωματα..

αλλα αυτο ειναι λαθος...να μην τους αφηνουμε να ανασανουν...

μετα λογικο ειναι να μπουχτισουν...ολα με μετρο...

Link to comment
Share on other sites

και εγω συμφωνω με την alphae....δεν με ενδιαφερει με πια θα με κερατωσει (πρωην η μελλουσα) ουτε που θα με κερατωσει (σε reunion η στην δουλεια)...με νοιαζει να μην θελει να απιστησει....

Επισης οπως δεν ειμαι εγω προβατο για να χρειαζομαι τσοπανη ετσι πιστευω οτι συμβαινει και με αυτον που διαλεξα να περασω τη ζωη μου μαζι του....

Το ποσο θα ειναι αυτη η κοινη ζωη δεν ξερω...ξερω ομως οτι καμια κλειδαρια δεν θα κλειδωσει το μυαλο και τη ψυχη του, αν αυτα βαρεθουν μαζι μου.

Μονο τα συναισθηματα του θελω να με δενουν μαζι του και οχι καποια υποχρεωση...η καποια συμφωνια οπως ειναι ο γαμος.

ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ, θα τον διεκδικουσα σε καθε περιπτωση.....θα του θυμιζα τι αγαπησε επανω μου, ειδικα αν καποια τον πολιορκουσε.

''δεν ξέρω τι αξίζει πιο πολύ, η ειρήνη ή η αγωνία της ψυχής μας...'

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sesame, πολύ απόλυτη είσαι βρε παιδί μου! Πέρα απ' όλα αυτά όμως αναρωτιέμαι, τελικά η ταμπλέλα είναι παντρεμένος, μπορεί να εγκωβισει τον σύντροφο μας να μας κάνει απιστία; ή όταν κατηγορούμε τον άλλον που πιθανά μπαίνει σε μια σχέση ανάμεσα "καλά δεν σεβάστηκε ότι είναι παντρεμένος", ή "είμαστε παντεμένοι και να μου κάνει τέτοιο πράγμα"? Οι ταμπλέλες δεν περιορίζουν τους ανθρώπους, τις σκέψεις τους τις ορέξεις τους, τη διαθεση τους για επιβεβαίωση. Ο νόμος περί μοιχείας δεν υφίσταται πλέον...το πρόβλημα είναι ο άλλος να μη θέλει να απιστίσει. Γιατί κάποιες απο μας νομίζουμε πως άπαξ και τον κουκουλωθήκαμε, πρέπει να να μας είναι πιστός σε όλη του τη ζωή. Η πίστη δεν επιβάλεται με την ταμπλέλα γάμος εμπνέεται μέσα στη σχέση, αν δεν γίνει αυτό τότε η βάρκα αρχίζει και μπάζει νερά...κάποιοι την τουμπάρουν καποιοι ζουν με τα νερά...όμως τα νερά υπάρχουν....τι θα κάνεις με αυτά δικό σου καπέλο!

 

Απόλυτη γιατί?

Γιατί τα λέω σταράτα?

Εσύ δηλ. αν ήσουν ανύπαντρη ή και παντρεμένη (από ότι βλέπω μερικές δεν κολάνε στις ταμπέλες) θα κυνηγούσες ποτέ ένα δεσμευμένο ή παντρεμένο?

Υπάρχουν γυναίκες που το κάνουν αυτό επίτηδες......αλλά αυτές είναι οι προβληματικές...απλά θέλουν να τον πάρουν από την άλλη.......

Η μοιχεία μπορεί να μην υφίσταται, αλλά όλοι αυτοί που θέλουν επιβεβαιώσεις κι έχουν ορέξεις άσχετες με το σύντροφό τους, μπορούν μια χαρά να χωρίσουν και μετά να βγάζουν τα μάτια τους όπου θέλουν....

Οι ταμπέλες όπως λες δε σταματάνε κανέναν.......αλλά ένας άνθρωπος σωστός έχει και αξίες και αρχές και υποτίθεται ότι έχει λύσει τα θέματά του πριν προχωρήσει σε γάμο....

Αυτοί που απατούν θα το ξαναπώ κι εδώ δεν είναι αυτοί που δεν εμπνέονται πια από το σύντροφο....είναι αυτοί που έχουν πολλά θέματα άλυτα με πρώτο αυτό της αυτοεκτίμησης....

Κάποιες από μας απαιτούν ο άλλος να είναι πιστός όπως είμαστε κι εμείς......δεν το διαπραγματεύονται...και ανοίγουν τα χαρτιά τους πριν προχωρήσουν στο γάμο......αν κάποιοι από κείνους δεν μπορούν να το πράξουν, να πάνε σε ψυχίατρο να τους λύσει τα κόμπλεξ όχι στην εκκλησία γαμπροί!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω συμφωνω με την alphae....δεν με ενδιαφερει με πια θα με κερατωσει (πρωην η μελλουσα) ουτε που θα με κερατωσει (σε reunion η στην δουλεια)...με νοιαζει να μην θελει να απιστησει....

Επισης οπως δεν ειμαι εγω προβατο για να χρειαζομαι τσοπανη ετσι πιστευω οτι συμβαινει και με αυτον που διαλεξα να περασω τη ζωη μου μαζι του....

Το ποσο θα ειναι αυτη η κοινη ζωη δεν ξερω...ξερω ομως οτι καμια κλειδαρια δεν θα κλειδωσει το μυαλο και τη ψυχη του, αν αυτα βαρεθουν μαζι μου.

Μονο τα συναισθηματα του θελω να με δενουν μαζι του και οχι καποια υποχρεωση...η καποια συμφωνια οπως ειναι ο γαμος.

ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ, θα τον διεκδικουσα σε καθε περιπτωση.....θα του θυμιζα τι αγαπησε επανω μου, ειδικα αν καποια τον πολιορκουσε.

 

Κανένας δεν είναι πρόβατο.....όπως επίσης κανένας δεν είναι ηλίθιος.......αν κάποιος αφήσει τη σκέψη του να φύγει σημαίνει πως δεν αγάπησε ποτέ τον άνθρωπο που έχει πλάι του και οφείλει πριν ακολουθήσει τη σκέψη του να ξεκαθαρίσει και να ανοίξει πρώτα την εξώπορτα να ξεκουμπιστεί, αντί να γυρνάει το βράδυ με λουλούδια για στάχτη στα μάτια......

Link to comment
Share on other sites

και εγω συμφωνω με την alphae....δεν με ενδιαφερει με πια θα με κερατωσει (πρωην η μελλουσα) ουτε που θα με κερατωσει (σε reunion η στην δουλεια)...με νοιαζει να μην θελει να απιστησει....

Επισης οπως δεν ειμαι εγω προβατο για να χρειαζομαι τσοπανη ετσι πιστευω οτι συμβαινει και με αυτον που διαλεξα να περασω τη ζωη μου μαζι του....

Το ποσο θα ειναι αυτη η κοινη ζωη δεν ξερω...ξερω ομως οτι καμια κλειδαρια δεν θα κλειδωσει το μυαλο και τη ψυχη του, αν αυτα βαρεθουν μαζι μου.

Μονο τα συναισθηματα του θελω να με δενουν μαζι του και οχι καποια υποχρεωση...η καποια συμφωνια οπως ειναι ο γαμος.

ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ, θα τον διεκδικουσα σε καθε περιπτωση.....θα του θυμιζα τι αγαπησε επανω μου, ειδικα αν καποια τον πολιορκουσε.

 

Τώρα που τα ξαναδιαβάζω μάλλον είδες πρόσφατα την ταινία με τη Μεγκ Ράιαν που πιάνει τον άντρα της να την απατά και τον δένει για να λύσουν τα προβλήματά τους.......τον έδεσε γιατί αυτός έφευγε να πάει στην άλλη (αφού του πέταξε μια γλάστρα και τον άφησε αναίσθητο) και δεν κάθονταν να μιλήσουν.......τελικά τα βρήκαν...θυμήθηκε αυτός γιατί την είχε αγαπήσει.......ωραία κομεντί, αλλά κομεντί........γιατί συνήθως αυτοί που απατούν θυμούνται μόνο να τα κουκουλώσουν καλά να μην καρφωθούν....και καταλήγουν να το ξέρουν όλοι (εδώ που μένω γίνεται) εκτός από τον ενδιαφερόμενο.......

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν είναι πρόβατο.....όπως επίσης κανένας δεν είναι ηλίθιος.......αν κάποιος αφήσει τη σκέψη του να φύγει σημαίνει πως δεν αγάπησε ποτέ τον άνθρωπο που έχει πλάι του και οφείλει πριν ακολουθήσει τη σκέψη του να ξεκαθαρίσει και να ανοίξει πρώτα την εξώπορτα να ξεκουμπιστεί, αντί να γυρνάει το βράδυ με λουλούδια για στάχτη στα μάτια......
δεν συμφωνω με το bold... σιγουρα με αγαπησε αλλα καθολου σιγουρα δεν θα με αγαπαει για παντα...Ολα, για εμενα, κερδιζονται. Η ερωτικη αγαπη δεν ειναι ανιδιοτελης και δεν ειναι δεδομενη κατ'εμε.

 

.......γιατί συνήθως αυτοί που απατούν θυμούνται μόνο να τα κουκουλώσουν καλά να μην καρφωθούν....και καταλήγουν να το ξέρουν όλοι (εδώ που μένω γίνεται) εκτός από τον ενδιαφερόμενο.......
Την εχω δει την ταινια αλλα παλιοτερα :)..το τελος δεν το ειδα.....μου ηταν αδιαφορη!!

Συνηθως αυτοι που απατωνται θυμουνται μονο να τα 'κουκουλωσουν' στον εαυτο τους καλα, ωστε να μην καρφωθουν....οτι ξερουν...γιατι αν το παραδεχτουν θα χασουν την βολεψη τους. Ο ερωτας ομως δεν ειναι βολεψη...

Δεν ειμαι υπερ της απιστιας....αλλα δεν ειμαι και τοσο 'εναντιων' :D..μπορει να συμβει...σε ολους....ακομη και μετα απο πολλα και ευτυχισμενα χρονια γαμου. Δεν χαρακτηριζει για εμενα, η απιστια εναν ανθρωπο....

''δεν ξέρω τι αξίζει πιο πολύ, η ειρήνη ή η αγωνία της ψυχής μας...'

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι υπερ της απιστιας....αλλα δεν ειμαι και τοσο 'εναντιων' :D..μπορει να συμβει...σε ολους....ακομη και μετα απο πολλα και ευτυχισμενα χρονια γαμου. Δεν χαρακτηριζει για εμενα, η απιστια εναν ανθρωπο....

 

Όχι δεν μπορεί να συμβεί σε όλους......μπορεί να με απατήσουν, αλλά εγώ δε θα απατήσω ποτέ....έχω μεγάλη αυτοεκτίμηση για να πέσω τόσο χαμηλά.......

Η απιστία χαρακτηρίζει απόλυτα αυτόν που την κάνει.....δείχνει κομπλεξικό ανθρωπάριο που δεν πρέπει να του έχεις εμπιστοσύνη ποτέ.....αν δεν μπορείς να εμπιστευτείς το σύντροφό σου, η σχέση είναι τελειωμένη......δε θα μπορούσα να μείνω ποτέ με ένα ανθρωπάριο που δεν το σέβομαι........ο σεβασμός και η αγάπη πάνε χέρι χέρι.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι πρώην από απόσταση μπορεί να έχουν μια αίγλη, η οποία διαλύεται όταν τους ξανασυναντήσεις :mrgreen:

[YOU TUBE]UAK8gWRLA7k[/YOU TUBE]

κλασική ατάκα με τον Στέφανο,κατά καιρούς κάνουμε πλάκα με τον άντρα μου για τον Στέφανο!!!:P

Βee μου σωστά το πας το θέμα μέχρι τώρα,έχε το νού σου...

κι εγώ θα έβραζα στη θέση σου...αλλά υπομονή,ο χρόνος θα δείξει.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και να τους κλειδωσουμε κιολας μεσα,...:confused:εγω θελω ο ανδρα μου,να βγει και με τους φιλουσ του..να χαλαρωσει.οπως ενωειτε βγαινω εγω...

η για καφε η για φαι...δεν ειπαμε να βγενει να με ερθει/τα ξημερωματα..

αλλα αυτο ειναι λαθος...να μην τους αφηνουμε να ανασανουν...

μετα λογικο ειναι να μπουχτισουν...ολα με μετρο...

 

Συμφωνώ μαζί σου... Να βγει κ να χαλαρώσει, άλλα ρωτάω το εξής: αν εσύ είχες την ανάγκη να βγεις εκείνος θα δεχόταν να κρατήσει 3 παιδιά κ στο τέλος να μάθει ότι στην παρέα ήταν κ ένας πρώην;;; Εγώ ρε κορίτσια δεν πιστεύω ότι ήταν τυχαίο γεγονός! Σε μια αντροπαρεα τι ήθελε μια κοπέλα; Δεν λέω πως κάτι έγινε, άλλα κάτι υπάρχει στον αέρα!!! Δλδ εγώ θα γαμ?&@!@ στο σπίτι με 3 παιδιά κ εκείνος θα χαλαρώνε σε μια παρέα με την πρώην;;;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι απορώ με κάποιες γυναίκες που δε σέβονται τίποτα (τον γάμο του άλλου, τα παιδιά του) και επανέρχονται για να το παίξουν γκόμενες.

 

Τί θες κυρά μου στα πίσω-πίσω? Αντί να κοιτάει να μαζέψει τη ζωή της που χώρισε κι έχει και παιδί, θέλει να βάζει φυτιλιές στον πρώην!

Ναι, αλλά είναι χειρότεροι οι άντρες που δεν σέβονται την οικογένειά τους και ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ στις πρώην να επανέρχονται στη ζωή τους!!

 

Κι εγω εχω πρωην αλλα ουτε να τους δω δε θελω ποσο μαλλον να κανω και κατι μαζι τους.Αν τυχει να βρεθουμε στην ιδι παρεα...ε οκ...δε θα σηκωθω και να φυγω...ουτε θα φοβαμαι να τους κοιταξω μη και με θεωρησει αντροχωριστρα η νυν.

Ένας πρώην μου (συμφοιτητής) έχει βαφτίσει το παιδί κοινών μας φίλων. Δεν κάνουμε παρέα μεταξύ μας, αλλά συναντιόμαστε σε γιορτές, γενέθλια κλπ των κοινών φίλων. Μιλάμε σαν παλιοί γνωστοί και τίποτα παραπάνω.

 

Δεν ανήκουν όλες οι πρώην σε αυτή την κατηγορία.Επειδή όμως ξέρω ότι η συγκεκριμένη ανήκει σε αυτή την κατηγορία,επειδή είναι εγωίστρια,επειδή ξέρω ότι δεν γουστάρει τον άντρα μου αλλά έχει πρόβλημα μαζί μου (του κόλλαγε για μήνες όταν τα είχαμε ενώ όταν χώρισαν του είχε πει ότι δεν ταιριάζουν :rolleyes:),κάνω όλο αυτό το θέμα. Η κοπέλα έχει θράσσος.

Δεν πρόκειται να δείξω άλλη ζήλια.Θα το παίζω αδιάφορη αν και βράζω. Τα σχετικά με φιλίες μεταξύ των πρώην δεν τα πιστεύω.Σε κάποιες περιπτώσεις ίσως να γίνεται αλλά ο κανόνας λέει το αντίθετο.Με τους πρώην μου δεν έχω καμία απολύτως επαφή.Τους έχω φίλους στο facebook,περισσότερο από ενδιαφέρον αλλά δεν μιλάμε.

Επικεντρώσου στον άντρα σου, από εκείνον εξαρτάται... αυτός μπορεί να της κόψει το βήχα... αν σου πει "θέλω, αλλά δεν μπορώ" τότε... ανέλαβε δράση.

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πριν αρραβωνιαστω στην σχεση μας μεσα στα μελια ΕΓΩ αυτος το επαιζε λιγακι μμμμ τρομαρα του ακουω μηνυμα αργα το βραδυ κατα τις 12.Λεω ποιος ειναι α μωρε λεει ενα κοριτσακι απο την γειτονια η ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ η οποια κοριτσια τοτε ηταν 18 εδινε πανελληνιες.Τι δουλεια εχει αυτη λεω που στελνει μηνυμα.Δεν ξερει οτι εχω σχεση απαντηση ε??ΠΡΩΤΗ.Βρε ανθρωπε λεω εσυ εισαι 30χρ (τοτε ) τι δουλεια εχεις με την μικρη ??Αυτη με περνει τηλεφωνα και βαζει τραγουδια βρηκε το τηλεφωνο μου απο το αυτοκινητο που πουλουσα περσι και ολο και κατι τετοια κανει.Μια δυο.Τι εκανα αρχιζα να τον περνω και εγω τηλεφωνο με αποκρυψη να νομιζει οτι ειμαι εκεινη και πως της απανταει.ΤΕΛΙΚΑ ακουγε ο κυριος ολο το τραγουδι και χαζογελαγε.Δεν ειπα κατι περασε ο καιρος και ξαναπηρε η κυρια το σηκωσε αφου φωναξα και της λεει εχω σχεση και αλλα τετοια το περνω και εγω το τηλεφωνο και της λεω <<ακου κοπελα μου ο Παναγιωτης αρραβωνιαζεται και τωρα ειναι αργα σταματα να ενοχλεις γιατι θα αναγκαστω να στο πω απο κονταααα>>.Ακου και εσυ λεω (του δικου μου) εδωσες δικαιωματα εγω ποτε λεει βρε αφου σε επαιρνα και ακουγες ολη την Πεγκυ Ζηνα θα με τρελανεις??Για μαζεψου μην σε παρει και εσενα η μπαλα.ΤΕΡΜΑ η ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ χααα.Μετα ειχα αλλη μια θελετε και την αλλη???Καλα οσο τα θυμαμαι γελαωωω

 

Πωπω τι θυμήθηκα τώρα ....έπαθα ακριβώς το ίδιο μα ακριβώς όμως φρεσκοπαντρεμένη...έτσι μου ερχόταν να το βουτήξω το μικρό και να το λιανίσω...ευτυχώς ένα βράδυ τον πήρε στις 1:00πμ και μας ξύπνησε και της έριξε ένα βρισίδι που ήταν όλο δικό της....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έγινε προχθές: "Ξέρεις πια με πήρε σήμερα το πρωί τηλέφωνο??", "Ποια??" του λέω εγώ ..."η Λένα" ..."Λένα Λένα???" κάνω εγώ όχι ότι δεν θυμήθηκα τη Λενούλα που πριν παντρευτούμε τα είχε φτιάξει με τους δύο κολλητούς του και σε ένα διάστημα χωρισμού που είχαμε εμείς και με τον ίδιον!!!!:evil::evil::evil: ... "Τη Λένα μωρέ που τα είχε με τον Χρήστο" μου κάνει ..."Α του λέω εγώ την Λένα που τα είχε με τον Βασίλη, μετά τα έφτιαξε με τον Χρήστο α! και όταν χωρίσαμε εκείνο το καλοκαίρι τα έφτιαξε και με σένα...ααα αυτή την Λένα λες...τι κάνει αυτή η ψυχή???" και να βράζω!!!..."Έτσι με πήρε να δει τι κάνω , τώρα άνοιξε και δεύτερο μαγαζί"..."Μπράβο το κορίτσι!! Προκομένο!!!" ... κάγκελο αυτός !!! Σου λέει τι γίνεται εδώ ούτε ρώτησε ούτε θύμωσε ούτε τίπτα...Όντς δεν έδειξα θυμό δεν ρώτησα και δεν με απασχολεί το γεγονός...ειλικρινά δεν θα ρίξω σε αυτό το τριπάκι τον εαυτό μου για καμμία Λένα....Θεωρώ ότι ο άλλος αν θέλει να σε απατήσει θα το κάνει και ας είχε και την Μόνικα Μπελούτσι δίπλα του...Ψυχραιμία θέλει κορίτσια και τσεκ που και που....Μην φανταστείτε έχω τσεκάρει το τηλέφωνο και απλά ελέγχω:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...