Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Έχω υποψίες πως είμαι υιοθετημένη..


Μικαέλα91

Recommended Posts

Κοριτσια η κοπελα που εβαλε το θεμα ζητησε να αποσυρθει το θεμα της και ο διαχειριστης το κλειδωσε. Σιγουρα θα το ζητησει και σε αυτο το θεμα . Οποτε μην τρελενεστε .... η κοπελα ηθελε να ακουσει αλλα και επειδη δεν τα ακουσε ζηταει να κλειδωθουν τα θεματα της.

Η κοπέλα προφανως κλείδωσε το θέμα γιατι ορισμένες απαντησεις ήταν απαρέδεκτες οσον αφορά το ύφος και το λεξιλόγιο που περιείχαν!

Κλασικά εικονογραφημένα!!!!!!

Κι εγώ στη θέση της θα απαξιούσα να απαντησω σε τετοιο επίπεδο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η κοπέλα προφανως κλείδωσε το θέμα γιατι ορισμένες απαντησεις ήταν απαρέδεκτες οσον αφορά το ύφος και το λεξιλόγιο που περιείχαν!

Κλασικά εικονογραφημένα!!!!!!

Κι εγώ στη θέση της θα απαξιούσα να απαντησω σε τετοιο επίπεδο!

 

Θα μπορουσε να ευχαριστησει οσες τις απαντησαν και να απαξιωσει οσες τις μιλησαν με ασχημο τροπο. Θα μπορουσε επισης να μας ενημερωνε οτι θα ζητησει απο τους διαχειριστες να της κλειδωσουν το θεμα για να μην μπαινουν στον κοπο τα κοριτσια να συνεχιζουν να της δινουν συμβουλες.Αυτο παει να πει ευγενια , που ουτε και απο την δικη της μερια εδειξε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινε και τίποτα που κλείδωσε το θέμα.....έτσι ήθελε έτσι έκανε......ούτε ευχαριστίες χρειάζονται ούτε τίποτα....μην τρελλαθούμε κιόλας......αυτή να προσέξει ποιον έχει δίπλα της και να μάθει ότι η αξιοπρέπειά μας είναι πάνω το το γλείψιμο του σπιτιού για να μην μας πει τίποτα ο άλλος.......ας άκουσε και σκληρά......αρκεί να ξυπνήσει λίγο και να μην αφήνει κανέναν να την ποδοποτα και να την υποτιμά για ένα πουκάμισο.....για ένα αδειανό πουκάμισο θα συμπλήρωνα.......

Link to comment
Share on other sites

Αχαχα,όχι καλέ..Απλώς μου φαίνεται παράξενο αυτό με τις φωτογραφίες γιατί το 1991 αποκλείεται να μην υπήρχαν φωτογραφικές μηχανές και αποκλείεται σαν γυναίκα να μην ήθελε να κρατήσει για πάντα αυτές τις στιγμές!

 

κορίτσια τι λέτε...?εγω γέννησα το 2008 και φυσικα δεν ήθελα καμια φωτο γιατι ειχα παραμορφωθει στην εγκυμοσυνη μου.....μονο στο γάμο μας εχω που ημουν 4,5 μηνων και αυτές δεν τις εμφανιζω πουθενά.....γιατι ντρεπομαι..........όλοι στο γάμο μας με κοιτουσαν σαν άλιεν οταν πριν ήξεραν μια αδυνατη γυναικα και ξαφνικά ειδαν ένα μπογο με απίστευτα πρησμένο χαρακτηριστικα......να πω πως ειχα παρει και κιλά πάει στα κομμάτια.......

άκυρο αυτό με τις φωτο επίσης ο άντρας μου έλειπε όλη μερα ποιος θα με βγάλει...η λεκάνη της τουαλέτας που την ειχα πάρει εργολαβία και μερα νυχτα καναμε τρελλό πάρτυ?

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια τι λέτε...?εγω γέννησα το 2008 και φυσικα δεν ήθελα καμια φωτο γιατι ειχα παραμορφωθει στην εγκυμοσυνη μου.....μονο στο γάμο μας εχω που ημουν 4,5 μηνων και αυτές δεν τις εμφανιζω πουθενά.....γιατι ντρεπομαι..........όλοι στο γάμο μας με κοιτουσαν σαν άλιεν οταν πριν ήξεραν μια αδυνατη γυναικα και ξαφνικά ειδαν ένα μπογο με απίστευτα πρησμένο χαρακτηριστικα......να πω πως ειχα παρει και κιλά πάει στα κομμάτια.......

άκυρο αυτό με τις φωτο επίσης ο άντρας μου έλειπε όλη μερα ποιος θα με βγάλει...η λεκάνη της τουαλέτας που την ειχα πάρει εργολαβία και μερα νυχτα καναμε τρελλό πάρτυ?

 

 

 

Κ εγω τα ιδια!!!κ γεννησα το 2008 κ το 2011!

Εγω πηρα κ αρκετα κιλα(ευτυχως γρηγορα τα εχασα κ τις 2 φορες), αλλα κ εγω κρυβομουν, δεν ηθελα φωτο.Με το ζορι εχω 2-3 απο την πρωτ

η εγκυμοσυνη κ 1 απο τη Δευτερη(καταχωνιασμενες τις εχω!)

Ναι, μια γυναικα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης νιωθει ομορφα που θα φερει στον κοσμο το παιδακι της, ομως το πρηξιμο, τα κιλα, οι ορμονες κλπ δεν ξερω αισθανομουν καπως με τις αλλαγες στο σωμα μου.Με κυνηγουσε ο αντρας μου για φωτο κ εγω τις εσβηνα στην ψηφιακη μετα.Ειδικα οι φωτο μου λεχωνα στο μαιευτηριο....αχ, τι πρηξιμο......ειδικα στο προσωπο....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια η Μικαελα εχει βαλει κι αλλο ενα θεμα ... διαβαστε το και αυτο ισως σας βοηθησει να ΄΄καταλαβετε΄΄ καποια πραγματα για αυτη την κοπελα

 

Κοριτσια οντως εχει ανοιξη κι αλλο θεμα διαβαστε και θα καταλαβετε ολα οσα γραφει ειναι πολυ περιεργα

κατα τη γνωμη μου, η κοπελια μας δουλευει

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όταν σε άλλα θέματα υπήρχαν κοπέλες που αμφισβητούσαν την αλήθεια της θεματοθέτριας, δεν μπορούσα να τις καταλάβω.

Στην περίπτωση της Μικαέλας έγινα μία απο αυτές.

Μικαέλα και οι ιστορίες σου δεν υπάρχουν!!!

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

διαβασα και τα 2 θεματα....

 

 

η κοπελα εκανε εγγραφη χθες...

καπως ηθελε να δει πως δουλευει ο φορουμ....

να μη βαριομαστε και εμεις που δεν εχουμε τι να κανουμε!

 

για εμας φροντισε...

 

τωρα με αλλο νικ παρακολουθει τα θεματα!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπέλα μου, αντιμετωπίζεις τόσα σοβαρά προβλήματα, λες πως ο άντρας σου δε σου φέρεται καλά, δε θέλει να σου κάνει παιδί, τώρα λες πως έχεις βάσιμες υποψίες πως δεν είσαι βιολογικό παιδί της οικογένειάς σου....

Εδώ είναι φόρουμ για γονείς και όχι φόρουμ παροχής ψυχολογικής στήριξης.

Να σου πούμε τί δηλαδή; Πως δεν είσαι υιοθετημένη, γιατί οι υποψίες σου στερούνται λογικής ή να σου πούμε φύγε από τον άντρα σου, γιατί μόνο λογική δεν είναι η συμπεριφορά του;

Άβυσσος.....

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τo θέμα κλειδώνεται προσωρινά μέχρι την απόδοση καρτών ειδοποίησης με τις αντίστοιχες κυρώσεις εάν κάτι τέτοιο κριθεί απαραίτητο, και την απομάκρυνση των δημοσιευσεων που αντιβαίνουν στους κανονισμούς λειτουργίας του φόρουμ της ΕΕΕΓ.

Κανόνες του φόρουμ της ΕΕΕΓ : http://parents.org.gr/forum/misc.php?do=showrules

 

Ευχαριστούμε για την κατανόηση

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...