Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τη γνώμη σας λίγο...


myfavouritelullaby

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η αραχνη ειναι το pet της!!αν ρωτησεις εχει και ονομα!!

 

ναι βρε .....της λειπει το εγγονη και ειπε να θιοθετησει κατοικιδια!!!!!!!!

 

Δεν ξερουν βρε κοριτσι γι αυτο τα λενε.Αν τους στειλω την πεθερα μου για καμια βδομαδα ......θα επανελθει ο πετροβολισμος !!!!!!!!!!

 

Αυτες δεν καταλαβαινουν ουτε απο τροπο , ουτε απο τιποτα ! Και οσο θαρρος τις δινεις και οσο πιο διαλακτικη εισαι , τοσο πιο πολυ σε καβαλανε.

Εγω οσες φορες εδωσα τοπο στην οργη , μετανιωσα. Ειναι τοσο πανουργα, κακια και διπροσωπη που δεν θελω ουτε την σκια της κοντα μου!!!! εχει φοβηθει το ματι μου!!!!!

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε .....της λειπει το εγγονη και ειπε να θιοθετησει κατοικιδια!!!!!!!!

 

Δεν ξερουν βρε κοριτσι γι αυτο τα λενε.Αν τους στειλω την πεθερα μου για καμια βδομαδα ......θα επανελθει ο πετροβολισμος !!!!!!!!!!

 

Αυτες δεν καταλαβαινουν ουτε απο τροπο , ουτε απο τιποτα ! Και οσο θαρρος τις δινεις και οσο πιο διαλακτικη εισαι , τοσο πιο πολυ σε καβαλανε.

Εγω οσες φορες εδωσα τοπο στην οργη , μετανιωσα. Ειναι τοσο πανουργα, κακια και διπροσωπη που δεν θελω ουτε την σκια της κοντα μου!!!! εχει φοβηθει το ματι μου!!!!!

οχι,τι λες??δεν τα λεσ καλα.να εχεις υπομονει,να εχεις τροπο,απο αγαπη τα κανει.εσυ φταις,εισαι κακια.....:D:D:D:D:D:D

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

να στε καλά ρε κορίτσια!!! Ξέρετε πόσο μόνη νιώθω??

'Εχετε δίκιο,κι αυτό δεν καταλαβαίνουν κι εμένα οι γύρω μου.. Αν πας να "φτιάξεις" λίγο τα πράγματα, παίρνουν θάρρος και πάλι ξανά τα ίδια. Δεν καταλαβαίνουν..Στο μόνο που μας δίνω φάουλ είναι στο οτι "δεν καταλαβαίνουν οι άντρες μας"..παιδιά,ούτε εγώ θα δεχόμουν να μου κατηγορούσαν τη μάνα μου! θέλει λίγο προσοχή στους χαρακτηρισμούς του τύπου "πονηρή" κλπ για΄να μην έχουμε πρόβλημα και μαζί τους στο τέλος!!

'Εχω φτάσει πάντως στο συμπέρασμα οτι,οι αγορομάνες είναι πάντα έτσι. Τώρα γιατί, δεν ξέρω!! Είναι το οιδιπόδοιο???? Πάντως, αν κάνω γιο και είμαι έτσι,πυροβολήστε με guys!:roll:

y5yep3.png
Link to comment
Share on other sites

'Εχω φτάσει πάντως στο συμπέρασμα οτι,οι αγορομάνες είναι πάντα έτσι. Τώρα γιατί, δεν ξέρω!! Είναι το οιδιπόδοιο???? Πάντως, αν κάνω γιο και είμαι έτσι,πυροβολήστε με guys!:roll:

 

Αχ αυτό πολυ το φοβάμαι, δυστυχώς. Ένας απ' τους λόγους που προτιμούσα να κάνω κοριτσάκι. Βλέπω τις φίλες μου που έχουν αγόρια και παρακαλάω να μην τους μοιάσω. :? Πάντως δεν είναι όλες οι αγορομάνες έτσι, έχει και λαμπρές εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα. :mrgreen:

 

Πυροβολήστε με κι εμένα, μετά την myfavοuritelullaby, έλα να μπαίνουμε σε μια σειρά σιγά σιγά. :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γενικά μιλώντας πάντως ...... πίσω από τις κακές σχέσεις πεθεράς - νύφης βρίσκεται ένας ανίκανος να διαχειριστεί την κατάσταση γιός γιατί αυτός έπρεπε να κρατάει ισορροπίες και να τους βάζει ΟΛΟΥΣ στην θέση τους....

από την στιγμή όμως που δεν το κάνει.... το παιχνίδι γενικά είναι ....... πουλημένο και αυτός ο μεγάλος χαμένος .........γιατί και την σχέση του με την γυναίκα του χαλάει και τους γονείς του δεν χαίρεται και αισθάνεται τύψεις προς όλους (υπό Φ.Σ.)

γενικά όσες έχετε πρόβλημα είναι προτιμότερο να τις βλέπετε ΠΑΡΟΥΣΙΑ του άντρα σας ο οποίος ΠΡΕΠΕΙ και να ΜΙΛΑΕΙ όταν κάτι είναι οφθαλμοφανές παρεμβατικό...αν δεν το κάνει, τελικά το πρόβλημά σας είναι ΜΑΖΙ του και ως έτσι πρέπει να αντιμετωπιστεί για να λυθεί και οριστικά......

Link to comment
Share on other sites

Eμενα κοριτσια μου ειπε την καλυτερη ατακα EVER. εαν δεν θηλάσεις το μωρο εμενα να με ξεγραψεις απο πεθερα!!!!

ΝAIAIAIAIAIAAII!!αν ειναι να σε ξεγραψω να μην θηλασω πες της!!εγω θελω να θηλασω αποκλεοστικα και ντρεπομαι να βλεπουν το στηθος μου και την κοβω να θελει να ερχεται πανω απο το κεφαλι μου να κοιταει!!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γενικά μιλώντας πάντως ...... πίσω από τις κακές σχέσεις πεθεράς - νύφης βρίσκεται ένας ανίκανος να διαχειριστεί την κατάσταση γιός γιατί αυτός έπρεπε να κρατάει ισορροπίες και να τους βάζει ΟΛΟΥΣ στην θέση τους....

από την στιγμή όμως που δεν το κάνει.... το παιχνίδι γενικά είναι ....... πουλημένο και αυτός ο μεγάλος χαμένος .........γιατί και την σχέση του με την γυναίκα του χαλάει και τους γονείς του δεν χαίρεται και αισθάνεται τύψεις προς όλους (υπό Φ.Σ.)

γενικά όσες έχετε πρόβλημα είναι προτιμότερο να τις βλέπετε ΠΑΡΟΥΣΙΑ του άντρα σας ο οποίος ΠΡΕΠΕΙ και να ΜΙΛΑΕΙ όταν κάτι είναι οφθαλμοφανές παρεμβατικό...αν δεν το κάνει, τελικά το πρόβλημά σας είναι ΜΑΖΙ του και ως έτσι πρέπει να αντιμετωπιστεί για να λυθεί και οριστικά......

δικιο εχεισ,ελα που εμενα παντα ερχετε οταν λειπει ο αντρασ μου για να κανει τα δικα της.δεν τολμαει μπροστα του να πει κουβεντα γιατι θα την παρει ο δ@@@@λος.μια φορα που μου ελεγε οτι θα παρει το παιδι και θα το κοιταει και εγω να βρω δουλεια,το εχω ξανα αναφερει εδω και με προσεβαλε με πολλους τροπουσ,το θεμα ειναι οτι προσπαθουσα να της εξηγησω πολυ ηρεμα με ωραιο τροπο οτι αυτο δεν θα γινει και επεμενε και οσο την εξηγουσα μου υψωνε τη φωνει και ειχε συγχηστει που επεμενα στο δικο μου κ δεν της ειπα ενοειτε θα σου αφηνω το παιδι,αλλα οτι το παιδι θα βλεπει παππου γιαγια αλλα δεν θα μενει μαζι τουσ.μπηκε ο αντρας μου που σχολασε πιο νωρησ και λεω,γιατι δεν λες αυτα που ελεγες σ εμενα στο γιο σου να σου πει αυτος την αποψη του??και δαγκωθηκε,κατεβασε κεφαλη εβαλε φωτοστεφανο και ειπε οχι γλυκια μου συζητηση καναμε αγαπη μου!!!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεισ,ελα που εμενα παντα ερχετε οταν λειπει ο αντρασ μου για να κανει τα δικα της.δεν τολμαει μπροστα του να πει κουβεντα γιατι θα την παρει ο δ@@@@λος.μια φορα που μου ελεγε οτι θα παρει το παιδι και θα το κοιταει και εγω να βρω δουλεια,το εχω ξανα αναφερει εδω και με προσεβαλε με πολλους τροπουσ,το θεμα ειναι οτι προσπαθουσα να της εξηγησω πολυ ηρεμα με ωραιο τροπο οτι αυτο δεν θα γινει και επεμενε και οσο την εξηγουσα μου υψωνε τη φωνει και ειχε συγχηστει που επεμενα στο δικο μου κ δεν της ειπα ενοειτε θα σου αφηνω το παιδι,αλλα οτι το παιδι θα βλεπει παππου γιαγια αλλα δεν θα μενει μαζι τουσ.μπηκε ο αντρας μου που σχολασε πιο νωρησ και λεω,γιατι δεν λες αυτα που ελεγες σ εμενα στο γιο σου να σου πει αυτος την αποψη του??και δαγκωθηκε,κατεβασε κεφαλη εβαλε φωτοστεφανο και ειπε οχι γλυκια μου συζητηση καναμε αγαπη μου!!!

 

υπάρχει λύση....να λείπεις ΚΑΙ εσύ και το παιδί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπάρχει λύση....να λείπεις ΚΑΙ εσύ και το παιδί!

σωστο και αυτο αλλα που να το πας νεογεννητο???εγω για την ωρα επειδη ερχετε και μου κατσικονεται και με εκνευριζει και που λεει τα δικα της,τη μια φωναζω τη γιαγια μου,την αλλη τη μαμα μου,την αλλη καμοια φιλη η λειπω αλλα οταν θα γεννηθει το μωρο που θα το πηγαινω?

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

μην το χ...ζουμε το θέμα.... εγώ μιλάω σοβαρά!!!!!!:D

αχχχαχαα!!και εγω!!:twisted::twisted::twisted::twisted:οχι αλλα πραγματικα πρεπει να σκαρφιζομαι ιστοριες μηπως και καταλαβει!!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν θέλει να καταλάβει...

η λύση είναι απλή, δεν συζητάμε για κανένα θέμα μαζί της πέραν του καιρού..... όλα τα άλλα λέμε...."πρώτα ο Θεός , βλέπουμε, θα δούμε και άλλα φλου....."

ή "μη με ανακατεύετε εμένα θα τα αποφασίσουμε μαζί με τον..."(άντρα σου) "γιατί θυμώνει όταν αποφασίζουν άλλοι για αυτόν και με επιρρεάζουν" (άσε τη να κόψει φλέβα..... και να μην μπορεί να πέι και τίποτα.....)

σύνδεση με Κάιρο όταν μπλαμπανάει και μετά κάνεις τα δικά σου χωρίς να της έχεις πει ούτε ναι ούτε όχι.... και κάνε όλες τις συζητήσεις με τον άντρα σου ΜΟΝΟΙ σας

Link to comment
Share on other sites

selestina, καλά λέει η cοrina. Πες της το άλλο το θεϊκό να σε λατρέψει. "Μαμά, θα κάνω ό,τι πει ο άντρας μου. Εγώ από μόνη μου αποφάσεις δεν παίρνω." :lol:

 

Κι εσύ βρε άμα έρχεται και σου χτυπάει, τι της ανοίγεις; Κάνε πως δεν είσαι μέσα. Κι άμα ρωτάει μετά πες πως είχες πάει βόλτα, για ψώνια, σε μια φίλη... λογαριασμό θα δώσεις;

Link to comment
Share on other sites

αχααχχα!!δικιο εχετε κοριτσια,ετσι θα κανω!αλλα το να μην ερχετε ακομα δεν μπορω να το ρυθμισω,το λεει και το ξαναλεει μερες πριν οποτε αναγκαζομαι να της βρω μια μερα να ερθει,εντομεταξυ κανει επιτηδες πραγματα για να φερει,γλυκα και τετια(χαλια αληθεια)οποτε τησ λεω δεν θα ειμαι,δεν θα ειμαι και λεει πες μου καποια στιγμη που θα εισαι να περασω να τ αφησω εστω και να φυγω οποτε τσουπ ερχετε στρωνετε κ ολασ,να ει εχω και το σπιτι οκ??φυσικα εγω το εχω και δεν μπορει να μου πει κουβεντα!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θηλασα τελικα (δεν τα καταφερα).αλλα τι να το κανεις? δεν κρατησε τον λογο της η πεθερα.την τρωω ολη μερα στη μουρη.μενει και διπλα μη χ...ω.

χαχαχχαχα!!πωωωω,το χειροτερο,αν την ειχα διπλα μπορει να ειχα χωρισει!!θα ηθελε να ειμαστε ολη μερα μαζι,σαν σηαμαια,ηδη καμοια φορα λεω θα φτιαξω αυτο,πιτα πχ,και λεει,8α ερθω να κανουμε μαζι κλπ κλπ!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: Κι εσύ corina πέταξες μερικά πολύ έξυπνα..όντως δεν πρέπει να συζητάμε τπτ με εκείνες..αυτό το "έχει ο Θεός" μου άρεσε!! Αφού ρε δεν καταλαβαίνουν...

Υ.Γ. στο chat τι ώρες μπένετε??????????

y5yep3.png
Link to comment
Share on other sites

και δε σωνει που μπαστακωνεται οοολη την μερα και δεν μπορω να κλ...ω μετα συγχωρήσεως , το βραδακι όλος τυχαιος(που εχουμε γκρινια μεχρι να κανουμε μπανιο -φαει-κοιμηθει ) που πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια, την ποναει η μεση της και παει να ξαπλωσει.

αναρωτιεμαι γιατι δεν παει να γραφτει στα καπη ...να βγω στους δρομους με τα νταουλια!!!!!!!!!!!!!!

s-age.png[/img]Z7Txp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...