Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΓΑ


Naxos island

Recommended Posts

Καλησπερα σ ολους και σ ολες ...

 

Θα θελα να ρωτησω κατι σχετικα με τον ογα ...

Γιναμε προσφατως κι εμεις 3κνοι ηρθε η νερομπουρμπουλα μας ..

Το ερωτημα μου ειναι καταθεσαμε τα χαρτια τον μαρτιο το μωρο γεννηθηνηκε 07-02-11 ... τα αλλα 2 μου παιδια ειναι απ τον πρωτο μου γαμο κι εχω εγω την επιμελεια τους... Μου ηρθε χαρτι απο τον ογα να τους προσκομισω χαρτι δικαστικης αποφασης της επιμελειας των παιδιων αλλα εγω δεν πηγα δικαστηκα με τον πρων μου αντρα καναμε απλα ιδιωτικο συμφωνιτικο για την επιμελεια.. Ξερει καμια η καποιος τη κανεις σ αυτην την περιπτωση????

 

Και δευτερο ερωτημα μου ζητουν αν εχω ζησει τα τελευται 10 χρονια στο εξωτερικο.. να το αποδιξω με φορολογικες δηλωσεις κι εγω κανω φορολογικη δηλωση τα τελευταια 5 χρονια που ημουν χωρισμενη ...

 

 

αν μπορει καποιος α να βοηθησει ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα καταρχήν να σου ζήσουν τα παιδάκια σου

, οι κουμπάροι μου χώρισαν πρόσφατα- την επιμέλεια την έχουν από κοινού βέβαια δεν ξέρω α παίζει ρόλο- και το ιδιωτικό συμφωνητικό το κατέθεσαν στο δικαστήριο, εσείς δεν το έχετε καταθέσει; Αν ναι πιστεύω ότι σε καλύπτει και μπορείς να το επικυρώσεις ή να παρεις αντίγραφο από το δικαστήριο -αυτό δεν το ξέρω πως γίνεται-και να το χρησιμοποιήσεις.

Όσον αφορά την φορολογική ακόμα και τα χρόνια που ήσουν παντρεμένη έκανες από κοινού δήλωση με τον πρώην σύζυγο σου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...