Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ξερει καμια?


Leni7

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας,

 

Εχει καμια γιατρο τον Ψαθα? Μετα απο ταλαιπωρεια και 4 εξωσωματικες, σκεφτομουν να τον επισκεφτω για μια γνωμη. Εχω ακουσει οτι εχει βοηθησει πολλες κοπελες, ακομα και καποιες που τους λεγανε αλλοι γιατροι οτι η μονη οδος ειναι η εξωσωματικη και τελικα μεινανε φυσιολογικα.. Ειναι καμια που να εχει προσωπικη γνωμη για τον γιατρο αυτο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Λενη.Τον Ψαθα μου τον ειχε συστησει μια φιλη μου η οποια ειχε κανει 2 αποτυχημενες εξωσωματικες σε αλλους και σε αυτον πετυχε.Εγω ειχα παει σε αυτον και εκανα εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο αλλα δεν πετυχε (επιασα ομως φυσιολογικα λιγους μηνες μετα και εχω το μωρακι μου τωρα).Γενικα ειναι πολυ καλος . επαγγελματιας .. εχει παρα πολυ κοσμο και αν δεν εχεις καποιο σημαντικο θεμα μπορει να σε παει σε φυσικο κυκλο πρωτα που ειναι χωρις ορμονες και λιγοτερο δαπανηρο.Παρεπιπτωντως ειναι και ο γιατρος της Πετρουλακης η οποια ειχε κανει 8 εξωσωματικες στο εξωτερικο και μολις πηγε σε αυτον επιασε φυσιολογικα και τα 4 παιδακια της.Σου ευχομαι καλη επιτυχια και υπομονη!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τον Ψαθά τον γνώρισα την προηγούμενη εβδομάδα, είχα σκοπό να αλλάξω τον δικό μου γυναικολόγο γιατί είναι μεγάλος σε ηλικία αλλά και αρκετά μακριά και να ξεκινήσω στον Ψαθά με τον ετήσιο έλεγχο. Τα γεγονότα όμως μου άλλαξαν τα σχέδια γιατί έχοντας 2 εβδομάδες καθυστέρηση ,κάνω τεστ εμπορίου το οποίο βγαίνει θετικό. Περιμένω λοιπόν να περάσει το σκ για να κλείσω ραντεβού μαζί του, την δευτέρα το πρωί όμως με πιάνουν έντονοι πόνοι περιόδου οπότε και τον καλώ στις 7:30 το πρώι και το μεσημέρι της ίδιας μέρας συναντιόμαστε. Δεν ξέρω να σου πω αν είναι καλός επιστήμονας (απο μια συνάντηση δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό), μπορώ να σου πω όμως οτι μια ανθρωπιά και μια ζέστη σαν άνθρωπος μου την έβγαλε. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το τηλέφωνο στις 7:30 το πρωϊ το απάντησε, μου έδωσε σαφής οδηγίες χωρίς να με ξέρει, χωρίς να αιστανθώ στο παραμικρό οτι ενοχλώ, και έπειτα επειδή χρειάστηκε να ξαναμιλήσουμε τηλεφωνικά χρειάστηκε να του πω μόνο το όνομα μου για να καταλάβει ποιά είμαι και ποίο ήταν το θέμα μας. Τώρα έχω πάλι ραντεβού μαζί του αυτήν την εβδομάδα για τεστ παπ και πιστεύω οτι θα μείνω ευχαριστημένη. Και εμένα μου τον σύστησαν, νομίζω οτι είναι και ο γιατρός της Μαστροκώστα. Ό,τι νεότερο απο την Πέμπτη και μετά...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι οντως γιατρος διασημοτητων.Τον εχω χρονια.Δεν ξερω για εξωσωματικες αλλα ξερω οτι ειναι αψογος επαγγελματιας και πανω απο ολα ζεστος και ηρεμος ανθρωπος.Οπως ειπαν και τα κοριτσια πιο πανω.

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σας.

Εγω εχω κανει 4 εξωσωματικες, οι πρωτες 2 πετυχαν αλλα δεν προχωρησαν, μετα εμαθα οτι εχω θρομβοφιλια, εκανα και λαπαροσκοπηση και μετα που εκανα τις αλλες 2 δεν πετυχαν καν. Γενικα εχω ταλαιπωρηθει αρκετα και μια φιλη μου επιμενει να παω στον Ψαθα γιατι μου λεει οτι βοηθησε πολλες φιλες της. Το ξερω οτι εχει και καποιες διασημες, βεβαια εμενα δεν μου λεει κατι αυτο, αν και η περιπτωση της πετρουλακη λεει πολλα.

Κι εγω εχω κλεισει ραντεβου μεσα στην εβδομαδα να τον επισκεφτω και θα σας γραψω νεα μου.. Παντως εχω ακουσει κι εγω αυτο που μου γραφετε κι εσεις, οτι ειναι καλος επιστημονας και ζεστος ανθρωπος.

 

Maela, τις εξωσωματικες πού τις κανει? στο ιασω? γιατι απ'οτι ξερω δεν εχει κεντρο αλλα ιατρειο, ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια.τον ψαθα τον εχω γιατρο 4 χρονια και δεν τον αλλαζω με κανεναν.ειχα εναν αλλον 12 χρονια!ουτε την ενδομητριωση μου ειχε βρει ουτε καν ενα πολυποδακι στην μητρα που ειχα.μου τα βρηκε ο ψαθας και τα χειρουργησα σε αυτον.εχω κανει μαζι του 3 χειρουργεια και μια εξωσωματικη(η οποια δεν πετυχε λογω κακων ωαριων)και τωρα ειμαι στην δευτερη....και θα συνεχισω μαζι του οποιο και να ειναι το αποτελεσμα!τον θεωρω αριστο επιστημονα και του εχω εμπιστοσυνη.και φυσικα το τηλ το σηκωνει παντα αυτος!!!εχω ακουσει απιστευτες ιστοριες εξωσωματικων για κοριτσια που δυσκολευοντουσαν!!!και τις κανει στο ιασω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!ΤΕΛΕΙΟΣ ,ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΣΘΑΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΕΙ ΧΡΟΝΙΑ!!ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΕΣ!!!ΣΟΥ ΤΟΝ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!!!!!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ότι και να πω για αυτό τον ΑΝΘΡΩΠΟ Παναγιώτη είναι λίγο.................

δέν έχω λόγια θέλει πραγματικά να σε βοηθησει και ΤΟ ΚΑΝΕΙ

ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΈΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΆ

Νεοκλής-Αγγελική

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ευχαριστώ τον Παναγιωτη Ψαθα γιατί έσωσε το μωρό μου. Πρόκειται για εξαιρετικό γιατρό και εκπληκτικό άνθρωπο. Σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν με έκανε λεπτό να φοβηθώ ή να ανησυχησω. Ο τρόπος που σε εξετάζει, σου εξηγεί σε στηρίζει, ο τρόπος που σε καθησυχάζει. Σε έναν υπερηχο ρουτίνας στον ογδοο μήνα είδε αμέσως το προβλημα. Δεν είναι τίποτα το πολύ -πολύ να γεννήσεις μου είπε. Ήρεμος με έστειλε για περαιτέρω εξετάσεις αναλυτικές, έμεινε κ περίμενε στο γιατρειο του μέχρι αργά το βράδυ τα αποτελέσματα. Δυο μέρες μετά γεννησα με καισαρικη. Δεν κατάλαβα τίποτα. Τραγουδούσε , μου έλεγε αστεία... Σαν να μη μπήκα στο χειρουργείο. Είναι πάντα κοντά σου, βγαίνει στο τηλέφωνο για να τον ρωτήσεις ότι πιο χαζό. Το λέω και θα το λέω. Χωρίς αυτόν δεν ξέρω αν θα αντεχα να περάσω την αγωνία. Επίσης, οι συνεργάτες του, οι κοπέλες στο ιατρείο και οι μαιες του είναι εκπληκτικές. Ακόμη κι εκείνες σε στηρίζουν κάθε στιγμή. Η μαια μα κρατούσε αγκαλιά στο χειρουργείο, κ έμεινε μαζί μου την άλλη μέρα όταν δεν αισθανόμουν καλά. Όχι δεν κάνω διαφήμιση. Νιώθω μέσα μου ότι του οφείλω ένα μεγάλο, Δημόσιο ευχαριστώ. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ευχαριστώ τον Παναγιωτη Ψαθα γιατί έσωσε το μωρό μου. Πρόκειται για εξαιρετικό γιατρό και εκπληκτικό άνθρωπο. Σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν με έκανε λεπτό να φοβηθώ ή να ανησυχησω. Ο τρόπος που σε εξετάζει, σου εξηγεί σε στηρίζει, ο τρόπος που σε καθησυχάζει. Σε έναν υπερηχο ρουτίνας στον ογδοο μήνα είδε αμέσως το προβλημα. Δεν είναι τίποτα το πολύ -πολύ να γεννήσεις μου είπε. Ήρεμος με έστειλε για περαιτέρω εξετάσεις αναλυτικές, έμεινε κ περίμενε στο γιατρειο του μέχρι αργά το βράδυ τα αποτελέσματα. Δυο μέρες μετά γεννησα με καισαρικη. Δεν κατάλαβα τίποτα. Τραγουδούσε , μου έλεγε αστεία... Σαν να μη μπήκα στο χειρουργείο. Είναι πάντα κοντά σου, βγαίνει στο τηλέφωνο για να τον ρωτήσεις ότι πιο χαζό. Το λέω και θα το λέω. Χωρίς αυτόν δεν ξέρω αν θα αντεχα να περάσω την αγωνία. Επίσης, οι συνεργάτες του, οι κοπέλες στο ιατρείο και οι μαιες του είναι εκπληκτικές. Ακόμη κι εκείνες σε στηρίζουν κάθε στιγμή. Η μαια μα κρατούσε αγκαλιά στο χειρουργείο, κ έμεινε μαζί μου την άλλη μέρα όταν δεν αισθανόμουν καλά. Όχι δεν κάνω διαφήμιση. Νιώθω μέσα μου ότι του οφείλω ένα μεγάλο, Δημόσιο ευχαριστώ. Ευχαριστώ.

 

όλο το team είναι καλό ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω απολυτα με ολα τα κοριτσια!

Και το κυριοτερο:ΔΕΝ το παιζει φιρμα αν και μπανουν πολλες φιρμες στο ιατρειο του.Θα μπορουσε να μας εχει γραμμενες και αν πει οτι ασχολειται με την ελιτ πια...Καμια σχεση!Καθε μα καθε περιπτωση ειναι μοναδικη και ασχολειται μαζι μας μοναδικα!!!

Ψαθας και παλι Ψαθας!!!

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι πανω απο ολα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!και αριστος ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ!!!εγω δεν τον αλλαζω παντως και τον εχω τσεκαρει σε πολλα.του εχω στειλει πολυ δυσκολες περιπτωσεις και με εβγαλε ασπροπροσωπη!!!τωρα προσπαθουμε και την περιπτωση μου!!!!και του εχω απλα εμπιστοσυνη....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Κοριτσια γεια σας,

 

Βρισκομαι στη διαδικασια αλλαγης γυναικολογου και ειμαι πολυ αγχωμενη.

Αυτος που εχω τωρα δε με πολυ-εμπνεει και δε νιωθω πολυ σιγουρια.

 

Ειμαι στον 5ο μηνα κυησης, οποτε πρεπει να αποφασισω αμεσα.

Μου συστησαν τον κο Ψαθα και βλεπω και στο φορουμ πολυ καλα σχολια.

 

Σας παρακαλω δωστε μου οσες περισσοτερες λεπτομερειες μπορειτε.

Ειχα φυσιολογικη συλληψη (οχι εξωσωματικη), και θα ηθελα να ξερω αν ασχολειται με τις νορμαλ κυησεις η τις ξεπεταει λιγο στα γρηγορα.

 

Επισης συνεργαζεται μονο με το Ιασω η και με αλλα μαιευτηρια?

 

Και το τελευταιο αλλα αρκετα σημαντικο στις μερες μας - ειναι οικονομικος η στον τοκετο ζηταει πολλα?

 

Μπορειτε να μου στειλετε (αν εχετε τετοια στοιχεια) μια ταξη μεγεθους για αμοιβη του σε δικλινο η μονοκλινο για καισαρικη?

 

Νομιζω η ταριφα ανεβαινει αναλογα με το δωματιο που επιλεγει κανεις.

Δηλαδη στο δικλινο ζηταει λιγοτερα απο το μονοκλινο. Ισχυει?

 

Ο λογος που ρωταω ειναι γιατι ειναι γιατρος διασημοτητων και μπορει να εχει υψηλη ταριφα.

 

Μπορειτε να μου δωσετε οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε για να μην πελαγωνω? Δε μπορω να επισκεπτομαι καθε εβδομαδα κι αλλο γιατρο στον 5ο μηνα κυησης.

 

Πρεπει να καταληξω αμεσα σε εναν.

Εαν μπορειτε απαντηστε μου συντομα για να κανω την τελικη μου επιλογη

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας,

 

Βρισκομαι στη διαδικασια αλλαγης γυναικολογου και ειμαι πολυ αγχωμενη.

Αυτος που εχω τωρα δε με πολυ-εμπνεει και δε νιωθω πολυ σιγουρια.

 

Ειμαι στον 5ο μηνα κυησης, οποτε πρεπει να αποφασισω αμεσα.

Μου συστησαν τον κο Ψαθα και βλεπω και στο φορουμ πολυ καλα σχολια.

 

Σας παρακαλω δωστε μου οσες περισσοτερες λεπτομερειες μπορειτε.

Ειχα φυσιολογικη συλληψη (οχι εξωσωματικη), και θα ηθελα να ξερω αν ασχολειται με τις νορμαλ κυησεις η τις ξεπεταει λιγο στα γρηγορα.

 

Επισης συνεργαζεται μονο με το Ιασω η και με αλλα μαιευτηρια?

 

Και το τελευταιο αλλα αρκετα σημαντικο στις μερες μας - ειναι οικονομικος η στον τοκετο ζηταει πολλα?

 

Μπορειτε να μου στειλετε (αν εχετε τετοια στοιχεια) μια ταξη μεγεθους για αμοιβη του σε δικλινο η μονοκλινο για καισαρικη?

 

Νομιζω η ταριφα ανεβαινει αναλογα με το δωματιο που επιλεγει κανεις.

Δηλαδη στο δικλινο ζηταει λιγοτερα απο το μονοκλινο. Ισχυει?

 

Ο λογος που ρωταω ειναι γιατι ειναι γιατρος διασημοτητων και μπορει να εχει υψηλη ταριφα.

 

Μπορειτε να μου δωσετε οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε για να μην πελαγωνω? Δε μπορω να επισκεπτομαι καθε εβδομαδα κι αλλο γιατρο στον 5ο μηνα κυησης.

 

Πρεπει να καταληξω αμεσα σε εναν.

Εαν μπορειτε απαντηστε μου συντομα για να κανω την τελικη μου επιλογη

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ

Κοπελα μου ο Ψαθας δεν ξεπεταει ΤΙΠΟΤΑ!!!Σου τον συστηνω ανεπιφυλακτα

Δεν ξερω αν συνεργαζεται με καποιο αλλο εκτως απο το ΙΑΣΩ αλλα ειναι εξαιρετικα οικονομικος.Κουμουνιστικες τιμες λεει ο αντρας μου

Στο ιατρειο του 30,00 με υπερηχο τελευταιας τεχνολογιας

Οσο για τη χρεωση για τοκετο πολυ πιο κατω απο πολλους φιρματους του ειδους του.Δεν παει οπως το δωματιο σιγουρα η αμοιβη του ειναι πολυυυ πιο κατω απο ενα τρικλινο δωματιο...:wink:

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Exei πολύ κόσμο. Δεν έχω προσωπική πείρα αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Εχει αρκετή αναμονή στο ιατρείο και δεν αφιερώνει πάρα πολύ ώρα σε καθε πελάτισσα. Αυτό βέβαια δε σημαίνει κάτι για την αποτελεσματικότητά του. Εχει και τη σωστή ηλικία για γυναικόλόγος (γύρω 45), επομένως όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Exei πολύ κόσμο. Δεν έχω προσωπική πείρα αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Εχει αρκετή αναμονή στο ιατρείο και δεν αφιερώνει πάρα πολύ ώρα σε καθε πελάτισσα. Αυτό βέβαια δε σημαίνει κάτι για την αποτελεσματικότητά του. Εχει και τη σωστή ηλικία για γυναικόλόγος (γύρω 45), επομένως όλα καλά.

 

Οντως εχει πολυ κοσμο και ειναι το μοναδικο του μειωνεκτημα...αλλα αξιζει τον κοπο η αναμονη.Αφιερωνει μια χαρα χρονο σε καθε πελατισα..παντα οσο χρειαζεται...Δεν χασομεραει με βλακειες αλλα δεν ξεπεταει κανεναν.Θα σε εξετασει θα ακουσει το προβλημα και τα αγχη σου..ολα..ποιος ειπε κατι τετοιο?

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στις 13 Φεβρουαριου γεννησα το κοριτσακι μου και ο ανθρωπος που την κρατησε πρωτος στα χερια του ηταν ο κυριος Ψαθας.Πηγα με ραντεβου για προκληση διοτι ειχα παρει πλεον ολο το μηνα.Ειχα δει το θεμα εδω κ αρκετο καιρο,αλλα περιμενα να γεννησω για να εχω μια ολοκληρωμενη αποψη και να καταθεσω την εμπειρια μου απο την εγκυμοσυνη κ απο την γεννα.

Το συγκεκριμενο γιατρο μου τον συστησε ατομο που εμπιστευομαι πολυ και τον επισκεφθηκα αφου εμεινα εγκυος.Η εγκυμοσυνη μου ηταν υπεροχη,χωρις το παραμικρο προβλημα και καθε φορα που πηγαιναμε,καθομασταν 10 λεπτα το πολυ μεσα,μας ελεγε οτι ολα ειναι αψογα κ φευγαμε.δε χρειαζοταν περισσοτερο.στην αρχη κ εμενα μου φαινοταν οτι με ξεπεταει αλλα ουσιαστικα αφιερωνε το χρονο που χρειαζοταν στον καθενα.Και σ'εμας τοσο ηταν αρκετο.Παντα ακουγε και απαντουσε στις αποριες μου,που δεν ηταν κ λιγες.Το μονο που με ''ενοχλουσε'' ειναι οτι δε σου λεει πολλα απο μονος του,πρεπει να τον ρωτησεις εσυ καποια πραγματα για να σου τα πει.προφανως αυτα που θεωρει περιττα προσπαθει να αποφευγει να τα λεει,για να μην αγχωνει χωρις λογο τις μανουλες.Ο τροπος του ειναι τετοιος που σε χαλαρωνει κ απολαμβανεις εγκυμοσυνη πραγματικα!απανταει ΠΑΝΤΑ στο τηλεφωνο οταν ειναι διαθεσιμος,κ αν δεν ειναι,παιρνει παντα πισω ο ιδιος!!αυτο για μενα ειναι πολυ πολυ σημαντικο!Και αυτο που λεει μια κοπελα παραπανω οτι θυμαται ακριβως ποια εισαι και τι εχεις,ισχυει!το διαπιστωσα κ εγω.

Συνεργαζεται με μια καταπληκτικη μαια,τη Μαρια και μια ακομη που δεν γεννησα μαζι της,οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη.Για την κυρια Μαρια,μονο τα καλυτερα εχω να πω!!ουσιαστικα,με αυτην γεννησα,διοτι τη μερα που γεννουσα γινοταν πανικος απο κοσμο κ μας ξεγεννουσε 4-5 ταυτοχρονα ο γιατρος.Εδω ειναι και το μονο μελανο σημειο στην ιστορια,αλλα προφανως ηταν λογω ΕΟΠΥΥ οποτε δε νομιζω πως λειτουργει παντα ετσι..Ο τοκετος μου διηρκησε καπου στς 6 ωρες,δεν ηταν παντα ροδινα τα πραγματα(πιστευω αν ηταν αλλος θα με ειχε παει για καισαρικη απο πολυ νωρις),ειχα κυριως διπλα μου τη μαια κ ο γιατρος ερχοταν κατα διαστηματα κ ελεγχε.Στο χειρουργειο,οταν ηρθε η ωρα δλδ να σπρωξω για να βγει το παιδι,ο γιατρος ηταν ευδιαθετος κ με χαλαρωσε αρκετα..Ολα πηγαν μια χαρα κ ευχαριστω και τον κυριο Ψαθα και τη μαια του τη Μαρια που χαρη σ'αυτους,εχω αγκαλιτσα την κουκλιτσα μου!!

 

Σχετικα με το οικονομικο θεμα,ειναι υπερβολικα οικονομικος και η αμοιβη του δεν ανεβαινει σε σχεση με το δωματιο απ'οσο ξερω.Αυτο δεν το λεω με απολυτη σιγουρια.Απλα ετσι εχω ακουσει.Δεν ειναι καθολου φιλοχρηματος κ αν τον επιλεξεις τελικα,θα το καταλαβεις.

Η αναμονη στο ιατρειο καμια φορα ειναι οντως αρκετη,αλλα υπηρξαν και φορες που δε χρειαστηκε να περιμενω σχεδον καθολου.

 

Σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!ο,τι θελεις,μπορω να σε ενημερωσω και με πμ.

 

**Gavramid γεννησαμε την ιδια μερα!!Να σου ζησει το κοριτσακι σου και πλεον να χαιρεσαι κ τα 2 σου παιδακια!!μιλουσαμε παλιοτερα κ στο ''δεν θελω να αδιαθετησω'' που ειχες ανοιξει κ πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!εχουμε κ τον ιδιο γιατρο τελικα!;) φιλια!!

SMOlp2.png
Link to comment
Share on other sites

**Gavramid γεννησαμε την ιδια μερα!!Να σου ζησει το κοριτσακι σου και πλεον να χαιρεσαι κ τα 2 σου παιδακια!!μιλουσαμε παλιοτερα κ στο ''δεν θελω να αδιαθετησω'' που ειχες ανοιξει κ πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!εχουμε κ τον ιδιο γιατρο τελικα!;) φιλια!!

Kαλα λα δεν υπαρχει.Κοιτα να δεις που ο κοσμος και το φορουμ ειναι πολυ μικρο!!!:D

Την ιδια μερα γεννησα εγω με την Αθανασια την αλλη μαια...Με τη Μαρια εκανα την πρωτη μου κορη.Ειναι και οι δυο σουπερ!!!Να μας ζησουν τα παιδακια μας και με το καλο στις κοπελες που περιμενουν

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλα λα δεν υπαρχει.Κοιτα να δεις που ο κοσμος και το φορουμ ειναι πολυ μικρο!!!:D

Την ιδια μερα γεννησα εγω με την Αθανασια την αλλη μαια...Με τη Μαρια εκανα την πρωτη μου κορη.Ειναι και οι δυο σουπερ!!!Να μας ζησουν τα παιδακια μας και με το καλο στις κοπελες που περιμενουν

 

Την γνωρισα κ την Αθανασια κ μου φανηκε κ αυτη πολυ καλη!Τι ωρα γεννησες εσυ;;Εγω 11:30 το πρωι.

SMOlp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επισης,Νιοβη,ξεχασα να πω πως στην ηδη χαμηλη αμοιβη του γιατρου συμπεριλαμβανεται και η αμοιβη της μαιας.Το λεω,διοτι συνηθως η αμοιβη της μαιας ειναι εξτρα ακομη κ αν ειναι του γιατρου σου;)

SMOlp2.png
Link to comment
Share on other sites

Την γνωρισα κ την Αθανασια κ μου φανηκε κ αυτη πολυ καλη!Τι ωρα γεννησες εσυ;;Εγω 11:30 το πρωι.

 

Εγω 09:30 με προγραματισμενη καισαρικη.(η πρωτη μου ηταν καισαρικη λογω ισχυακης προβολης-επομενως πηρε η μπαλα και την δευτερη)Τον ειδα οτι πηγαινε κι ερχοταν ο χριστιανος αλλα οπως παντα χαλαρος και ανετος!!Ειδα και την Μαρια να μπαινοβγαινει(ηταν μαζι σου μαλον:D:D)

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κσλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω για τον Κο. Ψαθά όσες έχετε εμπειρία. Γενικά στηρίζει περισσότερο φυσιολογικό τοκετό? επίσης όλες τις εξετάσεις τις πραγματοποιεί ο ίδιος; (αυτές που γίνονται στο ιατρείο του)

 

ευχαριστώ πολύ:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...