Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μασίφ Ξύλινο Κρεβάτι και Μαραγκός


Recommended Posts

Θέλω να βρω έναν καλό μαραγκό για να φτιάξουμε ενα μονό κρεβάτι για τον μικρό μας απο μασίφ ξύλο. Δεν θέλω πολύπλοκα σχέδια, ούτε ακριβό ξύλο ( το πέυκο ειναι μια χαρά ). Γνώρίζετε κάποιον μαραγκό που κατασκευάζει και κρεβάτια με παραγγελία και να ειναι λογικός στις τιμες του?

Μένω νότια προάστεια αλλα η τοποθεσία δεν ειναι απαγορευτική. Αρκει να ειναι καποιος που ξέρει απο την δουλειά του και να ειναι οικονομικός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τον δικο μου αν θες να σου δωσω το τηλ του.Οανθρωπος ειναι συννενοησιμος και πολυ υπομονετικος με τις ιδιοτροπιες μου,και πολυ καλος στην δουλεια του.Εγω του στελνω το σχεδιο που θελω διαστασεις,και μου στελνει την τιμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τον δικο μου αν θες να σου δωσω το τηλ του.Οανθρωπος ειναι συννενοησιμος και πολυ υπομονετικος με τις ιδιοτροπιες μου,και πολυ καλος στην δουλεια του.Εγω του στελνω το σχεδιο που θελω διαστασεις,και μου στελνει την τιμη.

 

Καλημέρα! Αν έχεις τη δυνατότητα να μου στείλεις και εμένα τα στοιχεία του. Θέλω να κάνω κάποια κατασκευή στο σπίτι.

Το βασικό που με ενδιαφέρει είναι να "γνωρίζει" τη δουλειά του.

Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλή χρονιά σε όλες τις μαμάδες, να χαιρόμαστε τα ζουζούνια μας! Μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε κι εμένα τα στοιχεία του μαραγκού; Θέλουμε να φτιάξουμε το κρεβατάκι του μικρού μας, έχω ένα σχέδιο που μου αρέσει αλλά είναι λίγο ακριβό στα μαγαζί κι ήθελα να πάρω και μία προσφορά για ιδιοκατασκευή! Ευχαριστώ!

1FdQp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μένω κι εγώ νότια προάστια και αναζητώ έναν καλό μαραγκό που να δουλεύει μασίφ ξύλο για κάποιες ειδικές κατασκευές που θέλω στο σπίτι. Θα μου στείλετε κι εμένα το τηλεφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Μένω κι εγώ νότια προάστια και αναζητώ έναν καλό μαραγκό που να δουλεύει μασίφ ξύλο για κάποιες ειδικές κατασκευές που θέλω στο σπίτι. Θα μου στείλετε κι εμένα το τηλεφωνο;

 

εγω θα σου προτεινα να πας εδω.....ενα απο τα λιγα ελληνικα εργοστασια στην αγορα.....εχω επιπλωσει σχεδον ολο το σπιτι μου....σε ειδικες κατασκευες που ηθελα εγω....

http://www.konstantaras.net

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Εντάξει θα την κάνω χωρίς να μου απαντήσετε!;)

 

Για τι τιμές μιλάτε; Έστω στο περίπου. Η αδερφή μου το πήρε γύρω στα 400 χωρίς το στρώμα και εναμισάρι. Όταν με το καλό ψάξουμε κι εμείς θέλω να έχω μια ιδέα.

8noIp2.pngjOU4p3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να κάνω μια ερώτηση; Εντάξει θα την κάνω χωρίς να μου απαντήσετε!;)

 

Για τι τιμές μιλάτε; Έστω στο περίπου. Η αδερφή μου το πήρε γύρω στα 400 χωρίς το στρώμα και εναμισάρι. Όταν με το καλό ψάξουμε κι εμείς θέλω να έχω μια ιδέα.

 

το συγκεκριμενο εργοστασιο σε αυτη την τιμη δεν εχει κατι....ειναι σιγουρα παραπανω....γιατι μιλαμε για μασιφ ξυλο....εγω στο λεω γιατι εχω παει και ειχα κανει το παιδικο μου.... μπορεις ομως να τους κανεις ενα τηλεφωνο....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Εντάξει θα την κάνω χωρίς να μου απαντήσετε!;)

 

Για τι τιμές μιλάτε; Έστω στο περίπου. Η αδερφή μου το πήρε γύρω στα 400 χωρίς το στρώμα και εναμισάρι. Όταν με το καλό ψάξουμε κι εμείς θέλω να έχω μια ιδέα.

 

και βέβαια μπορείς να βρεις κρεβάτι με αυτές τις τιμές σε μασίφ ξύλο, απλά πρέπει να βρεις εργοστάσιο που τα έχει πιο φτηνά.

Εμείς πήραμε κρεβάτι ψηλό με σκάλα για τη μικρή μου μασίφ ξύλο και μας πήγε 350ευρώ το κρεβάτι με τη σκάλα και 210ευρώ το στρώμα= 560 ευρώ σύνολο.

Το πήραμε από τον κατασκευαστή που έχει το εργοστάσιο στον Ασπρόποργο και την ''έκθεση'' (ας πούμε) στη Δάφνη.

Αν ψάξεις θα βρεις σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
Ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τον δικο μου αν θες να σου δωσω το τηλ του.Οανθρωπος ειναι συννενοησιμος και πολυ υπομονετικος με τις ιδιοτροπιες μου,και πολυ καλος στην δουλεια του.Εγω του στελνω το σχεδιο που θελω διαστασεις,και μου στελνει την τιμη.

 

Smartaki, καλησπερα!

 

Με αρκετη καθυστερηση απο το αρχικο σου μηνυμα, μπορεις σε παρακαλω να μου στειλεις το τηλεφωνο του μαραγκου σου;

 

Σ ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 1 χρόνο μετά...
  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...