Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γενικά και αόριστα.


almak

Recommended Posts

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γενικα και αοριστα....ενα θεμα που εχει μεινει κενο ......ειμαι ενα απο τα παλια

μελοι του parents.gr.....και δεν θα μπορουσα παρα να γραψω εδω....για να με θυμηθουν οι παλιες μου φιλες....κ να πω ενα γεια...απλο κ αοριστο...

 

φιλακια κοριτσια μου λειψατε.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 6 months later...

μια από τα ίδια το γραφείο κενό όλοι σχεδόν λείπουν με άδειες και σκεφτηκα να γεμίσω το χρόνο διοργανώνοντας το πάρτυ γενεθλίων της μικρής μου! Γειά σας κορίτσια!

an1cA7Y-Sf-0000MDAwMDYxMmR8MDAwMDExMWRhfCYjOTE0OyYjOTQzOyYjOTU1OyYjOTU1OyYjOTY1Ow.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με τα θεματα σας αλλα εσεισ που φαινεστε εμπειροι με το φορουμ, μπορειτε να μου στειλετε οδηγιεσ για το πωσ μπορω να αλλαξω το ονομα του χρηστη γιαιτ μπορει ο μαρκοσ να υπαρχει αλλα αποφασισε να φυγει κ ετσι οσο να ναι ναυριαζω να τον εχω κ σαν ονομα χρηστη

, πωσ μπορω να το κανω σκετο ολγα , single mum ?????????????

θα με σωσετε απο την μελαγχολια , μη γεννησω πριν τησ ωρασ μου απο τα νευρα μου φοαβαμαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με τα θεματα σας αλλα εσεισ που φαινεστε εμπειροι με το φορουμ, μπορειτε να μου στειλετε οδηγιεσ για το πωσ μπορω να αλλαξω το ονομα του χρηστη γιαιτ μπορει ο μαρκοσ να υπαρχει αλλα αποφασισε να φυγει κ ετσι οσο να ναι ναυριαζω να τον εχω κ σαν ονομα χρηστη

, πωσ μπορω να το κανω σκετο ολγα , single mum ?????????????

θα με σωσετε απο την μελαγχολια , μη γεννησω πριν τησ ωρασ μου απο τα νευρα μου φοαβαμαι

 

προς θεού καλή μου! το μόνο εύκολο, θα πας πίνακας ελέγχου (επάνω αριστερά) και μετά επιλέγεις edit profile και του τα αλλάζεις όλα! χεχεχεχε!

an1cA7Y-Sf-0000MDAwMDYxMmR8MDAwMDExMWRhfCYjOTE0OyYjOTQzOyYjOTU1OyYjOTU1OyYjOTY1Ow.gif
Link to comment
Share on other sites

απο ιστοσελιδα με tickers, Πατα πανω σε αυτα και θα σε βγαλουν σε σελιδα με tickers, μετα απλα διαλεγεις αυτο που σ αρεσει, κανεις copy τον κωδικο που θα σου δωσει και μετα τον περνας στον πινακα ελεγχου στο "επεξεργασια υπογραφης"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε λιγάκι :-D, περιμένω τον σοφέρ-άντρα μου να έρθει να με παραλάβει :-D:grin::-D

 

Δεν έχετε air-condition??

 

εχουμε αλλα σκεφτομαι πώς θα βγω εξω να παω να παρω το λεωφορειο..αχ.. να ταν τα νιατα 2 φορες... ζζζζζζζ...ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ...ζζζζ

Link to comment
Share on other sites

προς θεού καλή μου! το μόνο εύκολο, θα πας πίνακας ελέγχου (επάνω αριστερά) και μετά επιλέγεις edit profile και του τα αλλάζεις όλα! χεχεχεχε!

 

edit profile..? πού ρε παιδια..? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Agkalia και εγώ στην δουλειά είμαι και βαριέμαι αφόρητα! δεν περνάει η ώρα όταν θες... :roll:

άμα θες να περάσει η ώρα εύκολα και γρήγορα , απλά ψάχνεις και βρίσκεις δουλειά μέσα στην δουλειά σου :wink: είναι απλό και δοκιμασμένο .............. κάνει και καλό στο κεντρικό νευρικό σύστημα :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα μανούλες και πατερούλιδες :D

 

Είμαι μέλος του forum εδώ και λίγο καιρό. Είμαι φοιτήτρια και στον ελεύθερό μου χρόνο ασχολούμαι ένα blog που έχω φτιάξει (πρόσφατα) με τον φίλο μου ώστε να περνάει ο χρόνος μας ευχάριστα και να ξεφεύγουμε λίγο απο την μονότονη πλέον καθημερινότητα (και κατάσταση της χώρας) που ώς νέοι και εμείς βιώνουμε γερά στο πετσί μας.

 

Αν θέλετε να μπείτε στην παρέα μας μπορείτε να το κάνετε εύκολα στο παρακατω link :

edit admin

 

Ευχαριστούμε πολύ για την βοήθειά σας και ελπίζουμε να δούμε αρκετούς απο εσας στο blog μας και στην αντίστοιχη σελίδα μας στο facebook :P

 

Φιλικά,

 

Θεοδώρα :-)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Πραγματικά δε ξέρω γιατί χαίρεστε τόσο με το να γλινετε γονείς. Είστε πολύ σπαστικοί και ηλίθιοι. Απλά. Ειδικά οι γυναίκες. Μου σπάτε τα νεύρα αφάνταστα!

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκα μόνο και μόνο για να σας την πω. Ποιος διαθέτει σήμερα 20 ευρώ για πάνες και πόσα άλλα για γάλατα? Καλύτερα 3 ευρώ για προφυλακτικά, παρά 20 για πάνες!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...