Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

αντε ρε παιδια εσκασα και οχι τιποτις αλλο αλλα δεν εβρισκα πουθενα μαγιω που να μαζευει τα αμαζευτα... αντε αφου ειναι καλο το κινεζακι ας το διαφημισω

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290571548440&ssPageName=ADME:X:AAQ:GB:1123#ht_6368wt_882

αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι μπορει κανεις να παρακολουθησει την πορεια του δεματος. Αυτο το tracking number μπορουμε δηλαδη να το ζητησουμε απο ολους τους πωλητες; ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΟΥΚ ΟΛΙΓΑ :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tracking no ζητας οταν το δεμα στο στελνουν συστημενο...εαν ειναι με απλο ταχυδρομειο δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα...οι περισσοτεροι πωλητες στο ebay (κυριως οι Αγγλοι) τα στελνουν απλα για να μειωσουν το κοστος αποστολης...εαν θελεις βεβαια μπορεις να ζητησεις να στο στειλουν signed for με το αναλογο κοστος!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ερωτηση πρωην ξανθιας

 

 

αγορασα μια τσαντα θερμος, για να βαζω τα νερα και τους καφεδες οταν παμε θαλασσα και κανενα σαντουιτσακι

βαζουμε και παγακια μεσα στην τσαντα???

γιατι ετσι δε μου φαινεται οτι δε να αναψει με τη ζεστη!!

Link to comment
Share on other sites

Υποτιθεται οτι αυτες οι τσαντες ειναι ισοθερμικες αρα δεν χρειαζονται κατι extra...παντως νομιζω οτι θα ηταν καλυτερα να βαλεις 1-2 παγοκυστες παρα παγακια;);) ειδικα αν σκοπευετε να μεινετε αρκετες ωρες στη θαλασσα!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια παρακαλω οσες ειστε ειδικες πανω στο θεμα "αγορα μεσω net" βοηθηστε με!! ψαχνω φορεμα για τη βαφτιση (φορεμα η ολοσωμη παντελονα, δεν ξερω) αλλα θελω να πληρωσω η με αντικαταβολη η με western union. εχετε καποια site να προτεινετε;;οπου μπαινω θελουν πιστωτικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια παρακαλω οσες ειστε ειδικες πανω στο θεμα "αγορα μεσω net" βοηθηστε με!! ψαχνω φορεμα για τη βαφτιση (φορεμα η ολοσωμη παντελονα, δεν ξερω) αλλα θελω να πληρωσω η με αντικαταβολη η με western union. εχετε καποια site να προτεινετε;;οπου μπαινω θελουν πιστωτικη!

 

ελα μια βόλτα κι από εδώ: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=54964&page=36

;)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω να σας πω τις εντυπωσεις μου απο yoursclothing

παρελαβα 8 κομματια

2 πυζαμες, μαλακο υφασμα οντως, φαρδουλιτσες αρκετα θα ελεγα

2 κολανακια, μμμμ καλα ειναι οχι στενα τα 18αρια

1 μπλουζα, καλη , αρκετα ανοιχτη στο πανω της

1 απο αυτες τις ζακετες που διαφημιζει τις αραχνωτες, καλουτσικη γιατι ειναι εντονες οι ραφες

και 2 καπρι, καλα θα τα πω αλλα μεχρι εκει

βαθμολογια 6

στο μαντκο δινω πανω απο 8 για τα δικα μου γουστα

 

 

ΥΓ η μπλουζα ειχε μια περιεργη μυρωδια κολλας βενζινης

τα επλυνα με προδερμ και μυριζανε ολα το ιδιο χαχχαχα

τα ξαναεβαλα με Λενορ και ηρθαν στα ισια τους!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορες να ρωτηξω γιατι δεν θυμαμαι...οταν κανουμε request total μετα περιμενουμε να μας στειλει mail για να πληρωσουμε??? Το βλεπουμε πουθενα αλλου οτι απαντησε στο request που στειλαμε???

 

Ψιψινελ καλοφορετα...εμενα παντως τα καπρι του πολυ με βολεψανε!!!! Τελικα οτι ταιριαζει στον καθενα...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ καλα ειναι αλλα θα ηθελα κατι πιο λεπτο

το καπρι με το κορδονακι που κρεμεται και εσυ?

εκανα βλακεια γιατι πηρα και μαυρο και μπλε και ειναι σχεδον ιδια!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι αυτο με το κορδονακι εγω πηρα το σκουρο μπλε...εμενα παλι αυτο μου αρεσε, οτι δηλαδη δεν ειναι τοσο λεπτο το υφασμα και παρολα αυτα ειναι δροσερο!;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι και εγω να παρεγγειλω απο εκει τις επομενες ημερες.εχει πολυ ωραια κομματια!ξεφευγεις απο τα κλασσικα σουτιεν θηλασμου της "γιαγιας" που κυκλοφορουν και εχεις την δυνατοτητα να βρεις κατι πιο σεξυ!!!ακομα και για εμας που φοραμε μεγααααλο νουμερο!:oops::lol::lol::lol:

PRW0p2.pngORfXp3.png
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι και εγω να παρεγγειλω απο εκει τις επομενες ημερες.εχει πολυ ωραια κομματια!ξεφευγεις απο τα κλασσικα σουτιεν θηλασμου της "γιαγιας" που κυκλοφορουν και εχεις την δυνατοτητα να βρεις κατι πιο σεξυ!!!ακομα και για εμας που φοραμε μεγααααλο νουμερο!:oops::lol::lol::lol:

Πατριώτισα γεια σου! Σε έχασα!

Έχω ψωνίσει κι εγώ από το συγκεκριμμένο σάιτ και έμεινα απείρως ικανοποιημένη και με δωρεάν έξοδα αποστολής. Μπράβο τους!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πως σου φανηκε αυτό? Ηθελα να το πάρω κι εγω, αλλά το σκεφτομαι επειδη θα τα λέει σε αγγλικά. Λεει προτάσεις ή μονο τραγουδακια και μουσικούλα?

 

 

να σου πω την αλήθεια εκ των υστέρων το μετάνιωσα που το αγόρασα, αν και ήταν στην μισή τιμή από ότι θα το έβρισκα εδώ...

θεωρώ ότι είναι λίγο άβολο και αρκετά φασαριόζικο.

έλεγε κάτι τραγουδάκια στην αρχή και μετά από λίγο κόλλησε, αλλάξαμε μπαταρίες και άλλοτε τραγουδάει μεγαλοφώνος άλλοτε κολλάει.

αν έπαιρνα θα έπαιρνα αυτό :

http://www.amazon.co.uk/POTETTE-PLUS-TRAVEL-POTTY/dp/B001EBJIJ8/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1309177990&sr=8-6

το θεωρώ πολύ πιο βολικό αφού μπορείς να το μεταφέρεις παντού και να το χρησιμοποιήσεις και με τους δύο τρόπους.

Link to comment
Share on other sites

τι ζηταει το jdsports για να στειλει Ελλαδα?[/QUOT

 

περίπου 9ευρώ είναι τα μεταφορικά για ελλάδα

έχει πέυπαλ και έχει κατά περιόδους πολύ καλές εκπτώσεις...περίπου σε μια εβδομάδα αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα στις έμπειρες. Θέλω να παραγγείλω από http://www.babyandco.co.uk Maclaren που το έχει προσφορά. Αν και δεν στέλνει Ελλάδα, δεχτήκαν να στείλω κούριερ και να παραλάβει, θα μου βγει περίπου 30 Ευρώ με parcel2go. Το κακό είναι πως το σύστημα τους δεν δέχεται ελληνική πιστωτική ούτε θέλουν παυπαλ. Δέχτηκαν όμως να τους κάνω κατάθεση στο λογαριασμό. Οκ μέχρι εδώ ότι πρόβλημα έβρισκα το έλυνα. Το πρόβλημα όμως παρουσιάστηκε εκεί που δεν το περίμενα. Η Eurobank ζήτάει για έξοδα εμβάσματος 24 Ευρώ και έπαθα σοκ. Γνωρίζετε κανέναν άλλο τρόπο να τους καταθέσω τα χρήματα, πιο οικονομικό; Ευχαριστωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

εγω να σας πω τις εντυπωσεις μου απο yoursclothing

παρελαβα 8 κομματια

2 πυζαμες, μαλακο υφασμα οντως, φαρδουλιτσες αρκετα θα ελεγα

2 κολανακια, μμμμ καλα ειναι οχι στενα τα 18αρια

1 μπλουζα, καλη , αρκετα ανοιχτη στο πανω της

1 απο αυτες τις ζακετες που διαφημιζει τις αραχνωτες, καλουτσικη γιατι ειναι εντονες οι ραφες

και 2 καπρι, καλα θα τα πω αλλα μεχρι εκει

βαθμολογια 6

στο μαντκο δινω πανω απο 8 για τα δικα μου γουστα

 

 

ΥΓ η μπλουζα ειχε μια περιεργη μυρωδια κολλας βενζινης

τα επλυνα με προδερμ και μυριζανε ολα το ιδιο χαχχαχα

τα ξαναεβαλα με Λενορ και ηρθαν στα ισια τους!

και εγω παρελαβα πολλα κομματια αλλα δεν ειχα προβλημα μυρωδιας σε κανενα.Λιγο με την επικοινωνια τους υπαρχει προβλημα. Ρωτας σημερα και σου απαντανε σε 3 ημερες.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, πείτε μου αν μπορείτε τι τιμή βλέπετε στο παρακάτω (τιμη, postage και additional item) γιατί θα μουρλαθώ. Στο ίδιο Link άλλα βλέπω εγώ και άλλα η φίλη μου:

http://cgi.ebay.co.uk/12-Puzzle-Face-Watches-Pinata-Party-Bag-Fillers-Toys-/250676563298?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5d7ccd62

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, πείτε μου αν μπορείτε τι τιμή βλέπετε στο παρακάτω (τιμη, postage και additional item) γιατί θα μουρλαθώ. Στο ίδιο Link άλλα βλέπω εγώ και άλλα η φίλη μου:

http://cgi.ebay.co.uk/12-Puzzle-Face-Watches-Pinata-Party-Bag-Fillers-Toys-/250676563298?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5d7ccd62

 

1,99 to temaxio!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...