Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σποράδες(Σκιάθος-Σκόπελος-Αλόννησος)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Gerkon, έχει παιδί μου στο Στάφυλο.

 

http://www.gto.gr/gr/accomm/loc/tlist.php?loc=Stafylos&prov=SKOPELOS

 

Και η παραλία είναι πανέμορφη και γραφικότατη αλλά μικρούλα. Είναι όμως πολύ κοντά στη χώρα και βοηθάει για μετακινήσεις για το βραδάκι για βολτίτσες και φαγητό. Γιατί στο Στάφυλο εδώ που τα λέμε δεν έχει να κάνεις και τίποτε....

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Nai έχει αλλά έχει περπάτημα για να φτάσεις στην παραλία. Δεν είναι βγαίνω από την πόρτα και φτάνω στην παραλία, αν εννοούμε αυτό δίπλα στην θάλασσα. :)

 

Έχεις δίκιο σε αυτό.... Έχει μια μεγάλη ανηφόρα..... :wink::wink::)

 

Στέλλα για Αγνώντα εγώ δεν θυμάμαι.... Ελπίζω να σε βοηθήσει κάποιος άλλος. :):)

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ δεν έχω πάει στη Σκόπελο για να σας πώ εμπειρίες και γνώμες απλά θα ήθελα να σας μεταφέρω κάτι που άκουσα.Φέτος λέει, προβλέπεται να "βουλιάξει" το νησί λόγω της τεράστιας δημοσιότητας που πήρε με τα γυρίσματα της ταινίας "Μάμα μία" που έγιναν εκεί.Η απόφαση δική σας...πάντως και εγώ θέλω πολύ να πάω, απλά δεν θα την επέλεγα φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όντως πρέπει να ισχύει αυτό, διότι εμείς δυστυχώς δεν βρήκαμε εισιτήρια τις ημερομηνίες που θέλουμε. Οπότε εγκαταλείπουμε τις διακοπές στην Σκόπελο. :cry: Δεν ξέρω τι θα γίνει με την προκαταβολή που έχουμε δώσει για το δωμάτιο....

.png.png
Link to comment
Share on other sites

stellak εχει καραβι κ απο Κυμη για να πας Σκοπελο κ συμφερει πιο πολυ κ χρηματικα αλλα κ σε αποσταση παρε το λιμεναρχειο της Κυμης η εαν ενδιαφερεσαι να σου δωσω ενος πρακτορειου το τηλ να κλεισεις εισιτηρια γιατι εχει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν πηγαίνατε στο Βόλο κι απο κεί Σκόπελο?

Δεν πάιρνεις ένα τηλ?

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να φανταστεις εγω πηρα για τις 9/8 που ειναι ακομα πιο δυσκολη η περιοδος αυτη,παρε στο 210-3843220-1 ειναι πρακτορειο κ ρωτα τους εαν δεν βρεις κ εκει θα κοιταξω κ σε αλλο πρακτορειο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όντως θα γίνει πανικός στην Σκόπελο. 2 και 3/8 δεν υπάρχει τίποτε και από πουθενά. Δυστυχώς. Εμεις τα κλεισαμε μετα το Πασχα για να μην έχουμε πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ Σκοπελο????τελικα πολυς κοσμος απο το φορουμ θα παμε Σκοπελο .

Παιδια να κανονισουμε κ καμια συναντηση.Παντως δεν πιστευω οτι ειναι λογω της ταινιας,απλα ο κοσμος τα εχει παιξει με τις τιμες που υπαρχουν στις κυκλαδες κ τα εισιτηρια,σημερα ακουγα οτι η Λευκαδα ειναι το μοναδικο νησι που εχει πληροτητα 100% κ η Μυκονος πρωτη φορα εχει 75%πληροτητα που παντα ηταν 95%

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ Σκοπελο????τελικα πολυς κοσμος απο το φορουμ θα παμε Σκοπελο .

 

Vann,ζευγάρι έιμαστε :lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ Σκοπελο????τελικα πολυς κοσμος απο το φορουμ θα παμε Σκοπελο .

 

Vann,ζευγάρι έιμαστε :lol::lol:

 

:D:D:D:lol::D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ Σκοπελο????τελικα πολυς κοσμος απο το φορουμ θα παμε Σκοπελο .

 

Vann,ζευγάρι έιμαστε :lol::lol:

 

:D:D:D:lol::D:D:D

 

Αφροδίτη παρακολουθείς τα post μας?

 

όσο προλαβαίνω ... θα πάψω όμως να τον κάνω μόνο αν μου υποσχεθήτε πως του χρόνου... θα μας πάρετε μαζί σας ! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...