Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ  

603

  1. 1. ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 346
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επισης να δηλωσω οτι αγαπαω με τρελλα σειρες της δεκαετιας του 80(ναι υπηρξε η δεκαετια αυτη) οπως fame ,21 jump street,ο τρομερος Μαγκαιβερ και η κορυφη ολων το moonlighting(αυτος αυτη και τα μυστηρια λεγοταν).....αχ........

 

 

ρε συ Μιμικα δεν το περιμενα να σου αρεσει αυτη η σειρα.......μιλαμε επεσα απο τα συννεφα... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ρε συ Μιμικα δεν το περιμενα να σου αρεσει αυτη η σειρα.......μιλαμε επεσα απο τα συννεφα... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Ρε συ Μαρια τι να κανουμε αδυναμιες ειναι αυτες..... Ειδικα τωρα που τον εχω στο σπιτι και μου κανει αερα (πολυ ζεσταινομαι....παρα πολυ....) ειναι δυνατον να μην τον τιμησω????????????????????

 

Αλλα κι εσυ με τον... Μαγκαιβερ????????????????

Και αυτος αυτη και τα μυστηρια???????????????????????????

Οντως το 70 υποδηλωνει την ηλικια σου,εχει δικιο τελικα η φουρκισμενη αριανη................ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε συ Μιμικα δεν το περιμενα να σου αρεσει αυτη η σειρα.......μιλαμε επεσα απο τα συννεφα... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Ρε συ Μαρια τι να κανουμε αδυναμιες ειναι αυτες..... Ειδικα τωρα που τον εχω στο σπιτι και μου κανει αερα (πολυ ζεσταινομαι....παρα πολυ....) ειναι δυνατον να μην τον τιμησω????????????????????

 

Αλλα κι εσυ με τον... Μαγκαιβερ????????????????

Και αυτος αυτη και τα μυστηρια???????????????????????????

Οντως το 70 υποδηλωνει την ηλικια σου,εχει δικιο τελικα η φουρκισμενη αριανη................ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

και που να σου πω και για τον "αγνωστο πολεμο" και το"Λουνα Παρκ".......σαν χτες θυμαμαι που το βλεπαμε με την συν-γεροντισσα πινοντας την σουμαδα μας......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sophie13 εκτος απο τον Wentworth πρεπει να σου αρεσει κι ο Μπομπ ο σφουγγαρακης μου φαινεται... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Ο Μπόμπ ο σφουγγαράκης μου αρέσει διότι αρέσει στον γιό μου!!!

Δεν τον είχα συμπαθήσει αλλά ο Αναστάσης μου μου άλλαξε γνώμη.

Αντιθέτως ο Wentworth μου αρέσει από την πρώτη στιγμή που είδα τα μάτια του!!!

698927w3uri2g9kq.gif + 698925jp6q6xl5uz.gif
Link to comment
Share on other sites

Αντιθέτως ο Wentworth μου αρέσει από την πρώτη στιγμή που είδα τα μάτια του!!!

 

Xαιρομαι γι'αυτο αλλα πρεπει να σε προειδοποιησω κοπελια, σε περιπτωση που δεν το ξερεις ηδη, οτι ο κυριος μου ανηκει και τον εχω σπιτι μου για να μου κανει παρεα, τα θεληματα και τις βαριες δουλειες.

 

 

Ολο το φορουμ με βριζει........................... :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντιθέτως ο Wentworth μου αρέσει από την πρώτη στιγμή που είδα τα μάτια του!!!

 

Xαιρομαι γι'αυτο αλλα πρεπει να σε προειδοποιησω κοπελια, σε περιπτωση που δεν το ξερεις ηδη, οτι ο κυριος μου ανηκει και τον εχω σπιτι μου για να μου κανει παρεα, τα θεληματα και τις βαριες δουλειες.

 

 

Ολο το φορουμ με βριζει........................... :roll:

 

Εσύ μπορείς να τον έχεις για θελήματα και για δουλειές.

Εγώ μπορώ να τον έχω για διασκέδαση και ψυχαγωγία!!!! :lol::lol::lol::lol:

698927w3uri2g9kq.gif + 698925jp6q6xl5uz.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Από όλες τις σειρές που έχετε βάλει σε αυτή την ψηφορία τις βλέπω λίγο πολύ όλες.

 

Ξεχάσατε όμως μια που για μένα είνα η καλύτερη

Και τώρα που παίζεται και τρεις φορές την εβδομάδα ακόμα καλύτερη!!!!!

 

Για ποια λέω;

Μα για το CSI (New York-Maiami-Las Vegas)

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω, αλλά μ' αρέσει πολύ ο τυπάς στο New York... όλο ξεχνάω τ' όνομά του...

Και νομίζω πως έχει και πιό ενδιαφέρουσες ιστορίες. Το Μαϊάμι θα το έβαζα στην τρίτη θέση μεταξύ των τριών :oops:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω, αλλά μ' αρέσει πολύ ο τυπάς στο New York... όλο ξεχνάω τ' όνομά του...

Και νομίζω πως έχει και πιό ενδιαφέρουσες ιστορίες. Το Μαϊάμι θα το έβαζα στην τρίτη θέση μεταξύ των τριών :oops:

 

Εγώ πάλι θα έβαζα στην τρίτη θέση το Las Vegas

Στην πρώτη θέση και εγώ τη Νέα Υόρκη.

Απλά μου αρέσει το στυλάκι του.That' all

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...