Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επιλογή Φορέματος!!!!!!


angelino77

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα μου αρεσει το δεύτερο

αν και πιστεύω ότι το χρώμα του μελλοφώτιστου είναι το άσπρο

εμείς παραγγείλαμε αυτό: http://www.fashionkid.co.uk/party-girl-dress/94-floral-white-pink-party-girls-dress.html

περιμένω πώς και πώς να παραλαβω!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το τρίτο μου αρέσει περισσότερο... το πρώτο μου κάνει λίγο "τούρτα" με τις στρώσεις και το 2ο δεν ταιριάζει με την περίσταση... πόσο θα είναι η μπουμπού σου στη βάφτιση ?

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου αρέσουν εξίσου το 2ο και το 3ο. Το 2ο γιατί δεν φαίνεται "στημένο", είναι χαρούμενο και το 3ο γιατί είναι λιτό αλλά όμορφο, κομψό. Να σας ζήσει η μπουμπού!

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Aφού ψάχνεις στο δίκτυο κοίτα και στο ebay.uk.com.

Έχω βρει απίστευτα φορεματάκια σε τιμές ΣΟΚ.

Είχα δει τις προάλλες ένα pranda 20λίρες λευκό με διακριτικό πράσινο και κίτρινο λουλουδάκι και ζωνάκι λαχανί.

Αν το ξαναβρω θα σου στείλω το λινγκ.

Επίσης εδώ που μένω ένα μαγαζί έχει βάλει όλα τα φορέματα lapin και τα βαπτιστικά (ολομέταξα) 25! ευρώ. Πήρα ένα στη βαπτιστήρα μου...τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το τρίτο μου αρέσει περισσότερο... το πρώτο μου κάνει λίγο "τούρτα" με τις στρώσεις και το 2ο δεν ταιριάζει με την περίσταση... πόσο θα είναι η μπουμπού σου στη βάφτιση ?

 

Η μπομπού μου θα είναι 11 μηνων στην βάφτιση :D:D

 

frosobal είδα και στο ebay αλλά δεν βρήκα κάτι που να μ'αρεσει. Βεβαια είχα κολλήσει με τα φορέματα της sara louise αλλά είχα βάλει θυμάμαι όλες τις μάρκες στην αναζήτηση. Τώρα που το είπες όμως θα ψάξω ξανά.

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα μου αρεσει το δεύτερο

αν και πιστεύω ότι το χρώμα του μελλοφώτιστου είναι το άσπρο

εμείς παραγγείλαμε αυτό: http://www.fashionkid.co.uk/party-girl-dress/94-floral-white-pink-party-girls-dress.html

περιμένω πώς και πώς να παραλαβω!

 

 

Υπέροχο φορεματάκι!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

κοριτσια επαναφερω το θεμα γιατι θελω λιγη βοηθεια.στην βαπτιση τι φορεματακι βαζουν σαν πρωτο οταν θα φτασουμε στην εκκλησια στην μπουμπου?το βαπτιστικο ειναι απο το happy hippie ζωγραφιστο στο χερι.οταν θα μαστε στην εκκλησια τι βαζουμε συνηθως?κατι απλο ή και το πρωτο πρεπει να ειναι καλο?αν εχετε καμια ιδεα στειλτε την.επισης η μπεμπα θα ειναι 7 μηνων και δεν φοραμε παπουτσακια.εσεις τους φορουσατε/θα τους φορεσετε πριν ξεκινησει το μυστηριο ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν θα έβαζα κάτι πολύ απλό πχ μακό ούτε κάτι πολύ φανταχτερό, μια μεσαία κατάσταση , υφασμάτινο για να νιώθει άνετα το μωρό..και φθηνό μην τρελαθούμε..και όχι παπούτσια αφού δεν φοράει.

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν θα έβαζα κάτι πολύ απλό πχ μακό ούτε κάτι πολύ φανταχτερό, μια μεσαία κατάσταση , υφασμάτινο για να νιώθει άνετα το μωρό..και φθηνό μην τρελαθούμε..και όχι παπούτσια αφού δεν φοράει.

 

ναι και εγω δεν ειμαι πολυ του φανταχτερου να πω την αληθεια.δεν ειναι απαραιτητο να ειναι στο ιδιο στυλ με αυτα που φορανε μετα.τα θεωρω λιγο ¨βαρια¨ .σκεφτομουν κατι αναλαφρο(οχι μακο)αλλα δεν ξερω αν ειναι πρεπον γι αυτο ηθελα να δω τι βαζουν γενικα οι περισσοτερες κοπελες

Link to comment
Share on other sites

Βαλτης ενα απλό απαλό ροζ φορεματακι κατι πολυ απλό !

Εγω παπουτσάκια θα εβαζα και έβαλα απλα για να φαίνεται όμορφο !

Ο δικός μου ηταν 4 μηνων σιγουρα δεν περπατούσε αλλα έβαλα κατι απαλά παπουτσάκια σαν παντοφλιτσες

 

Με το καλο!!

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου ηταν 4 μηνων σιγουρα δεν περπατούσε αλλα έβαλα κατι απαλά παπουτσάκια σαν παντοφλιτσες

 

4 μηνων?!τοσο μικρουλης και τον κανατε μπλουμ:D!θα παω να παρω αυτες τις μερες φορεματακι με τις εκπτωσεις.ανυπομονουμε να ρθει η μεγαλη μερα!

Link to comment
Share on other sites

4 μηνων?!τοσο μικρουλης και τον κανατε μπλουμ:D!θα παω να παρω αυτες τις μερες φορεματακι με τις εκπτωσεις.ανυπομονουμε να ρθει η μεγαλη μερα!

 

Ναι και στο επόμενο ακομα μικρότερο και για να ξεμπερδεύουμε και γιατι παμε ταξίδι οταν θα ειναι 5 μηνων και τον θελω βαπτισμένο για προστασία :-)

Ναι μπράβο απο τις εκπτώσεις και κανά φθηνό παπούτσι!!!

Ολα να πανε τελεια να μας πεις τι φορέσεις και εσυ :-)

Link to comment
Share on other sites

Ναι και στο επόμενο ακομα μικρότερο και για να ξεμπερδεύουμε και γιατι παμε ταξίδι οταν θα ειναι 5 μηνων και τον θελω βαπτισμένο για προστασία:)

 

καλα θα κανεις γι αυτο που λες για προστασια.

και εγω ακομα δεν εχω καταληξει τι θα βαλω αλλα πρεπει να βιαστω.εχω γυρισει τα παντα εδω στο κεντρο,Αθηνα,αλλα δυσκολευομαι πολυ.εχω το στηθος που λογω του θηλασμου ειναι παααρα πολυ βαρυ και οτι εχω βαλει γενικα δεν "δειχνει" και τοσο ωραιο:?

Link to comment
Share on other sites

καλα θα κανεις γι αυτο που λες για προστασια.

και εγω ακομα δεν εχω καταληξει τι θα βαλω αλλα πρεπει να βιαστω.εχω γυρισει τα παντα εδω στο κεντρο,Αθηνα,αλλα δυσκολευομαι πολυ.εχω το στηθος που λογω του θηλασμου ειναι παααρα πολυ βαρυ και οτι εχω βαλει γενικα δεν "δειχνει" και τοσο ωραιο:?

Πω πω θα έδινα τα παντα να εχω πισω αυτο το στηθος του θηλασμου!!!

Οτι και να βάλεις θα ειςαι τελεια (ειδικά και αν εχεις λίγο μαυρισματακι!!)

Στην τελική βάλε κανενα απο αυτά τα μακριά φορέματα με τα λουλούδια που ειναι και της μόδας... Μην ξόδεψες πολλα, το καλοκαίρι όλοι οτι και να φορέσουν τους παει!!

 

Good luck και πες μας στο τελος τι έγινε!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...