Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανακοίνωση- αλλαγή σέρβερ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


η δε διαφημηση για το e-life, υπερκαλυπτει τα παντα στην αναζητηση, συνεχως!:(

 

 

γειά σας αν μπορείτε διευκρινίστε ίσως με μια πιο αναλυτική περιγραφή, ποιό είναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζετε.

Τι εννοείτε "υπερκαλύπτει" ; Υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα; αν μπορείτε παραθέστε ίσως και κάποιο screenshot (print screen) στο εμαιλ administrator(at)parents.gr έτσι ώστε να πραγματοποιηθεί πιο γρήγορα η όποια απαραίτητη ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

 

Λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικός. Έχετε εξαντλήσει το διαθέσιμο αριθμό προσπαθειών για να επιτύχετε τη σύνδεσή σας! Παρακαλώ περιμένετε για 15 λεπτά πριν προσπαθήσετε πάλι. Μην ξεχνάτε ότι ο κωδικός είναι case sensitive. Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Πατήστε εδώ!

Ακριβως αυτο που εβγαζε απο το πρωι....και μαλιστα στην αρχη μαλωσα με την κορη μου που νομιζα πως προσπαθουσε να μπει στο παρεντς ......!!!!:cool:..και μου ορκιζοταν πως δεν το εχει κανει κατι τετοιο ποτε....!!!!ασχετα που εγω μπαινω στο star doll για να την ελενξω....:wink:....!!!!

ολα καλα τελικα ...!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο που εβγαζε απο το πρωι....και μαλιστα στην αρχη μαλωσα με την κορη μου που νομιζα πως προσπαθουσε να μπει στο παρεντς ......!!!!:cool:..και μου ορκιζοταν πως δεν το εχει κανει κατι τετοιο ποτε....!!!!ασχετα που εγω μπαινω στο star doll για να την ελενξω....:wink:....!!!!

ολα καλα τελικα ...!!!!:-P

 

χαχαχαχαχαχαχα :-D:grin:

 

σορυ κ.αντμιν για το οφ τοπικ....αλλα δεν αντεξα

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα :-D:grin:

 

σορυ κ.αντμιν για το οφ τοπικ....αλλα δεν αντεξα

...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ?????η κορη μου το γνωριζει οτι την ελενχω...γιατι με εχει κανει...τσακωτη....!!!!και μου την ειπε και απο πανω.....!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ίδιο μύνημα έβλεπα από το πρωί, λάλησα σας λέω.

 

Αναγκάστηκα να αλλάξω 2 φορές πασγουορντ και κάποια στιγμή να μείνω και άνευ.

 

Φρίκαρα εντελώς.

 

Μην μας ξανακάνετε τέτοιο χουνέρι, καλέ μας κύριε αντμιν.

 

Την υγειά σας να έχετε και άλλο κακό να μην μας εύρει.............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να ρωτήσω κάτι άσχετο; Γιατί μετά την αλλαγή του σέρβερ έχει ¨στενέψει¨ λίγο το φόρουμ;

Όσοι έχουν δύο τικεράκια στην υπογραφή τους (αν και μικρά) παραμορφώνεται η σελίδα.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας

ακόμα δεν έχουν ολοκληρωθεί πλήρως όλες οι εργασίες καθώς σε κάθε βήμα γίνεται επιβεβαίωση και επιδιόρθωση των διαφόρων λειτουργειών ή νέων ρυθμίσεων, εκ νέου.

Μέχρι τότε ενδέχεται κάποια δεδομένα που ακόμα βρίσκονται στον παλιό server να καθυστερούν ελάχιστα την φόρτωση του site.

 

 

Όσον αφορά τα ticker. Μέλη τα οποία έχουν ticker τα οποία στο σύνολό τους έχουν ύψος μεγαλύτερο των 100 πιξελ θα πρέπει να τοποθετήσουν mini ticker ή άλλου είδους ticker που να μήν ξεπερνούν αυτό το ύψος και να εμφανίζονται δίπλα δίπλα.

Υπάρχει σχετικό θέμα στην ενότητα οδηγίες για τα πάντα, με τίτλο ticker.

 

Θα δώσουμε κάποιες μέρες καιρό στα μέλη να δούν αυτή την αλλαγή, και απο την επόμενη εβδομάδα οι συντονιστές θα δίνουν κάρτες ειδοποίησης (χωρίς κάποια κύρωση) έτσι ώστε τα μέλη να τοποθετούν διαφορετικού πλάτους τίκερ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ωραια!! αλλα ......πως μικρυνε.... μαζευτηκε το φορουμ τωρα;297.gif

 

 

Στενεψε!!! ........... και ............ κολλαει!!!!!!

Καλοριζικος ο server!!!!!Μερικες φορες ειναι αναγκαιο κακο!!!! αλλα για καλο σκοπο. Θα κανουμε υπομονη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!

 

Προσπαθώ από χθες να μπω δίπλα στο καφέ και... με την πρώτη προσπάθεια..., μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα :

Λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικός. Έχετε εξαντλήσει το διαθέσιμο αριθμό προσπαθειών για να επιτύχετε τη σύνδεσή σας! Παρακαλώ περιμένετε για 15 λεπτά πριν προσπαθήσετε πάλι. Μην ξεχνάτε ότι ο κωδικός είναι case sensitive. Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Πατήστε εδώ!

Φυσικά, εγώ προσπαθώ κι όχι κανείς άλλος και βέβαια δίνω τους σωστούς κωδικούς!

Το ίδιο μου είχε συμβεί και στο παρόν φόρουμ μετά την αλλαγή σέρβερ αλλά γρήγορα αποκαταστάθηκε το πρόβλημα.

 

Είναι ανάλογη κατάσταση κι αυτή του καφέ δίπλα?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο και η vasdeli. Από χθες το βράδυ!

Με πήρε τηλ και μου το είπε. Να στείλω e-mail στους admins ή θα λύσουν το πρόβλημα με το που δουν το μήνυμά μου?

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...