Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - φωτογραφίες απο βιβλία ευχών


manoula24

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 745
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορείται να μου πείτε βιβλιοπωλεία ή άλλα καταστήματα που μπορώ να βρω βιβλίο ευχών;Please..

 

Υ.Γ. Αν είναι και κοντά στην Καλλιθέα θα το εκτιμούσα διπλά...

an1cCqX00001110MDAwODM1ZHwwMDAwMTExZGF8RWxlbmkgaXMgaGVyZSBmb3I.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπορείται να μου πείτε βιβλιοπωλεία ή άλλα καταστήματα που μπορώ να βρω βιβλίο ευχών;Please..

 

Υ.Γ. Αν είναι και κοντά στην Καλλιθέα θα το εκτιμούσα διπλά...

 

mytree.gr - κεντρικό κατάστημα στην Καλλιθέα αλλά δεν θυμάμαι διεύθυνση. είναι λίγο τσιμπιμένο

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

bebebo Φανταστικό!!!

Το άσπρο φόντο υπήρχε έτσι ή έχεις κάνει εσύ την επένδυση??

ευχαριστω πολυ.

εγω το εντυσα με Mulberry χαρτι.

δυσκολευτηκα πολυ να βρω με λευκες σελιδες και χοντρο εξωφυλλο.Το εξωφυλλο ειχε παπιες και το συγκεκρμενο χαρτι ηταν το μονο που εστρωνε τελεια

Link to comment
Share on other sites

bebebo φοβερο!!!!που το βρηκες αυτο το χαρτι;;;σε ειδικο βιβλιοπωλειο;δεν το εχω ξαναδει....μοιαζει με υφασμα;και ετσι παχουλο που φαινεται η ητν ετσι απο πριν το βιβλιο σας;;

.png
Link to comment
Share on other sites

bebebo φοβερο!!!!που το βρηκες αυτο το χαρτι;;;σε ειδικο βιβλιοπωλειο;δεν το εχω ξαναδει....μοιαζει με υφασμα;και ετσι παχουλο που φαινεται η ητν ετσι απο πριν το βιβλιο σας;;

το βιβλιο ηταν παχουλο γιατι δεν εβρισκα εδω ,ειναι 100 σελιδων για να καταλαβεις.

το χαρτι το εχω παρει απο το ebay αλλα εχει και στο http://www.perfectparty.gr ,επισης πηρα και ενα ρολο(σαν αυτα που πουλαει το τζαμπο) απο την ιαππωνια που ειχαμε παει με λιγοτερο απο 1 ευρω .

Link to comment
Share on other sites

bebebo

 

ΦΟΒΕΡΟ το βιβλίο σου, συγχαρητήρια! Να σου ζήσει ο γιόκας!

 

Που βρήκες βιβλίο με τόσες σελίδες??? Θέλω να χρησιμοποιήσω για άλμπουμ να μαζέψω όλες τις φώτο του γιού μου απο τον παιδικό σταθμό 2χρόνια τώρα, προσκλήσεις από τα παιδικά πάρτυ που του έχω φυλάξει κ.λ.π.

Ψάχνω λοιπόν με πολλά φύλλα και δεν βρίσκω :(

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΒΙΚΥ στο μαγαζί που γράφω εδω http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=9243 έχει άλμπουμ πολύ ωραία εξωτερικά και με πολλές σελίδες μέσα! Αν σε ενδιαφέρει έχει και καλές τιμές! Σε ροζ και σιελ με απίθανα σχέδια με ασήμι απ' έξω! Νομίζω γύρω στα 50 ευρώ (δεν είμαι και σίγουρη :? )

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

bebebo

 

ΦΟΒΕΡΟ το βιβλίο σου, συγχαρητήρια! Να σου ζήσει ο γιόκας!

 

Που βρήκες βιβλίο με τόσες σελίδες??? Θέλω να χρησιμοποιήσω για άλμπουμ να μαζέψω όλες τις φώτο του γιού μου απο τον παιδικό σταθμό 2χρόνια τώρα, προσκλήσεις από τα παιδικά πάρτυ που του έχω φυλάξει κ.λ.π.

Ψάχνω λοιπόν με πολλά φύλλα και δεν βρίσκω :(

to πηρα απο ενα βιβλιοπωλειο απο τα χανια γυρω στα 5-10 ευρω δεν θυμαμαι ακριβως .τα φυλλα δεν ειναι χοντρα ειναι τετραδιου φυλλα
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους, ειμαι η ναταλια. εχω μια μπεμπουλα 6 μηνων και θα τη βαφτισουμε σε 2 βδομαδες!

καλά τι θεικά είναι αυτα που κάνετε. έλεγα οτι πιανει το χερι μου αλλά μπροστα σε αυτα...μπραβο Elsoyrio!τελειο.

θα προσπαθησω και εγω...

φιλακια

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σε αυτή τη σελίδα ( http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=techView&id=13) έχει οδηγίες για να φτιάξεις ένα άλμπουμ.Το άλμπουμ αυτό θα μπορούσε να γίνει βιβλίο ευχών επιλέγοντας ο καθένας τα χαρτιά που θέλει. Έχει κ ένα πολύ καλό βίντεο που δείχνει την κατασκευή αυτή. Εγώ λέω να ακολουθήσω τις οδηγίες αυτές για να φτιάξω το βιβλίο ευχών για τη βάφτιση του γιου μου.

.png
Link to comment
Share on other sites

ΒΑΠΤΙΣΑΜΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ,

ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΣΤΑΝΤ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΚΤΛ

ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑ ΝΕ ΝΑΣ !!!!! ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΥΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝΕ

ΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ....

tn?sid=3721117070&mid=AIsKDNkAABLhSOXwJAz0dywE45w
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ νενικ στεναχωρεθηκα που δεν σου εγραψαν ευχουλες!!!!(εσυ δεν ειδες οτι δεν εγραφε κανεις να τους ζορισεις;)παρε λοιπον τις δικες μου...

να ειναι παντα γερη και τυχερη η νεραιδουλα σου!!!!

να εχει οτι επιθυμει....ζωη παραδεισενια.....

.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ

ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΔΙΝΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ

ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΙΣ ΚΑΡΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΜΑΖΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ...

tn?sid=3721117070&mid=AIsKDNkAABLhSOXwJAz0dywE45w
Link to comment
Share on other sites

Απλα σαν ιδεα, στη βαφτιση μας, δεν ειχαμε τραπεζι ευχων (περιγραφη αργοτερα, ακομα τρεχω) αλλα το περασα γυρω απο ολα τα τραπεζια. Ολοι το ευχαριστηθηκαν και χαζεψαν με το βιβλιο και ...κανεναν δεν αφηνα να φυγει αν δεν εγραφε ευχουλα....

 

Νενικ και εγω θα συνεχισω να μαζευω ευχουλες και απο γνωστους οποτε μην απογοητευεσαι, μπορεις σιγα σιγα να το γεμισεις.....ασε που αφησαν τοσες καρτουλες με ευχες που ανετα το ξαναγεμιζα. Κολλησε τες και στολισε τες και θα ειναι τελειο!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει η Γατούλα είχε κάνει και μια φίλη μου στη βάφτιση του γιού της. Δεν το πέρασε εκείνη, το έδωσε και το γυρίσαμε μεταξύ μας. Είναι ωραίο όταν έχεις πολύ κόσμο και δεν προλαβαίνεις να τους δεις όλους, διαβάζεις τις ευχούλες τους μετά...

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΠΤΙΣΑΜΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ,

ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΣΤΑΝΤ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΚΤΛ

ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑ ΝΕ ΝΑΣ !!!!! ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΥΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝΕ

ΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ....

και εγω δεν το ειχα βαλει σε καλο σημειο.το ειδαν οσοι ειχαν παιδακια που κυνηγουσαν τα ζαχαρωτα. :lol:

μετα ομως κολησα της καρτουλες που ειχαν τα δωρα.παλι ευχες ειχαν

Link to comment
Share on other sites

DSC06088.jpg

καλησπέρα κι απο μενα... στη δικη μας βάφτιση ( http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=8944 ) δεν σκέφτηκα να κανω βιβλιο ευχων... :cry: τωρα το μετάνιωσα... αλλα θα επανορθώσω κάνοντας αυτο..ειναι srapbook θα εχει φωτο κ ευχες.. θα το στολίσω πρωτα καλα κ θα επανέλθω με πολλές φωτο..φιλάκια

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ...zoi-mpempis... ναι εγώ το εντυσα με διάφορα μικρά πραγματάκια..κορδέλες , πέρλες, τη φωτογραφία της μικρής και γράμματα (όπου το S το αντικατέστησα σε Σ απο δικά μου υλικά οπότε το ASHMENIA έγινε AΣΗΜΕΝΙΑ!!!)

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...