Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ  

1.089

  1. 1. ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ

    • Α+
      518
    • Α-
      158
    • Β+
      248
    • Β-
      92
    • Ο+
      723
    • Ο-
      291
    • ΑΒ+
      215
    • ΑΒ-
      57


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 328
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Β- απο τις σπανιοτερες οπως βλεπετε και απο τα αποτελεσματα της ψηφοφοριας, επισης αιμοδοτρια.... :D

Η μεγαλυτερη ευλογια στη ζωη μου ειναι που απεκτησα την κορουλα μου!

Link to comment
Share on other sites

0+ κι εγώ! :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΕΧΩ Β- , Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΟΥ Α+ , Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥ ΑΒ- ,ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Α+ . ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΓΙΑΤΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΘΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ .ΠΑΝΤΟΣ ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΑΙΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟ ΑΝ ΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ .

GIOULA

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Εγώ Ο+

 

Νόμιζα πως ο σύζυγος είναι Α+

Αλλά κάποια στιγμή μου έφεραν παιδί με.... Β !!!

Οπότε έμεινα και τον κοίταγα... Του λέω... ή εσύ δεν έχεις Α ή μου έφεραν άλλο παιδί! Τελικά έχει ΑΒ

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε 0+ τα δυο παιδια κι εγω, ο αντρας μου μονο Α....

 

Πρεπει να ταιριαζει η ομαδα αιματος και στην περιπτωση δωρεας οργανων - μαλιστα η ομαδα ΑΒ που ειναι και η πιο σπανια, συνιθιζεται σε ατομα Ασιατικης καταγωγης, και αυτοι δυσκολευονται περισσοτερο να κανουν μεταμοσχευση. Η ομαδα 0 ειναι η πιο συνιθισμενη στους λευκους ευρωπαιους.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...