Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Μόλις πριν 20 λεπτά με πήρε η πεθερά μου τηλέφωνο και μου είπε ότι σκοτώθηκε ένα απο τα τρια σκυλάκια μας η Μπίμπη ..μια μικρή μπαλίτσα διασταυρωμένο κανίς με γκριφόν.. το αγαπημένο σκυλάκι του Δημήτρη.. αυτό που οταν φοβοτανε τα βεγγαλικά το Πάσχα κρυβότανε στην αποθήκούλα και οταν χαναμε τον Δημήτρη πηγαιναμε εκεί και τον βλέπαμε να καθετε κάτω να της κάνει παρέα να μη φοβάται... :cry: Ειμαι πολύ στεναχωρημένη και δεν ξέρω τι θα του πω.. γιατι καθε Σαββατοκύριακο είμαστε στο χωριο.. και η Μπίμπη ειναι ξεχωριστη για κείνον..

ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΠΕΣΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΣΚΥΛΙΤΣΑΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλα μερικα πραγματα δεν τα καταλαβαινω..γιτι τα ζωα ψοφανε και ο ανθρωπος πεθαινει??????οταν ειπα στον παπα της ενοριας οτι το ΄σκυλακι μας πεθανε πηδηξε ως επανω...ψοφησε μου λεει ..πεθανε του απανταω και πες μου την διαφορα ..

μου λεει τα ζωα δεν εχουν ψυχη γιαυτο και ψοφανε.......!!!!ντοιγκ :roll:

και ρωταω που ειναι ακριβως η ψυχη????και που το ξερεις οτι αυτα δεν εχουν ψυχη??????

ο κακος χαμος με τον παπα μα απαντηση δεν πηρα ακομα...............

ΩΡΑΙΟΣ ΠΑΠΑΣ Ε ΜΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΥΤΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΦΙΛΟΖΩΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΩΡΑΙΟΣ ΠΑΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΙΛΟΖΩΩΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

καναμε το λαθος και πηραμε κοτοπουλακι το πασχα.οπως ηταν αναμενομενο για τον αντρα μου το πουλακι ψοφησε.επι 3 μερες η πιτσιρικα με ρωτουσε που ειναι και γω της ελεγα οτι ηρθε η μαμα του και το πηρε.νομιζα οτι το ειχε ξεχασει μεχρι που χτες ειπε στην αδερφη μου "παω στην μαμα μου σαν το πουλακι"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΠΕΣΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΣΚΥΛΙΤΣΑΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

 

πριν ενα χρονο πεθανε ενα παιδακι μιας ξαδερφης του αντρα μου λιγες μερες αφου γεννηθηκε, και χτες η μικρη μου θυμηθηκε "τον μπεμπη της φιλης της'' και αρχισε κι εκλαιγε ειχα μια ωρα να τη συνεφερω, αντι να την παρηγορησω εκλαιγα κι εγω μαζι της ποση ωρα. "γιατι μαμα να πεθανει ο μπεμπης θα ηταν φιλος με το δικο μας μπεμπη, και η ...... τωρα δεν εχει μπεμπη" και δωστου κλαμα η μικρη. θυμοταν τα γεγονοτα, ηταν 25 μηνων οταν εγινε αυτο, και δεν μπορουσα να την κοροιδεψω. της ειπα μονο οτι εγινε αστερακι και ειναι ψηλα στον ουρανο και το βραδυ τον χαιρετησε κιολας. ευτυχως το κοριτσακι δεν μενει εδω μονιμα, αλλα και παλι φοβαμαι μην της πει τιποτα οταν την ξαναδει κ τη στεναχωρησει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...