Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents


vasdeli

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 21 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 17 δημοσιεύσεις

  • SKEK

    SKEK 17 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 16 δημοσιεύσεις

Το μυνημα του vasdelakiou (χαχαχαχαχα ωραία βγηκε το κίου)...είναι ξεκάθαρο καλέ κορίτσια.........

 

Μερικοί ανδρούληδες δεν έχουν τι να κάνουν και κάνουν scout στην ζωή των γυναικών τους.....ακόμα και εδώ μεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά ; Όλα τελευταία θα τα μαθαίνω;

 

Τί έγινε; Ποιά ομάδα ;

 

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=21849

 

Παλιο είναι βρε κορίτσια! Απλώς εγώ το διάβαζα χθες :rolleyes:

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα καλά ; Όλα τελευταία θα τα μαθαίνω;

 

Τί έγινε; Ποιά ομάδα ;

 

εεεεε??? ποιααα???? Κι εγω τελευταία metaxaki moy :(

 

(Ομως...χα χα χα να και ένα καλό του να είσαι χωρισμένη!!!!;))

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Link to comment
Share on other sites

Πω πω. Γίνονται και τέτοια? Μου θυμίζει τα ποστς που διαβάζω και που περιγράφουν άτομα που κοιτάνε το κινητό του/της συζύγου, που κοιτάνε το facebook του/της και που στήνουν keyloggers κατόπιν υπόδειξης άλλου (bannarismenou) ατόμου. Ζουν ανάμεσά μας!

This is a man's world

Link to comment
Share on other sites

Πω πω. Γίνονται και τέτοια? Μου θυμίζει τα ποστς που διαβάζω και που περιγράφουν άτομα που κοιτάνε το κινητό του/της συζύγου, που κοιτάνε το facebook του/της και που στήνουν keyloggers κατόπιν υπόδειξης άλλου (bannarismenou) ατόμου. Ζουν ανάμεσά μας!

 

Προφανώς πρόκειται για διαστρεβλωμένη άποψη περί ισότητας αγαπητέ.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το μυνημα του vasdelakiou (χαχαχαχαχα ωραία βγηκε το κίου)...είναι ξεκάθαρο καλέ κορίτσια.........

 

Μερικοί ανδρούληδες δεν έχουν τι να κάνουν και κάνουν scout στην ζωή των γυναικών τους.....ακόμα και εδώ μεσα!!!

 

εμ οι ανθρωποι καλα κανουν σου λεει για να καθοντε αυτες 24ωρες μεσα στο φορουμ κατι τρεχει χαχαχαχ

 

καθαρο σωβρακο δεν εχουν χαχαχαχα

 

Παντως ο δικος μου δεν εινα κοριτσια γιατι εκει πυ μπαινει μιλαει για την τοπικη ομαδα που λατρευει αχχαχα μ εμενα θα ασχοληθει ??? χαχαχαχχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

εμ οι ανθρωποι καλα κανουν σου λεει για να καθοντε αυτες 24ωρες μεσα στο φορουμ κατι τρεχει χαχαχαχ

 

καθαρο σωβρακο δεν εχουν χαχαχαχα

 

Παντως ο δικος μου δεν εινα κοριτσια γιατι εκει πυ μπαινει μιλαει για την τοπικη ομαδα που λατρευει αχχαχα μ εμενα θα ασχοληθει ??? χαχαχαχχα

 

Ορίστε μια γυναίκα (σωστά το λέω?) που γράφει σωστά. Σαν άντρας εννοώ.

This is a man's world

Link to comment
Share on other sites

Τι διαβαζει κανεις μεσημεριάτικα......και πιστευα πως αυτό το forum θεωρηται βαρετο για τους άντρες και γιαυτο εχουμε λιγους και μερτημενους στην παρεα μας....!!!!!αλλά την λογικη του να μπαινεις με αλλό φυλλο δεν την έιχα σκεφτει το ομολογω......!!!:shock:.....

Παντως κορίτσια και αγορια....της παρεας ο καλος μου δεν είναι σιγουρα.....είναι τοσο άσχετος μα την τεχνολογια που δεν ξερει ουτε απο που ανοιγει ο Η/Υ.......!!!!!για το τι σημαίνει forum....άσε καλύτερα....θα μας παρει μερες...!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι ο δικός μου, αν και έχω ξεκλείδωτα όλα τα passwords τα πάντα όλα, ανάθεμα κι αν έχει διαβάσει τι κάνω εδώ πέρα κάποιες φορές. Προτιμάει τα Καβασάκια-φόρουμ και κάτι άλλα τέτοια "αντρικά".:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

O δικός μου δεν προκάνει λέμε! Μπαίνει μόνο το βράδυ και δεν προλαβαίνει να δει τα δικά του! Τα δικά μου θα δει; :lol: Αν και χθες βγήκε σε αναρρωτική άδεια... να ανησυχήσω;

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

O δικός μου δεν προκάνει λέμε! Μπαίνει μόνο το βράδυ και δεν προλαβαίνει να δει τα δικά του! Τα δικά μου θα δει; :lol: Αν και χθες βγήκε σε αναρρωτική άδεια... να ανησυχήσω;

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: για κάνε καμιά παρακολούθηση. Σου έρχεται από εκεί που δεν το περιμένεις λέμε.......:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Πως να το κάνω αυτό; Αφού το pc μου στο σπίτι μένει ανοικτό! Με καθησυχάζει ότι τα αδιάβαστα τα έχω όντως αδιάβαστα και τα διαβασμένα το ίδιο :D

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

χμ...κι εγω ολα ξεκλειδωτα τα εχω...αν μπει δε θα ειναι για να δει τι γραφω αλλα για να βρει τροπο να με διαγραψουν ωστε να μην ξαναμπω...χιχιχιχι.

 

Τι κολλημα εχει ακομα δεν εχω καταλαβει....του εχω δειξει απειρα θεματα να καταλαβει περι τινος προκειται...και παλι αντιδρα περιεργα.βεβαια τωρα που ειμαι εγκυος και καταλαβαινει οτι διαβαζω και χρησιμα πραγματα εδω για το παιδι λιγο εχει χαλαρωσει.

Link to comment
Share on other sites

μήπως το παρεμελείς το παλλουκάρι;

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Καλε τι να το παραμελω?Μεσα στα μελια ειμαστε...24 ωρες το 24ωρο μαζι(δουλευουμε και μαζι).Στα οπα -οπα τον εχω....χιχιχι!!!

 

Προτιμαει λεει να διαβαζω βιβλια και να μη κουτσομπολευω στο ιντερνετ...μα ποιος του ειπε οτι κουτσομπολευουμε εδω μεσα απορω...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με το που μπαίνει βλέπει τα νέα στο tro-ma-kti-ko και τα νέα video που το προτείνει το Υou tube και μετά παίζει ώρες Supreme Commander και κάτι άλλα παιχνίδια στρατιγικής!!!! xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο δικός μου με ρώτησε που βρήκες τους γιατρούς που πάμε;;; Εννοούσε αυτόν που θα με ξεγεννήσει αλλά και αυτόν που πηγαίνω και κάνω τους υπερήχους....Λέω μέσα από το forum...μιλώντας με κάτι κορίτσια, κλπ. μου τους σύστησαν και εγώ με την σειρά μου τους σύστησα αλλού. Α! μου λέει να που είναι χρήσιμο το internet. Οπότε ο δικός μου γιοκ. Ντεν είναι......:wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...