Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες..


dora

Recommended Posts

Θάλια δικαιο εχεις , μαφινς είναι τα ατομικά ... αλλά εγω δεν ειχα χρόνο(να βουτηρωσω όλα τα φορμάκια ..κτλ) ...και έβαλα την ζυμη σε φορμα σιλοκόνης και το έψησα! :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 649
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νανάκα , Σοφάκι !!! τέλειες ! θα πάρω ενα κομματακι , απο την καθε μια σας ,το απογευμα με το καφεδάκι μου! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

οχι , οχι , οχι , χομπι , μην παρεξηγηθώ , απλα εννοώ πως κατι πρεπει να μαγειρεύω για να ζήσουμε ... :lol: και στην πορεία (ειδικα απο τοτε που παντρευτικα) αγάπησα τα μαγειρέματα ακόμα περισσότερο ...

 

καμια σχέση ..υπάλληλος γραφειου ειμαι ... :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑαααααααα!! Λέω και εγώ!!

Γιατί και εμένα μου αρέσει η μαγειρική και ειδικά η ζαχαροπλαστική αλλά πλέον κάνω μόνο τα βασικά για να φάμε, άντε και κανα γλυκάκι γιατί δεν προλαβαίνω... Ενω εσύ απ'οτι έχω δει κάνεις πολλά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Λαμπρινηηηηηηηηη που είσαι τί συνταγή ΘΕΙΚΗ είναι για το προφιτερόλ?Το έχω φτιάξει ήδη 2 φορές και πραγματικά είναι ασύγκριτο δεν υπάρχουν λόγια πάει η δίαιτα με κατέστρεψες....

Link to comment
Share on other sites

Μελιτζάνες με σάλτσα ντομάτας , μπόλικο μαιντανό κ λευκή μοτσαρέλα στο φούρνο .... :)

 

 

393qd3.jpg

 

και ένα κείκ σοκολάτας με κομματάκια λευκής σοκολάτας μέσα, για το απόγευμα ... :)

 

386ug2.jpg

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

 

και ένα κείκ σοκολάτας με κομματάκια λευκής σοκολάτας μέσα, για το απόγευμα ... :)

 

386ug2.jpg

 

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΩΠΩΠΩ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ !!! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΕΜΕ!!!

 

 

1324976kd52xaao09.gif

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολγάκι ... χαχαχαχαχαχαχαχα ... πήρα τηλ. courier express αυριο το πρωί θα το έχεις!!! :wink:

 

http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-teleio-sokolatenio-keik.html

Αγκαλίτσα αυτή είναι η συνταγή!

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη ιδια ιδέα για γλυκό ειχαμε σήμερα :D Κατι τετοιο εκανα και γω αλλα για να το πάω σε φιλους σοκολατοφάγους :lol:

 

 

Παπαρδέλες (?) με σολωμό και βασιλικό

 

wlwjusncibh85pegynbw_thumb.jpg

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...