Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

καλησπερα και απο μενα...δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες για να μη λεω και ψεματα παρα μονο τις τελευταιες...καταλαβα λοιπον για τη διαφημιση που γινεται και απλα ηθελα και εγω να πω οτι δεν ειναι ωραια πραγματα αυτα ... να προσπαθουνε καποιοι να εκμεταλευτουν μαμαδες που ψαχνουν το καλυτερο για τα παιδια τους...

 

και εγω δουλευω σε ενα τετοιο καταστημα και οπου εχει τυχει να πω τη γνωμη μου σε καποια μαμα δεν εχω ποτε αναφερει το ονομα του καταστηματος, δεν εχω στειλει καμια μαμα να παει εκει για να μην θεωρηθει οτι θελω να κανω διαφιμηση ... μαλιστα σε κανα δυο μαμαδες μου ψαχνανε καποια πραγματα τους εδωσα στοιχεια να επικοινωνησουν κατευθειαν με τον προμηθευτη και οχι εκει που δουλευω (μη με μαρτηρησετε ομως στην εργοδοτρια μου χιχιχι)...

 

συγνωμη που τα λεω ολα αυτα απλα δεν θεωρω σωστο σε ενα φορουμ να γινεται με αυτο τον τροπο διαφημιση θα προτειμουσα και εγω οπως ειπε μια κοπελα ποιο πανω να μαθω καλα πραγματα απο πελατες που εχουν μινει ευχαριστημενοι...

 

συγνωμη αν σας κουρασα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ, εγω τελικα που θα βρω τετοια οικονομικα stick?

 

καλη μου marag απο μια μικρη ερευνα αγορας που εκανα νομιζω οτι αυτα με τα 45 λεπτα που βρηκες ειναι πολυ καλη τιμη...μπορει να υπαρχει και καπου καλυτερη αλλα δεν ξερω και ολους τους προμηθευτες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραία και τα γλυφιτζούρια! Εναλλακτικά μπορείς να τα τυλίξεις σε χοντρό τούλι (που είναι σα δίχτυ) και να βάλεις μέσα το ρυζόχαρτο. Το έχω δει κ είναι super!

 

ευχαριστω μαλλον εκει θα καταληξω γιατι δε βρισκω stick.

γλυφιτζουρια που να μου αρεσουν αραγε θα βρω???:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Χαίρομαι που συμφωνούμε! :lol:

Λοιπόν, για τους τόνους. Πριν γράψεις το φωνήεν που είναι να τονίσεις, πατάς το πλήκτρο δίπλα στο λάμδα.

Οσο για τα γλιφιτζούρια, δεν έχω ιδέα. Φαντάζομαι ότι δίνει μεμονωμένα κομμάτια.

Εμείς από το an-agapas πήραμε μόνο ρούχα κ παππούτσια βάφτισης.

Link to comment
Share on other sites

γλυφιτζουρια σκετα μπορεις να βρεις σε καταστηματα οπως ειναι το caramelini που εχει ολο καραμελες ,φλυφιτζουρια και διαφορα τετοια...

 

επισης μπορεις να πας σε καταστημα που φτιαχνει μπομπονιερες και να παρεις απο κει...προσεχε μην τους πεις οτι τα θες για μπομπονιερες πες οτι τα θες για παιδικο παρτυ για τα παιδακια... σε ποια περιοχη εισαι μηπως βρω κατι εκει κοντα σου???

Link to comment
Share on other sites

γλυφιτζουρια σκετα μπορεις να βρεις σε καταστηματα οπως ειναι το caramelini που εχει ολο καραμελες ,φλυφιτζουρια και διαφορα τετοια...

 

επισης μπορεις να πας σε καταστημα που φτιαχνει μπομπονιερες και να παρεις απο κει...προσεχε μην τους πεις οτι τα θες για μπομπονιερες πες οτι τα θες για παιδικο παρτυ για τα παιδακια... σε ποια περιοχη εισαι μηπως βρω κατι εκει κοντα σου???

 

το caramelini που βρίσκεται? εγω μενω Νικαια

Link to comment
Share on other sites

αχ, εγω τελικα που θα βρω τετοια οικονομικα stick?

 

για δες εδω αυτο το σιτε http://www.agrinvest.gr/shop/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=4765&keyword=&manufacturer_id=0&Itemid=6&orderby=product_name&limit=30&limitstart=150 το συστησε μια κοπελα εδω απο το φορουμ και την ευχαριστω πολυ !για κατι πραγματα που ψαχνω ειναι πολυ ωραιο δεν εχω παει ακομα βεβαια....τα στικ που θες ειναι μηπως κατι τετοιο απ οτι καταλαβα ειναι 10 κομ μεσα αν εχει 7 ευρω συμφερει....:):):)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα...δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες για να μη λεω και ψεματα παρα μονο τις τελευταιες...καταλαβα λοιπον για τη διαφημιση που γινεται και απλα ηθελα και εγω να πω οτι δεν ειναι ωραια πραγματα αυτα ... να προσπαθουνε καποιοι να εκμεταλευτουν μαμαδες που ψαχνουν το καλυτερο για τα παιδια τους...

 

και εγω δουλευω σε ενα τετοιο καταστημα και οπου εχει τυχει να πω τη γνωμη μου σε καποια μαμα δεν εχω ποτε αναφερει το ονομα του καταστηματος, δεν εχω στειλει καμια μαμα να παει εκει για να μην θεωρηθει οτι θελω να κανω διαφιμηση ... μαλιστα σε κανα δυο μαμαδες μου ψαχνανε καποια πραγματα τους εδωσα στοιχεια να επικοινωνησουν κατευθειαν με τον προμηθευτη και οχι εκει που δουλευω (μη με μαρτηρησετε ομως στην εργοδοτρια μου χιχιχι)...

 

συγνωμη που τα λεω ολα αυτα απλα δεν θεωρω σωστο σε ενα φορουμ να γινεται με αυτο τον τροπο διαφημιση θα προτειμουσα και εγω οπως ειπε μια κοπελα ποιο πανω να μαθω καλα πραγματα απο πελατες που εχουν μινει ευχαριστημενοι...

 

συγνωμη αν σας κουρασα...

 

 

Γεια σας κοριτσια διαβασα τις τελευταιες σελιδες και προς ενημερωση εγω μενω στην Περαια και εχω κανει βαπτιση στο babyland, ειμαι ευχαριστημενη και εχει καλες τιμες. Ετσι για να μην ριχνουμε λασπη εκει που δεν πρεπει...

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκη....Καλώς ήρθες στο φόρουμ

κανεις δεν έριξε λάσπη!

Απλα καλο θα ήταν καποιοι έξυπνοι επιχειρηματιες να μην ψάχνουν τον εύκολο τροπο διαφήμισης τους σε ενα χώρο που απαγορεύεται αλλα να τηρουν τους κανονες οπως αυτοι ειναι, αλλωστε οταν εγιναν μελη δηλωσαν οτι συμφωνουν με τους κανονισμους.....

Λάσπη θα ήταν Κατερινα μου αν λεγαμε οτι δεν εχει ωραια πράγματα,,,,αν λεγαμε αναλήθειες για το μαγαζι που με τοση χαρα γραφτηκες σε ενα φορουμ γονέων και το πρωτο σου ποστ ήταν να μας πεις την γνώμη σου για το μαγαζι αυτο...

Οπως και να έχει...Λασπη δεν έριξε κανεις....

Ο επιχειρηματιας έκανε το κομμμάτι του.... και ολες τον αγνοήσαμε γιατι ο τροπος του ήταν το λιγοτερο αστειος!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να μην ριχνουμε λασπη εκει που δεν πρεπει...

 

Και βασικα...θα ήθελα να μου υποδειξεις σε ποιο ποστ ριχνουν μέλη εδώ μεσα λάσπη στο μαγαζι...? Γιατι τοτε αν οντως υπάρχουν τετοια μυνήματα και τέτοια λογια, μπορει και ο ιδιοκτήτης να κανει τα παράπονα του στο φορουμ , γραπτα...τηλεφωνικα....

Θα ήθελα σε παρακαλώ αν δεν βαριεσαι να μου δειξεις το μύνημα που έριξε λάσπη κάποιος για το μαγαζι....πολυ θα το ήθελα να το διαβάσω....

 

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμμμμμ

γιατι νυχτιατικα θα κανω τον δικηγορο του διαβολου κια και θα γραψω αυτο που σκεφτομαι........

κατερινα μου ευχομαι να πεφτω εξω αλλα γιατι μου μπηκε μια τρελη:?: σκεψη πως εισαι το ιδιο προσωπο με το αλλο ατομο που μας ελεγε για το καταστημα:?::?::?:

και να με συγχωρεις αν δεν ισχυει και το λεω τσαμπα.........αλλα αυτο σκεφτηκα με το που το διαβασα:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...