Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.ΠΟΥ?


Recommended Posts

Moy ειπαν για ενα πολυ μεγαλο κινεζικο καταστημα που υπαρχε ικαπου στην Αθηνα οπου πουλανε κυριως φορεματα.Αλλα δεν ηξεραν να μου που νπου ειναι καθως το ειδαν στην τηλεοραση σε μια εκπομπη.

Εχετε υποψιν σας κατι?

Η μαμα μου λεει οτι υπαρχει ενα πολυ μεγαλο στο κεντρο της αθηνα αλλα δεν ξερει που.

Εμενα μου ειπαν οτι ειναι σαν πολυκαταστημα οτι ειναι ενα μεγαλο κτιριο μονο του μονο με κινεζικα....

Εχω ψαξει στο νετ και δεν βρισκω τιποτα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...αν δεν κανω λαθος...το ειχα δει πριν καιρο στις ειδησεις σε ρεπορταζ για την ακριβεια, πρεπει να ειναι καπου προς Παιανια (βοριοανατολικα καπου). Δεν το συγκρατησα γιατι μου επεφτε μακρυα...δεν σε βοηθησα αλλα σιγουρα υπαρχει προς τα εκει(Β.Α)

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

εντελως τυχαια περνοντας απέξω με το αυτ/το στη παλληνη ειδα ενα τεραστιο μαγαζι τετοιο το θυμαμαι , γιατι μου χε κανει εντυπωση το πόσο μεγάλο ηταν, δε θυμαμαι μονο σε ποια εξοδο ειχαμε βγει από Αττικη οδό, ήταν λιγο μετα.........

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω πολυ!!!αν ξαναπερασεις εσυ η καποια κοπελα απο εκει συγκρατηστε το σας παρακαλω!

μου ειπαν οτι ειναι μονο του αυτο .Δεν εχει αλλα μαγαζια απο πανω η κατω και οτι ειναι τεραστιο.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψαχνεις αυτο στο κεντρο της Αθηνας πρεπει να ειναι ειναι Πειραιως στο υψος του Υπουργειου Εργασιας λιγο πιο κάτω, στον πεζοδρομο της οδου Αγησιλαου...το ξερω γιατι εργαζομουν εκει κοντα και ολοι μιλουσαν γι αυτο αλλα μεσα δεν εχω μπει ποτε να σου πω αν οντως ταιριαζει στην περιγραφη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Casperaki,καλημερα!!!! Τυχαια σε ενα αλλο τοπικ διαβασα που εγραψε μια συμφορουμιτισσα για ενα πολυκαταστημα κινεζικο στο Κορωπι και σε θυμηθηκα:wink::). Δες μηπως ειναι αυτο, πανω στη Βασιλεως Κωνσταντινου στο Κορωπι! Μακαρι να το πετυχαμε. Αν και οταν πας, γραψε να μας πεις αν ειναι αυτο!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Casperaki,καλημερα!!!! Τυχαια σε ενα αλλο τοπικ διαβασα που εγραψε μια συμφορουμιτισσα για ενα πολυκαταστημα κινεζικο στο Κορωπι και σε θυμηθηκα:wink::). Δες μηπως ειναι αυτο, πανω στη Βασιλεως Κωνσταντινου στο Κορωπι! Μακαρι να το πετυχαμε. Αν και οταν πας, γραψε να μας πεις αν ειναι αυτο!!

 

Καλημερα και εγω αυτο στο Κορωπι ξερω ειναι στη Βασιλεως Κωνσταντινου κοντα στα everest εχει διπλα ενα γυμναστηριο απ εξω δεν του φαινετε μεσα ομως ειναι τεραστιο!!!!!!!

Α! απεναντι ειναι το atlantic!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και εγω αυτο στο Κορωπι ξερω ειναι στη Βασιλεως Κωνσταντινου κοντα στα everest εχει διπλα ενα γυμναστηριο απ εξω δεν του φαινετε μεσα ομως ειναι τεραστιο!!!!!!!

Α! απεναντι ειναι το atlantic!!!

αααα...εσυ εχεις καλυτερες πληροφοριες!!!χιχιΜπραβο,μακαρι να καταλαβε και το casperaki!

ΆΝοιξε και ένα στην Νικαια νομίζω που μου έστειλα και φυλλάδιο (χαχαχαχα) με 5 ορόφους..ΤΕΡΑΣΤΙΟ....

επειδη το Κορωπι μου πεφτει πολυυ μακρυα, θα ηθελα περισσοτερες πληροφοριες για το κινεζικο της Νικαιας:).Γνωριζεις διευθυνση?Εχεις ψωνισει? Τι επαγγελματιες εχουν γινει οι κινεζοι?:roll: Πενταοροφο και φυλλαδιο?Μπραβο οργανωση...

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

επειδη το Κορωπι μου πεφτει πολυυ μακρυα, θα ηθελα περισσοτερες πληροφοριες για το κινεζικο της Νικαιας:).Γνωριζεις διευθυνση?Εχεις ψωνισει? Τι επαγγελματιες εχουν γινει οι κινεζοι?:roll: Πενταοροφο και φυλλαδιο?Μπραβο οργανωση...

 

 

Και μάλιστα μου είχε κάνει εντύπωση το φυλλάδιο τους και το είχα σχολιάσει με τον άνδρα μου....

Ναι ρε συ ήρθαν δυναμικά στην Ελλάδα και επεκτείνονται...και να σου πω κάτι??? Μαγκιά τους γιατί τώρα με την φτώχια που υπάρχει αυτοι θα βγάζουν χρήμα τρελό διότι έχουν πολύ χαμηλές τιμές....

 

Τώρα μην με βαρέσεις διότι πέταξα το φυλλάδιο αλλά θα κοιτάξω να ρωτήσω εδώ διάφορους να μου θυμίσουν που είναι και θα το γράψω όσο πιο σύντομα μπορώ οκ????

Link to comment
Share on other sites

Και μάλιστα μου είχε κάνει εντύπωση το φυλλάδιο τους και το είχα σχολιάσει με τον άνδρα μου....

Ναι ρε συ ήρθαν δυναμικά στην Ελλάδα και επεκτείνονται...και να σου πω κάτι??? Μαγκιά τους γιατί τώρα με την φτώχια που υπάρχει αυτοι θα βγάζουν χρήμα τρελό διότι έχουν πολύ χαμηλές τιμές....

 

Τώρα μην με βαρέσεις διότι πέταξα το φυλλάδιο αλλά θα κοιτάξω να ρωτήσω εδώ διάφορους να μου θυμίσουν που είναι και θα το γράψω όσο πιο σύντομα μπορώ οκ????

Κινα & Ινδια πλεον ειναι οι δυο υπερδυναμεις στην αγορα και προχωρανε.... Δεν σε βαραω:shock: βρε....απλα αν την ωρα που ειδες το φυλλαδιο καταλαβες που περιπου ειναι αλλα σιγουρα θα το εντοπισουμε αφου ειναι ...κινεζο-mall!!!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κινα & Ινδια πλεον ειναι οι δυο υπερδυναμεις στην αγορα και προχωρανε.... Δεν σε βαραω:shock: βρε....απλα αν την ωρα που ειδες το φυλλαδιο καταλαβες που περιπου ειναι αλλα σιγουρα θα το εντοπισουμε αφου ειναι ...κινεζο-mall!!!!!

 

 

Ακριβώς όπως το πες ΚΙΝΕΖΟ-MALL.....Είναι πολυ μεγάλο όπως το είδα στην φώτο...Κάπου εκει Νικαια προς ΠΕιραιά είναι....Και εγώ δίπλα είμαι:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβώς όπως το πες ΚΙΝΕΖΟ-MALL.....Είναι πολυ μεγάλο όπως το είδα στην φώτο...Κάπου εκει Νικαια προς ΠΕιραιά είναι....Και εγώ δίπλα είμαι:P:p:p

Ok οποια το πετυχει πρωτη, ενημερωνει και το τοπικ!:wink::D

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

εισαι χαζοοοο!Με την καλη την εννοια ...boss:p:p

με εκανες και γελασα πρωι πρωι!!!

 

 

Βασικά τώρα που το λές έχω μια δόση χαζομάρας!!!:P:p:p:p:p

 

δεν λέει ο λαός "χαζό παιδί χαρά γεμάτο"???

 

Αυτό είμαι εγώ!!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τώρα που το λές έχω μια δόση χαζομάρας!!!:P:p:p:p:p

 

δεν λέει ο λαός "χαζό παιδί χαρά γεμάτο"???

 

Αυτό είμαι εγώ!!!!:):):)

το καλυτερο πραγμα εχεις...γιατι αυτο που μου περιγραφεις δεν ειναι η κλασικη χαζομαρα εισαι η χαρα της ζωης!Μπραβο σου:) Το κλεινω εδω γιατι θα μας εκ-τοπικ-σουν!!!!:P:pΦιλια

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Να επαναφέρω το θέμα....

Είδα κάτι κουρτίνες στο κινέζικο κατάστημα της Παλλήνης (το μεγάλο) και όταν πήγα να τις πάρω μετά από 2 μέρες είχαν τελειώσει!!!

Ξέρετε κανένα άλλο μεγάλο κινέζικο κατάστημα που να πουλάει και τέτοια είδη;;; Αυτό στη Νίκαια που είναι τελικά;; Έχει και κουρτίνες;;;

Link to comment
Share on other sites

να σου πω ενα εγω δεν ξερω αν ειναι μεγαλο δεν εχω αξιωθει ακομα να παω καθε φορα λεω να παμε αλλα δεν παμε εχει μεγεθος ως ενα μεγαλο σουπερ ειναι αν πας απο πειραια προς ικεα κηφισιας εκει που στριβεις για να πας κατω απο την κηφισιας προς το ικεα κ το καινουργιο εμπορικο εκει αμεσως μετα τα φαναρια ειναι εν ατεραστιο αν οχι τεραστιο μεγαλο κινεζικο ριξε μια ματια εκει μπας κ βρεις αυτο που θελεις....δεν ξερω αν βοηθησα...

Link to comment
Share on other sites

να σου πω ενα εγω δεν ξερω αν ειναι μεγαλο δεν εχω αξιωθει ακομα να παω καθε φορα λεω να παμε αλλα δεν παμε εχει μεγεθος ως ενα μεγαλο σουπερ ειναι αν πας απο πειραια προς ικεα κηφισιας εκει που στριβεις για να πας κατω απο την κηφισιας προς το ικεα κ το καινουργιο εμπορικο εκει αμεσως μετα τα φαναρια ειναι εν ατεραστιο αν οχι τεραστιο μεγαλο κινεζικο ριξε μια ματια εκει μπας κ βρεις αυτο που θελεις....δεν ξερω αν βοηθησα...

 

έχει ΙΚΕΑ προς Κηφισίας ??? εγώ μόνο στο αεροδρόμιο γνωρίζω....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...