Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορίτσια ποιόν γιατρό έχετε ;


Recommended Posts

εγω εχω τον Τοσουνιδη Ισαακ ,πολυ καλος μεχρι στιγμης, ελπιζω να μην αλλαξει στηνπορεια, ξεγενναει Θεσσαλονικη Διαβαλκανικο,Γεννεσις, Αγιο Λουκά

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Κανέλλος Παναγιώτης στο Μητέρα. Γέννησα πριν 4 μήνες, είχα ακούσει γι αυτόν τα καλύτερα και τελικά έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Πολύ καλός σαν άνθρωπος, δε σε κοιτάει στην τσέπη, τον βρίσκεις όποτε θες ότι ώρα θες, σχολαστικός, ΗΡΕΜΟΣ, αυστηρός με το φαγητό κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης και καλά κάνει. Είχα δύσκολο τοκετό 10 ωρών, δε με έβαζε για καισαρική. Είχα τελεία διαστολή, το παιδί τυλιγμένο με το λώρο και δεν κατέβαινε με τίποτα. Κάποια στιγμή, κουράστηκα, απελπίστηκα, πέρασε η επίδραση της επισκληριδίου, ανέβηκαν οι παλμοί μου από τα κλάμματα και τους πόνους και δε με έβαλε για καισαρική. Μου έστειλε 3 μαίες να με βοηθήσουν στις ωθήσεις, μου είπε εφόσον το παιδί είναι καλά θα το παλέψουμε μέχρι αύριο (Παναγίτσα μου σκέφτηκα. Δεν πρόκειται να κάνω άλλο παιδί) και τελικά γέννησα με ΦΤ και παρόλο ότι είχα 4,5 βαθμούς μυωπία. Δεν τον αλλάζω με τίποτα και τον συστήνω ανεπιφύλακτα. Η καλύτερη επιλογή σε μαιευτήρα που θα μπορούσα να κάνω. Συγνώμη για το μεγάλο ποστ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ

arti geia sou??exoume ton idio giatro..gia pes mou pws einai sth genna?k genika thelw na mou peis th gnwmi sou..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια να συμπληρώνετε στη τελευταία αναφορά! Γιατί αλλιώς θα λείπουν κάποιοι γιατροί και μετά τσάμπα ο κόπος!

 

Και όχι ραφαελ, ο γιατρός σου δεν είναι στη λίστα, μην ανησυχείς! Αλήθεια κοριτσάκι μου τί τράβηξες και δε θες ούτε να βλέπεις το όνομά του?

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kορίτσια να συμπληρώνετε στη τελευταία αναφορά! Γιατί αλλιώς θα λείπουν κάποιοι γιατροί και μετά τσάμπα ο κόπος!

 

Και όχι ραφαελ, ο γιατρός σου δεν είναι στη λίστα, μην ανησυχείς! Αλήθεια κοριτσάκι μου τί τράβηξες και δε θες ούτε να βλέπεις το όνομά του?

 

μολις γεννησω κ κρατησω το μωρο μου στην αγκαλια θα τα γραψω ολα...θα σοκαριστειτε κ εσεις οσο εγω...

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!!!! ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΕ ΑΛΛΟ POST

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Cyan][B][COLOR=Lime]Τ[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Lime]Π[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Δ[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR] [COLOR=Lime]Ε[/COLOR][COLOR=Magenta]Ι[/COLOR][COLOR=Lime]Ν[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR] [COLOR=Magenta]Η [/COLOR][COLOR=Lime]Ζ[/COLOR][COLOR=Magenta]Ω[/COLOR][COLOR=Lime]Η[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ

ARTY ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...