Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αιματολόγος;


melissadissa

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα, θα ήθελα να μου συστήσετε κάποιον καλό αιματολόγο. Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να αναφέρετε το όνομά του ανοικτά στο φόρουμ στείλτε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα εμένα με παρακολουθεί η κ.Μελισσάρη είναι διευθύντρια του αιματολογικού στο Ωνάσειο, είμαι ευχαριστημένη γιατί ήταν και η μοναδική που έβγαλε άκρη με τις εξετάσεις μου αν και πολλές απο αυτές τις έκανα διπλές και τριπλές. Πάτα στο google Μελισσάρη Ωνάσειο και θα βρεις τα τηλέφωνα για RDV. Εύχομαι και στις δυο σας να είναι όλα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεράσιμος Πάγκαλης.

 

Κορυφαίος - δείτε και μέσω Google.

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εμένα με παρακολουθεί η Κυρία Μελισσάρη στο ωνάσειο. θα την επισκεφτώ μόλις μείνω ξανά έγκυος για μια εξτρά εξέταση στην εγκυμοσυνή για την πήξη του αίματος και για πιθανές υπαρίνες. το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι ενώ οι γυναικολόγοι μου έλεγαν προφυλακτικά λόγο των εξετάσεων μου υπαρίνη στην επόμενη εγκυμοσύνη αυτή μου είπε θεωρώ ότι δεν θα είναι απαραίτητη και θα χρειαστώ καποιον ελεγχο στην εγκυμοσύνη για να είμαι σίγουρη ότι δεν γίνομαι τότε θρομβοφιλική. βλέπεις έχω κάποιες ετερόζυγες μεταλλάξεις ....εσύ εχεις κα΄νει εξετάσεις και θες να στις γνωματεύσει ή σου σύστησαν να δεις αιματολόγο λόγο παλλίνδρομης η πιθανης θρομβοφιλίας και μη συλληψης?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

εμενα με παρακολουθουσε η κ Φοιφα Αικατερινη που ειναι στο Ιασω!Πολυ καλη επιστημων αλλα και πολυ θετικος ανθρωπος!πιστευω ακραδαντα πως με την βοηθεια της μπορεσα και κρατησα τα διδυμακια μου!ειχα θρομβοφιλια και εκανα ενεσεις σε ολη την εγκυμοσυνη αλλα μου εδωσε και εκανα και ανοσοσφαιρινες που με βοηθησαν παρα πολυ!

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυριο εχω ραντεβου για θρομβοφιλια ,δεν εχω ιδεα τι γινεται αν ξερει καποια να μου πει βρε κοριτσια κ σε ποσο καιρο βγαινουν οι απαντησεις αραγε?,την επομενη βδομαδα εκλεισα ραντεβου για αντιπατρικα στο μητερα αλλα να ερθει μαζι κ ο αντρας μου ,....επισης δεν εχω ιδεα για το τι γινεται.....θα το εκτιμουσα πολυ αν ξερατε κατι παραπανω να μου λεγατε ............ευχαριστω!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΦΑΚΙ,

ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Η ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΝΑΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ?

ΕΙΧΕΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

Ρουσσου Παρασκευή στο Σωτηρία, κορυφαία αιματολόγος και διευθύντρια κλινικής. Τη συστήνα ανεπιφύλακτα. Οι ασθενείς πίνουν νερό στο όνομά της

H9ROp3.png

 

 

 

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΦΑΚΙ,

ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Η ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΝΑΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ?

ΕΙΧΕΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ?

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ,ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ 8η ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΗΣΗ ΠΡΙΝ 17 ΜΕΡΕΣ....:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 χρόνια μετά...

Γεια σας κορίτσια,

 

Κατάφερα στην 3η μου προσπάθεια εξωσωματικής να μείνω έγκυος! :rolleyes: Την επόμενη βδομάδα θα κάνω τον 1ο μου υπέρηχο και έχω πολύ αγωνία.

Λόγω θρομβοφιλίας (μετάλλαξη Leiden) θα χρειαστώ παρακολούθηση από αιματολόγο. Κάνω ήδη ενεσούλες innohep!

 

Ήθελα να ρωτήσω, κάθε πότε πρέπει να επισκέπτομαι τον αιματολόγο; κάθε μήνα; Σκέφτομαι να πάω στο Λαϊκό που έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια,

 

Κατάφερα στην 3η μου προσπάθεια εξωσωματικής να μείνω έγκυος! :rolleyes: Την επόμενη βδομάδα θα κάνω τον 1ο μου υπέρηχο και έχω πολύ αγωνία.

Λόγω θρομβοφιλίας (μετάλλαξη Leiden) θα χρειαστώ παρακολούθηση από αιματολόγο. Κάνω ήδη ενεσούλες innohep!

 

Ήθελα να ρωτήσω, κάθε πότε πρέπει να επισκέπτομαι τον αιματολόγο; κάθε μήνα; Σκέφτομαι να πάω στο Λαϊκό που έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.

 

Καθε μηνα θα κανεις μια εξεταση την anti-ha κ θα σου ρυθμιζουν τις δωσεις! Ο γυναικολογος σου δεν συνεργαζετε με καποιο αιματολογο να σου λεει τις δοσεις κ να σε παρακολουθει συνηθως αυτο γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Οικονομου Ευαγγελος ,πολυ καλος με βοηθησε τοσο πολυ ακομα και ψυχολικα ηταν ενα μεγαλο στηριγμα για εμενα. Αν θες στειλε μου πμ να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες γιατι αν βαλω εδω το site του ισως θεωρηθεί διαφημιση .

RA3Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...