Χορηγία επικοινωνίας: mitrikos6_5_17.gif
6/5 Θηλασμός & Φροντίδα μωρού!  Το σεμινάριο απευθύνεται σε εγκυμονούσες 5 μηνών και άνω κ θηλάζουσες με βρέφη 0-6+. Η είσοδος είναι ελεύθερη και ΔΩΡΕΑΝ για όλους!

(Χορηγία Επικοινωνίας Διαδικτύου)  

Συντονιστής Org

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ

588 δημοσιεύσεις σε αυτό το θέμα

Γεια σας!!!!

Ειμαι καινουρια στο φορουμ. Δημοσιευσα 2 φορες το ιδιο μηνυμα εκ παραδρομης. Γνωριζετε πως μπορω να το διαγραψω;

Γεια σας και απο εμενα και εγω καινουρια!!!!!!!Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια ομαδα με εγκυουλες που γεννανς Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2016 και αν οχι πως μπορω να ανοιξω ενα τετοιο θεμα για να τα λεμε οι εγκυουλες μεταξυ μας!Ευχαριστω!!!!!!!!:wink:

Γεια σας και απο εμενα και εγω καινουρια!!!!!!!Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια ομαδα με εγκυουλες που γεννανς Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2016 και αν οχι πως μπορω να ανοιξω ενα τετοιο θεμα για να τα λεμε οι εγκυουλες μεταξυ μας!Ευχαριστω!!!!!!!!:wink:

Θα πρέπει να μπείτε στο parentscafe.gr

PVxKp2.png

MrMwp2.png

Καλησπερα και καλη χρονια! Γιατι δεν μπορω τα μηνυματα των 1-2 τελευταιων ετων στις δημοσκοπησεις?

Καλημέρα! Έχω ένα θεματακι με τη δομή των θεμάτων...όταν ανοίγω ένα θέμα αντί η σειρά των μνμτ να ξεκινάει με το πρώτο μνμ που γράφτηκε και η αρίθμηση να συνεχίζει μέχρι και το τελευταίο χρονολογικά μνμ που γράφτηκε μου τα δείχνει ανάποδα....δηλαδή ανοίγω το θέμα, πάω στη τελευταία σελίδα και πρέπει να κατέβω τεεερμα κάτω για να μπορώ να διαβάσω τα μνμτ από την αρχή κάτι που είναι αρκετά κουραστικό...είναι κάποια επιλογή ή κάποια ρύθμιση που μπορώ να κάνω ή έτσι είναι και πρέπει να το συνηθίσω;

gLG9p2.png

Καλησπέρα σε όλες/όλους!! Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ και η πρώτη φορά που γίνομαι μαμά σε λίγους μήνες...:) Επειδή λοιπόν είμαστε σε αναζήτηση καροτσιού - το πιθανότερο κάτι σε πολυκαρότσι 3 σε 1, θα ήθελα να μου προτείνετε τις μάρκες από τα καρότσια που έχετε αγοράσει για να ξέρω από ποια έχετε μείνει ευχαριστημένες ή όχι.

Καλησπερα σας εχω μια απορια ποια μπορει να μ την λυσει;περιμενα περιοδο 31/12 αδιαθετησα απλα συνεχιΖω να εχω κατι συμπτωματακια και νομθζω πως ειμαι εγκυος.ποναει πολυ η μεση μ και η κοιλια μου χαμηλα.νιωθω πολυ κουρασμενη και δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα εχω καουρες οχι καθε μερα βεβαια αλλα πολυ συνχνα και αναγουλες λετε να ειμαι εγκυος και ας αδιαθετησα;αα εκανα και τεστ εκγυμοσυνης αλλα βγηκε αρνητικο

Για σας. Είμαι καινούργιος και δεν γνωρίζω καλά τη σελίδα. Παρ όλα αυτά θέλω να υποβάλλω το εξής ερώτημα:

Η μητέρα έχει ομάδα αίματος Α + (ο πατέρας της είχε Ο-)

Ο πατέρας ΑΒ +. Υπάρχει περίπτωση το παιδί να έχει Ο+ ?

Ευχαριστώ

Γεια σας.Ειναι η πρωτη φορα που γραφω κ εχω λιγο μπερδευτει.Πρεπει βρισκω καποι θεμα για να συνομιλω ή να γραφω κατευθειαν τη απορια που μπορει να εχω;

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα