Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ εμπειριες/γιατροι


eleni210

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσακια!!!!!!ειμαι καινουρια στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας!!! Ειμαι 21 εβδομάδων στο δεύτερο παιδάκι μου κ λόγω εκτάκτων μεγάλων οικονομικών προβλημάτων πρέπει να αλλάξω γιατρό. Διάβασα τα καλύτερα για τον δασκαλακη όμως θα ήθελα και τις δικές σας εμπειρίες κ την γνώμη σας σε δυο πραγματάκια, είχα πάθει μια αποκολληση αμνιακου σακου στη 12 εβδομάδα απο την οποία έχει ξεμείνει να μικρό αιματοματακι ακόμα( και ο τωρινος γιατρός μου μου είπε οτι υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να μην απορροφηθεί μέχρι να γέννησω) βέβαια τώρα δεν εχω κάποιο πρόβλημα! Και το δεύτερο πράγμα που με απασχολεί ειναι αν θα με αναλάβει... 1· λόγω του θέματος αυτού

2· λόγω του οτι ειμαι προχωρημένη κυηση και 3·. Η πήτ μου ειναι 12/8 ( μην σας φανεί αστείο η άσχετο κάποιοι γιατροί δεν με ανέλαβαν επειδή θέλουν να πανε διακοπές!!!) συγνώμη αν σας κουρασα κ ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπερα!Και αφου τελικα τελευταια στιγμη σχεδον με ξαποστειλαν απο το Ελενα ευτυχως βρηκα γιατρο στο Αλεξανδρα.Μπορειτε να με διαφωτισετε οποια εχει γεννησει εκει προσφατα πως ειναι;Αν εχει δωματιακι για να αλλαζουμε τα μωρακια οπως εχει στο Ελενα και τι δωματια εχει;Επειδη επισης τελευταια στιγμη δεν μπορεσα να ανανεωσω το βιβλιαριο στο ικα και τρεχω για να βγαλω απο προνοια φανταζομαι μπαινω στο τελευταιας κατηγοριας.Το οποιο εκει τι ειναι;Εξακλινο;Ετσι για να ξερω τι με περιμενει :)

Ευχαριστω!!!

Ααα και απο αναισθησιολογους και επισκληριδιο τι παιζει εκει;

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Και αφου τελικα τελευταια στιγμη σχεδον με ξαποστειλαν απο το Ελενα ευτυχως βρηκα γιατρο στο Αλεξανδρα.Μπορειτε να με διαφωτισετε οποια εχει γεννησει εκει προσφατα πως ειναι;Αν εχει δωματιακι για να αλλαζουμε τα μωρακια οπως εχει στο Ελενα και τι δωματια εχει;Επειδη επισης τελευταια στιγμη δεν μπορεσα να ανανεωσω το βιβλιαριο στο ικα και τρεχω για να βγαλω απο προνοια φανταζομαι μπαινω στο τελευταιας κατηγοριας.Το οποιο εκει τι ειναι;Εξακλινο;Ετσι για να ξερω τι με περιμενει :)

Ευχαριστω!!!

Ααα και απο αναισθησιολογους και επισκληριδιο τι παιζει εκει;

 

 

καλησπερα cacao! Βρηκες τον ανθρωπο σου! γεννησα εκει πριν τρεις μηνες με γιατρο τον Συνδο. Εσυ ποιον εχεις;

Λοιπον εχει δωματιο που αλλαζουμε τα μωρα, σου προσφερουν πανες και οτι αλλο χρειαζεσαι. Ειναι πεντακαθαρα και πολυ ευγενικοι και εξυπηρετικοι ολοι. Εχει μεχρι 4κλινα. Εχει αναισθησιολογους και αν θες επισκληριδιο σου κανουν.

Για οτι αλλο θελεις ρωτα με.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα cacao! Βρηκες τον ανθρωπο σου! γεννησα εκει πριν τρεις μηνες με γιατρο τον Συνδο. Εσυ ποιον εχεις;

Λοιπον εχει δωματιο που αλλαζουμε τα μωρα, σου προσφερουν πανες και οτι αλλο χρειαζεσαι. Ειναι πεντακαθαρα και πολυ ευγενικοι και εξυπηρετικοι ολοι. Εχει μεχρι 4κλινα. Εχει αναισθησιολογους και αν θες επισκληριδιο σου κανουν.

Για οτι αλλο θελεις ρωτα με.

Γεια σου Stavrou! :)Τον κυριο Παπαζευκο εχω.

Αυτο με το δωματιακι και τις πανες κλπ ισχυει για οποιο δωματιο κι αν εισαι φανταζομαι.Αναισθησιολογους να βρισκεις παντα αραγε;Στο Ελενα ειχα διαβασει απο κοπελες οτι αναλογα ποιος θα ηταν εκεινη την ωρα στο μαιευτηριο τους εκαναν ή οχι.Εσυ εκανες;Ειχες πληρωσει και μαια;Κανουν και μαθηματα ανωδυνου εκει;...πολλες ερωτησεις μαζεμενες :)

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Stavrou! :)Τον κυριο Παπαζευκο εχω.

Αυτο με το δωματιακι και τις πανες κλπ ισχυει για οποιο δωματιο κι αν εισαι φανταζομαι.Αναισθησιολογους να βρισκεις παντα αραγε;Στο Ελενα ειχα διαβασει απο κοπελες οτι αναλογα ποιος θα ηταν εκεινη την ωρα στο μαιευτηριο τους εκαναν ή οχι.Εσυ εκανες;Ειχες πληρωσει και μαια;Κανουν και μαθηματα ανωδυνου εκει;...πολλες ερωτησεις μαζεμενες :)

 

Mε το καλό το μωράκι! Γέννησα και τα δυο μου παιδιά εκεί, το δεύτερο πριν από 9 μήνες. Μια γνωστή μου γέννησε με τον Παπαζεύκο, ο οποίος συνεργάζεται με μια καταπληκτική μαία, τη Γιώτα. Τη φίλη μου τη βοήθησε πολύ στο θηλασμό.

Έκανα τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού, αλλά δεν ενθουσιάστηκα. Όχι ότι είναι ενδεικτικό αυτό που θα σου πω, αλλά εγώ δεν άντεξα και ζήτησα επισκληρίδιο, ενώ 2 φίλες μου που έκαναν μαθήματα στην Ευτοκία γέννησαν εντελώς φυσικά.

Από ότι ξέρω, αναισθησιολόγος υπάρχει πάντα διαθέσιμος.

Αχ, έχω τόσο υπέροχες αναμνήσεις από το Αλεξάνδρα...!:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο δωματιακι που αλλαζεις τα μωρα εννοειται οτι εχουν ολοι προσβαση ακομα και τα τετρακλινα. Δεν σε ξεχωριζουν. Εκει τα κανουν και μπανιο και σου δειχνουν και εσενα πως να το χειριστεις. Σε βοηθουν πολλοι ολοι. Εγω ειχα την μαια του γιατρου μου και εμεινα πολυ ευχαριστημενη. Δεν ξερω πως λειτουργει ο δικος σου γιατρος. Δεν εχει μαια; Παντως αν τη θελεις πληρωνεις. Εγω ειχα ενημερωσει το γιατρο μου απο την αρχη οτι θελω επισκληριδιο. Κατι τετοιο πρεπει να κανεις κι εσυ νομιζω. Παντως πρεπει να υπαρχει παντα γιατξ εγω απο οτι καταλαβα γεννησα με τον αναισθησιολογο της βαρδιας και ηταν 01:00 τα ξημερωματα.

Link to comment
Share on other sites

Mε το καλό το μωράκι! Γέννησα και τα δυο μου παιδιά εκεί, το δεύτερο πριν από 9 μήνες. Μια γνωστή μου γέννησε με τον Παπαζεύκο, ο οποίος συνεργάζεται με μια καταπληκτική μαία, τη Γιώτα. Τη φίλη μου τη βοήθησε πολύ στο θηλασμό.

Έκανα τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού, αλλά δεν ενθουσιάστηκα. Όχι ότι είναι ενδεικτικό αυτό που θα σου πω, αλλά εγώ δεν άντεξα και ζήτησα επισκληρίδιο, ενώ 2 φίλες μου που έκαναν μαθήματα στην Ευτοκία γέννησαν εντελώς φυσικά.

Από ότι ξέρω, αναισθησιολόγος υπάρχει πάντα διαθέσιμος.

Αχ, έχω τόσο υπέροχες αναμνήσεις από το Αλεξάνδρα...!:-D

Γεια σου Μανουλα για παντα!!(ωραιο ονομα) :)

Σ ευχαριστω!Τη Γιωτα την εχω γνωρισει αλλα δεν τη ρωτησα κατι ακομα για ολα αυτα.Μια φορα την εχω δει και γενικα σκεφτηκα οτι οποια εχει νοσηλευτει-γεννησει εκει τα βλεπει απο αλλη πλευρα τα πραγματα.Θα τη ρωτησω την επομενη φορα που θα τη δω.

Δυστυχως εγω κατα πασα πιθανοτητα δεν θα θηλασω λογω φαρμακων.Θελω να το ψαξω λιγο ακομα πριν αποφασισω και θα δω...

Στην ευτοκια ποσο κοστιζουν αυτα τα μαθηματα;Αναρωτιεμαι παντως τι ειναι πιο σημαντικο εκεινη την ωρα.Να κανονισω να εχω αναισθησιολογο για επισκληριδιο ή μαια;Γτ και για τα δυο δε νομιζω να μπορεσω να πληρωσω.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Στο δωματιακι που αλλαζεις τα μωρα εννοειται οτι εχουν ολοι προσβαση ακομα και τα τετρακλινα. Δεν σε ξεχωριζουν. Εκει τα κανουν και μπανιο και σου δειχνουν και εσενα πως να το χειριστεις. Σε βοηθουν πολλοι ολοι. Εγω ειχα την μαια του γιατρου μου και εμεινα πολυ ευχαριστημενη. Δεν ξερω πως λειτουργει ο δικος σου γιατρος. Δεν εχει μαια; Παντως αν τη θελεις πληρωνεις. Εγω ειχα ενημερωσει το γιατρο μου απο την αρχη οτι θελω επισκληριδιο. Κατι τετοιο πρεπει να κανεις κι εσυ νομιζω. Παντως πρεπει να υπαρχει παντα γιατξ εγω απο οτι καταλαβα γεννησα με τον αναισθησιολογο της βαρδιας και ηταν 01:00 τα ξημερωματα.

Εχει μαια απλα δεν ρωτησα γιατι μια φορα τους εχω δει.Πρωτο ραντεβου τη βδομαδα που μας περασε.Πρεπει να ρωτησω αλλα ντρεπομαι να τη ρωτησω και τελικα να μην κανονισω κατι μαζι της.Για αναισθησιολογο ποσα να υπολογιζω περιπου;Πανω απο 100;

Κοριτσια σας ευχαριστω και τις δυο.Να σας ζησουν κι εσας τα μωρακια σας :):)

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εχει μαια απλα δεν ρωτησα γιατι μια φορα τους εχω δει.Πρωτο ραντεβου τη βδομαδα που μας περασε.Πρεπει να ρωτησω αλλα ντρεπομαι να τη ρωτησω και τελικα να μην κανονισω κατι μαζι της.Για αναισθησιολογο ποσα να υπολογιζω περιπου;Πανω απο 100;

Κοριτσια σας ευχαριστω και τις δυο.Να σας ζησουν κι εσας τα μωρακια σας :):)

 

Cacao σου εστειλα πμ για να σου απαντησω για τα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην αναισθησιολόγο δεν έδωσα τίποτα,σε κανέναν τοκετό.Δεν τέθηκε καν τέτοιο θέμα. Κορίτσια,ήρεμα,δημόσιο νοσοκομείο είναι.Γιατί να πληρώσουμε γιατρό εφημερίας;Άλλο να έχεις προσωπικό γυναικολόγο που απαιτείς να είναι διαθέσιμος ανά πάσα στιγμη και άλλο να χρειαστείς γιατρό που βρίσκεται εκεί ούτως ή άλλως και θα κάνει τη δουλειά του.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο! Cacao,το "Μανούλα για πάντα!: το αποφάσισα σε μια στιγμή παρόρμησης.Είχα γεννήσει πρόσφατα,οπότε...καταλαβαίνεις! Εσύ λες πως σου αρέσει,αλλά πολλές κοπέλες θα σκέφτονται "σιγά,μαντάμ,εμείς είμαστε μανούλες για λίγο;"!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εχει μαια απλα δεν ρωτησα γιατι μια φορα τους εχω δει.Πρωτο ραντεβου τη βδομαδα που μας περασε.Πρεπει να ρωτησω αλλα ντρεπομαι να τη ρωτησω και τελικα να μην κανονισω κατι μαζι της.Για αναισθησιολογο ποσα να υπολογιζω περιπου;Πανω απο 100;

Κοριτσια σας ευχαριστω και τις δυο.Να σας ζησουν κι εσας τα μωρακια σας :):)

 

Εγώ στο Αλεξάνδρας έδωσα 100 ε στην αναισθησιολόγο,η οποία ήταν πολύ γλυκός άνθρωπος και πολύ καλή στη δουλειά της.

Link to comment
Share on other sites

Στην αναισθησιολόγο δεν έδωσα τίποτα,σε κανέναν τοκετό.Δεν τέθηκε καν τέτοιο θέμα. Κορίτσια,ήρεμα,δημόσιο νοσοκομείο είναι.Γιατί να πληρώσουμε γιατρό εφημερίας;Άλλο να έχεις προσωπικό γυναικολόγο που απαιτείς να είναι διαθέσιμος ανά πάσα στιγμη και άλλο να χρειαστείς γιατρό που βρίσκεται εκεί ούτως ή άλλως και θα κάνει τη δουλειά του.

 

Άσχετο! Cacao,το "Μανούλα για πάντα!: το αποφάσισα σε μια στιγμή παρόρμησης.Είχα γεννήσει πρόσφατα,οπότε...καταλαβαίνεις! Εσύ λες πως σου αρέσει,αλλά πολλές κοπέλες θα σκέφτονται "σιγά,μαντάμ,εμείς είμαστε μανούλες για λίγο;"!!! :D:D:D

Η αληθεια ειναι οτι αν ειναι οντως ο αναισθησιολογος που εφημερευει ισως να ειναι too much να τον πληρωσεις εξτρα.Το θεμα ειναι οτι για το Ελενα τουλαχιστον ακουγα οτι ελεγαν οι ιδιοι οι γιατροι οτι δεν εμπιστευονται καποιους αναισθησιολογους κλπ κλπ...Και μια γνωστη μου δλδ στο τελος στη καισαρικη που πηγε και προγραμματισμενα της λεει η γιατρος της το ιδιο τροπαριο...οποτε κατεληξε σε καισαρικη με ολικη και σκεφτομαι μηπως απλα δεν ειχε συζητησει για τπτ οικονομικα με αναισθησιολογο.

Ομως μάλλον στο Αλεξανδρα ειναι αλλιως τα πραγματα οπως βλεπω και χαιρομαι γι αυτο :D

Ελα βρε Μανουλα για παντα που θα σκεφτει καμια ετσι για το ονομα σου:-D:-DΕγω παντως διαλεξα το κακαο που με αντιπροσωπευει κιολας ελπιζω να μη παρεξηγηθει καμια που τρωει περισσοτερη σοκολατα απο μενα χιχιχιχι

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο Αλεξάνδρας έδωσα 100 ε στην αναισθησιολόγο,η οποία ήταν πολύ γλυκός άνθρωπος και πολύ καλή στη δουλειά της.

Σας ευχαριστω ολες για τις πληροφοριες κοριτσια!Να στε καλα κι εσεις και τα μωρακια σας.Εχω πολυ αγωνια για τη μεγαλη στιγμη:rolleyes: Τη μια μου φαινεται οτι δεν προλαβαινω να ετοιμαστω και την αλλη οτι εχω εναν αιωνα ακομα μπροστα μου μεχρι να ερθει!

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα... θα γεννησω και εγω στο αλεξανδρα τον επομενο μηνα και εχω μαθει κατι που με προβληματισε λιγο...οτι η αιθουσα τοκετου μπορει να ειναι και δικλινη και οτι απαγορευεται ο συζυγος μεσα..εγω ειμαι μονη μου στην αθηνα..η οικογενεια μου θα ερθει μολις με πιασουν οι πονοι και μενουν στην επαρχια..τι θα κανω μονη μου μες την αιθουσα τοκετου?μπορει καποια να με εμπειρια στο αλεξανδρα να μου απαντησει???

Link to comment
Share on other sites

αν κάνεις καισαρική είσαι μόνη σου εννοείται με το ιατρικό προσωπικό εκεί που γεννάς φυσιολογικά ναι έχει 2 κρεβάτια τώρα δεν ξέρω αν βάζουν και 2 μαζί εγώ γέννησα μόνη μου. Στην αναμονή είναι δίκλινα πάλι αλλά δεν νομίζω να είναι πρόβλημα να πονάς παρέα με κάποια άλλη. Όταν σε πιάσουν οι πόνοι και έχεις και καλή διαστολή σε βάζουν μέσα έτσι κι αλλιώς οπότε εκεί θα είναι και οι δικοί σου εννοώ απέξω με τον άντρα σου.Μέσα δεν είσαι μόνη σου υπάρχουν μαίες της βάρδιας που εξυπηρετούν ή η δικιά σου αν έχεις.

 

Δεν επιτρέπονται συνοδοί μέσα είτε φυσιολογικά είτε με καισαρική στην καισαρική γιατί είναι χειρουργείο και στο φυσιολογικό γιατί πολλοί συνοδοί δεν άντεχαν λιποθυμούσαν και ενώ είχαν την ετοιμόγεννη έπρεπε να προσφέρουν πρώτες βοήθειες και στον συνοδό + ότι γεννάν και πολλοί αθίγγανοι κτλ και έβγαλαν απόφαση να απαγορεύεται σε όλους.

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

Εγω γενησα στο αλεξανδρας κ εκει θα γεννησω κ τον επομενο μηνα.εχω πιθανη ημερομινια 15 ιουλιου.εσυ ποτε??? Ποιον γιατρο εχεις? Κοιτα πριν ενα χρονο γεννησα το πρωτο κ θα σου πω πωσ ηταν. Στην αιθουσα ωδινων που ημουν υπηρχαν μικρα δωματιακια χωρισμενα κ η καθε γυναικα ηταν μονη της.τουλαστον αυτα που εβλεπα εγω δεν ξερω αν υπηρχαν κ μεγαλητερα με δυο κρεβατια αλλα τοσες πολλες γεννες λες να πεσουν κ να βαλουν δυο στο ιδιο δωματιο??δεν ξερω μπορει...και απαγορευετε να ειναι μεσα στον τοκετο ο αντρας σου. Αλλα γενικα μην νομιζεις πως θα μεινεις μονη.υπαρχουν τοσες μαιες εκει..

 

Λες να γαννησουμε μαζι?ειμαι 34 εβδομαδων.εσυ?

Link to comment
Share on other sites

εχω πιθανη ημερομηνια 25 ιουλιου αλλα επειδη εχω διαβητη κυησης μαλλον θα μπω μια βδομαδα νωριτερα...οποτε ναι ισως γεννησουμε μαζι!!!!..αυτο που θεωρω ομως πολυ σημαντικο ειναι να εχεις καποιο δικο σου ατομο στην φαση των ωδινων..οχι στον τοκετο...οι μαιες ναι μεν βοηθανε αλλα εινα αγνωστα προσωπα για σενα...επισης η καθε γυναικα αντιμετωπιζει διαφορετικα τον πονο και ειναι λιγο αγχωτικο να εχεις και καποια αλλη διπλα σου να φωναζει...το καλο ειναι οτι σαφηνουν να παρεις mp3 player τουλαχιστον να βαλεις ακουστικα και να απομονωθεις λιγο...εκανες μαθηματα ανωδυνου τοκετου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Να σας πω και την δική μου περίπτωση. Είχα γιατρό ιδιώτη και έψαξα και για δημόσιο νοσοκομείο για οικονομικούς λόγους. Αυτός που βρήκα και μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη είναι διευθυντής στο Αλεξάνδρα. Υπάρχουν όμως δύο σοβαρά θέματα. Πρώτον όλοι οι γιατροί που έχω ρωτήσει μου λένε για καισαρική (γιατί πριν τέσσερα χρόνια αφαίρεσα ινομυώματα). Δεύτερον ο τοκετός κανονικά είναι για τέλη Αυγούστου αλλά με την καισαρική πέφτει δυο βδομάδες πριν, μες στον Δεκαπενταύγουστο. Ο γιατρός λοιπόν του Αλεξάνδρα με ειδοποίησε ότι έχει άδεια τον Αύγουστο (δεν ξέρει πότε) και πολύ πιθανόν να κάνω την καισαρική με κάποιον εφημερεύοντα!!! Πώς να εμπιστευτώ να κάνω την καισαρική με άγνωστο γιατρό και μάλιστα μες στον Δεκαπενταύγουστο; Θα ήθελα τη γνώμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Να σας πω και την δική μου περίπτωση. Είχα γιατρό ιδιώτη και έψαξα και για δημόσιο νοσοκομείο για οικονομικούς λόγους. Αυτός που βρήκα και μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη είναι διευθυντής στο Αλεξάνδρα. Υπάρχουν όμως δύο σοβαρά θέματα. Πρώτον όλοι οι γιατροί που έχω ρωτήσει μου λένε για καισαρική (γιατί πριν τέσσερα χρόνια αφαίρεσα ινομυώματα). Δεύτερον ο τοκετός κανονικά είναι για τέλη Αυγούστου αλλά με την καισαρική πέφτει δυο βδομάδες πριν, μες στον Δεκαπενταύγουστο. Ο γιατρός λοιπόν του Αλεξάνδρα με ειδοποίησε ότι έχει άδεια τον Αύγουστο (δεν ξέρει πότε) και πολύ πιθανόν να κάνω την καισαρική με κάποιον εφημερεύοντα!!! Πώς να εμπιστευτώ να κάνω την καισαρική με άγνωστο γιατρό και μάλιστα μες στον Δεκαπενταύγουστο; Θα ήθελα τη γνώμη σας.

 

 

Γεια σου, Πόπη, σου έχω στείλει πμ!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ 2010 ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΠΤΕΡΥΓΑ '' ΚΟΝΣΟΛΑ'' ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

ΤΟ 2012 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΤΕΡΥΓΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

ΠΛΗΡΩΣΑ 45ΕΥΡΩ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ.

YXlxp3.png

 

 

 

Xwy7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχω συνοδό για το βράδυ το μωρό θα το αφήσουν μαζί μου; Τί γίνεται στην περίπτωση που μοναδικός συνοδός είναι ο άντρας μου;

 

το παιδακι σου θα το παρεις λιγο αργοτερα απο των τοκετο! εχεις δεν εχεις συνοδο το παιδι δεν το παιρνουν!

Link to comment
Share on other sites

Αν βρω μονόκλινο θα τον αφήσουν μέσα για το βράδυ ή πάλι απαγορεύεται;Τα επισκεπτήρια τηρούνται αυστηρά;Τελικά αν βρω συνοδό πρέπει να τη δηλώσω κάπου πριν να τελειώσει το επισκεπτήριο; Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...