Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βιολογικά προιόντα και Πειραιάς...


Aggeloudia

Recommended Posts

Βοηθήστε με παρακαλώ να εντοπίσω στην Περιοχή του Πειραιά και τις περιξ περιοχές, καταστήματα με βιολογικά προϊόντα και βιολογικές κρέμες περιποίησης προσώπου

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα,

 

Γνωρίζετε μήπως κάποιο κατάστημα στον Πειραιά ή σε κάποια κοντινή περιοχή, που να πουλάει προϊόντα της εταιρείας Holle, αλλά και γενικά βιολογικά προϊόντα (π.χ. φρούτα, λαχανικά και πατάτες);

 

Θα ξεκινήσουμε σε λίγες μέρες κρέμα ρυζάλευρο και από συζητήσεις που διάβασα στο forum, κατέληξα ότι το καλύτερο είναι αυτό της Holle.

 

Επίσης η παιδίατρος μου είπε, ότι αν αρχίσω να δίνω στο μωρό βιολογικά προϊόντα, πρέπει να είμαι σίγουρη ότι είναι όντως πιστοποιημένα βιολογικά και κάπως με τρομοκράτησε.

 

Εκείνη μου πρότεινε να πάρω από το φαρμακείο την κρέμα βανίλια ρυζάλευρο της frezylac, αλλά διάβασα ότι έχει μέσα ζάχαρη και θα ήθελα να την αποφύγω.

 

Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει κάποιο καλό κατάστημα στον Πειραιά, θα ήθελα πολύ να με βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

στην θεσ-νικη εχει το carrefour holle.απο εκει επαιρνα εγω..

οσο για τα βιολογικα θα κοιτας ετικετα εκει αναφερεται ο προμηθευτης και αριθμος πιστοποιησης...

δεν ξερω απο πειραια ΚΑΘΟΛΟΥ μακαρι να μπορουσα να σου πω που να πας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...