Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Η αγαπημένη μας φίλη livinath γέννησε την Παρασκευή την μπεμπούλα της με καισαρική. Η μικρούλα γεννήθηκε 2.700, είναι ίδια ο μπαμπάς της, είναι υγιέστατη κι έπιασε αμέσως με λαιμαργία το στήθος της μαμάς της και δεν το αφήνει!!!:-D:-D:-D

Τρώει κάθε τρεις ώρες, όχι επειδή έτσι πρέπει αλλά επειδή πεινάει!!

 

Να ζήσει livinath, να τη χαίρεσαι, να είναι πάντα γερή, τυχερή κι ευτυχισμένη και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητηριααααααααα!!!

Να σας ζησει!

00020322.gif Παντα γερη και χαρουμενη να ναι!

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε ρε λιβακι!!!!!!!!!!Γεννησατε ρε θηριο;;;;;;;;;Την εβγαλες τη κορακλα ετσι;;;;;;

Να σου ζησει κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να τη καμαρωσεις οπως εκεινη επιθυμει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να τη δεις μεγαλη και τρανη!!!!(οχι σε μεγεθος...:lol:)

Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Σαμπριναααααακιιιιιιιιιιι πηρες σειρα ή θα σε προλαβει καμια αλλη;;;;;;;;(βλ.Georgi):lol::lol::lol::lol:

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιβάκι μου........!!!!!!

Απίστευτο μου φαίνεται.....!!!!!!

Να σου ζήσει η μπουμπού, κοριτσάκι μου, να είναι γερή και τυχερή......!!!!

Να τη δεις, όπως επιθυμείς.....!!!

Καλό κουράγιο από δω και πέρα, τώρα ξεκινάνε τα δύσκολα..!!!!

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!! Να τη χαιρεστε, να τη δειτε οπως επιθυμειτε και να ειναι παντα γερη και δυνατη!!!!!!!!!!!!!!!! Καλη προσαρμογη τωρα και καλη ανατροφη να εχει.....Και συ κουκλα καλη αναρρωση!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

livakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

να σου ζήσει κοριτσάκι μου το μωράκι σας , να ειναι πάντα ευτυχισμένη και καλότυχη και φυσικά να εχει υγεια. ανυπομονουμε να διαβάσουμε την εμπειρία σου!

Link to comment
Share on other sites

Λιβάκι μας, πολλά πολλά συγχαρητήρια....είμαι πολύ συγκινημένη γιατί εσύ, η Nadine και η Sabrina είσασταν οι πρώτες φίλες μου εδώ, και όλες κοντά κοντά μείναμε έγκυες, και όλα καλά μας πάνε, ναναι καλά τα μωράκια μας. Τελικά όλες τα καταφέραμε, μας έμεινε η Sabrina να το βγάλει το νινί! Εχω χάσει τα νέα σας.....ελπίζω να ναι όλα πιο υπέροχα από αυτό που φανταζόμασταν!!!

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...