Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδίατρος-ανατολική Θεσσαλονίκη


okarabi

Recommended Posts

Γεια σας! Θέλω να αλλάξω παιδίατρο και ψάχνω κάποιον καλό στην ανατολική Θεσσαλονίκη, κατά προτίμηση στις περιοχές Μαρτίου-Μπότσαρη. Αν ξέρετε κάποιον βοηθήστε με.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 months later...

Κ εγω προτεινω Κιοσέ Γεωργιο.Πηγαινα σε αυτον οταν ημουν παιδι και μου γιατρεψε το ασθμα που ειχα στα 12 μου.Ειναι πολυ καλος ανθρωπος και εξαιρετος γιατρος και παρολο που πηγαινα επισκεψη στο ΙΚΑ δεν μου ειπε ποτε να παω στο ιατρειο του οπως κανουν οι περισσοτεροι γιατροι που εχουν ιατρειο και δουλευουν και στο ΙΚΑ παραλληλα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλησπέρα,

επειδή ψάχνω για παιδίατρο καθώς γεννάω σε λίγες ημέρες, πείτε μου για τον κο Κιοσσέ Γεώργιο, υποστηρίζει το θηλασμό? Στείλτε μου αν σας είναι εύκολο ένα π.μ. με ορισμένες πληροφορίες... Με ενδιαφέρει που είναι και στο ΙΚΑ απ΄ότι λέτε, σε ποιο υποκατάστημα εργάζεται? Κάθε πληροφορία δεκτή, ευχαριστώ πολύ-πολύ! :)

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παλι θα προτεινω τον Κο. Γεωργιο Βασιλειου με ιατρειο στην Λαμπρακη με Κατσιμιδου

Αριστος, οχι θετικος προς τις αντιβιωσεις το τραιναρει παντα Παντας προσβασιμος και τυπικος και σωστος!!

Τον ειχα παιδιατρο στην καισαρικη μου μεσα, τον γνωρισα στο Γεννεσις και εμεινα με αυτον!!

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εγώ προτείνω την Κ Πετρίδου είναι διευθήντρια στο Γεννεσης κ είναι κ νεογνολόγος.τέλεια!θα μου πειτε ο καθένας για τον δικο του θα πει καλά λόγια,ετσι λεώ κ εγώ αλλα η εμπειρια στο Ιποκράτειο στην εντατικη νεογνων νομίζω λέει κατι!Βουλγαρη έχει ιατρείο!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψη σας καλό παιδίατρο στις περιοχές Θέρμης, Τριαδίου ή Νέας Ραιδεστού? Με ενδιαφέρει να υποστηρίζει το μητρικό θηλασμό, πάνω από όλα!

Ευχαριστώ!

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδίατρος Πατσούρου Ιωάννα

Είναι και πιστοποιημένη σύμβουλος θηλασμού

Θεμ. Σοφούλη 4

Για τηλέφωνο pm

 

 

jhal σε ευχαριστώ πολύ αλλά ψάχνω παιδίατρο στα συγκεκριμμένα ανατολικά προάστια διότι μένω εκτός πόλης...

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

Παιδίατρος Πατσούρου Ιωάννα

Είναι και πιστοποιημένη σύμβουλος θηλασμού

Θεμ. Σοφούλη 4

Για τηλέφωνο pm

Jhal, pes mou, an ksereis, ean auti i paidiatros sinergazetai me TEBE kai pws kostologei tis katoikon episkepseis. S'euxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Έχετε υπόψη σας παιδίατρο που να υποστηρίζει το μητρικό θηλασμό και να είναι στην περιοχή Θέρμης ή Τριαδίου ή Νέας Ραιδεστού? Ή έστω στην περιοχή της Καλαμαριάς μέχρι Κηφισιά, όχι ποιο μακρυά...

Επίσης, μου έχουν δώσει το όνομα της Καλλιόπης Πιρετζή στον Άγιο Ιωάννη Καλαμαριάς, την έχει κάποια κοπέλα?

Ευχαριστώ!:D

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Palladin σ΄ευχαριστώ αλλά η Πυλαία δε με εξυπηρετεί, μένω εκτός πόλης και παρόλο που είναι κοντά μου σαν περιοχή χρειάζομαι 4 λεοφωρεία για να φτάσω....

Καμιά άλλη πρόταση μανούλες από Καλαμαριά, Τριάδι, Θέρμη ή Ραιδεστό?

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

Palladin σ΄ευχαριστώ αλλά η Πυλαία δε με εξυπηρετεί, μένω εκτός πόλης και παρόλο που είναι κοντά μου σαν περιοχή χρειάζομαι 4 λεοφωρεία για να φτάσω....

Καμιά άλλη πρόταση μανούλες από Καλαμαριά, Τριάδι, Θέρμη ή Ραιδεστό?

κι εγω ψαχνω καποιον καλο σ αυτες τις περιοχες.μεχρι τωρα δεν βρηκα καποιον να μου αρεσει και αναγκαζομαι να πηγαινω βεροια καθε τοσο σε εναν ξαδερφο μου παιδιατρο.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ πηγαίνω στον Κιοσσέ που είναι΄τέρμα Ν.Εγνατίας λίγο πριν βγούμε στον δρόμο για Χαλκιδική και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Αν θέλετε και άλλες πληροφορίες pm

ΜΑΡΙΑ

o3DBp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλους και απο μένα!

 

Εχω μία κόρη 4 ετών και τον παιδίατρό μας τον εμπιστεύομαι απόλυτα!

Δυστυχώς όμως βγαίνει στη σύνταξη σε λίγους μηνες και έτσι πρέπει να αναζητήσουμε κάποιον άλλον γιατρό και για την κόρη μας αλλα και για ένα νέο μωράκι (εάν με το καλό έρθει στη ζωή μας).

 

Διάβασα καλά σχόλια για τον κ. Γιώργο Κιοσσέ και θα ήθελα από όποια κοπέλα έχει προσωπική εμπειρία να μου στείλει πμ με περισσότερες λεπτομέρειες!!

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ προκαταβολικά!!

 

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημέρα κορίτσια...τα φώτα σας!

Θέλω να αλλάξω παιδίατρο και σας ρωτώ αν έχετε υπόψιν σας κάποιον γιατρό στην Καλαμαριά!

Ευχαριστώ

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα και οι αλλοι ειναι παρα πολυ καλοι αλλα καιγω θα πω για τον Γ.Βασιλειου που ειπε το kalamaraki! ειναι απλα τελειος! ειχα γραψει γιαυτον πιο πολλα στα ευχαριστηρια για μια περιπετεια που ειχα με τον μικρο μου και στο ποσο μου συμπαρασταθηκε... Δυστηχως μετα καναμε τεβε και πηγαινα αλλου για κατι απλο..(καθαρα λογος οικονομικος) δεν τον αλλαζω με κανεναν ομως

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Έχετε υπόψη σας παιδίατρο που να υποστηρίζει το μητρικό θηλασμό και να είναι στην περιοχή Θέρμης ή Τριαδίου ή Νέας Ραιδεστού? Ή έστω στην περιοχή της Καλαμαριάς μέχρι Κηφισιά, όχι ποιο μακρυά...

Επίσης, μου έχουν δώσει το όνομα της Καλλιόπης Πιρετζή στον Άγιο Ιωάννη Καλαμαριάς, την έχει κάποια κοπέλα?

Ευχαριστώ!:D

καλημερα κοπελα μου !! εγω εχω την Πιρετζη και βλεπει και τα δυο τα παιδια μου...... ειναι εξαιρετικη και σου την συνιστω ανεπιφυλακτα !!!!!! την λατρευουν τα παιδια μου....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια...τα φώτα σας!

Θέλω να αλλάξω παιδίατρο και σας ρωτώ αν έχετε υπόψιν σας κάποιον γιατρό στην Καλαμαριά!

Ευχαριστώ

οπως ανεφερα και στο προηγουμενο μηνυμα συστηνω ανεπιφυλακτα την Πιρετζη !!!! εξαιρετικη παιδιατρος !! στον Αγ. Ιωαννη στην καλαμαρια.... τηλ 6945 979900

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια και εγω εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την Πατσουρου που αναφερεται παραπανω, απλα εμεις παμε αλλου λογω αποστασης.

 

δεν προτεινω ομως τη δικη μας παιδιατρο, γιατι ειμαι στα προθυρα να την αλλαξω δεδομενου οτι δεν μπορω να τη βρω οταν την χρειαζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...