Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλώς ήρθε η νέα ζωούλα!!!JimDin να σου ζήσει ο κούκλος!!!


Recommended Posts

Και ναι μετά από 10 ωρίτσες έσκασα επιτέλους μύτη!!!

γιατί;;; περιμένατε πολύ;;;;;

μάθετε λοιπόν ότι το αξίζω και με το παραπάνω!!!

είμαι ένας κούκλος που γεννήθηκα φυσιολογικά και έχω τα μάτια της μανούλας μου!!!!!!!!

 

Να σου ζήσει Ντινάκι ο μικρός Θεός, να τον βλέπεις πάντα και να χαμογελάς όπως ακριβώς αυτή τη πρώτη στιγμή της 10ης Αυγούστου 2009 που ήρθε στη ζωή ο γιόκας σου!

 

Εύχομαι μια ζωή ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!

 

 

1966888bykl6askzb.jpg

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντινάκι μου ήρθε το παιδάκι σου;

Καλώς ήρθε :) Να έχει μια ζωή παραμυθένια ο πριγκηπάκος σου!

Καλή ανάρρωση νέα μανούλα και μόλις βρεις χρόνο περιμένουμε το υπέροχο χρονικό της άφιξης και φώτος του κούκλου :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ντινακι να σου ζησει ο γιοκας σου ευχομαι να ειναι γερος ευτυχισμενος αφου θα εχει την πιο γλυκια μανουλα διπλα του, να ειστε παντα καλα και αντε περιμενουμε και εμεις να δουμε τα ματακια του και να μας πεις!φιλια πολλα

catcatard20090802_-8_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1128072sgaik5untl.gif

 

Ντίνα μου να σου ζήσει ο μπέμπης σου!! πάντα χαρούμενη να είσαι όπως σήμερα που έγινες μανούλα!! όπως επιθυμείς να τον δεις!!! καλή ανάρρωση και περιμένουμε νέα σας!!

RsJPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε μαμά και γιο! Μια χαρά τα καταφέρατε, παλικάρια και οι δυο. Ντινάκι να σου ζήσει ο Πρίγκηπας, να είστε πάντα καλά να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε!!! 10 Αυγούστου...ωραία ημερομηνία!! Σε περιμένουμε πίσω να μας πει την εμπειρία σου και να φέρεις τύχη και σε εμάς που περιμένουμε!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

jimdin να σου ζησει ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ .... να ειναι παντα γερος και δυνατος!!!

εμεις ειχαμε 1 μερα διαφορα στην πητ απο οτι θυμαμαι ...οποτε κοντοζυγωνει και ο δικος μου!!!!

φιλακια πολλα πολλα πολλα στο μωρουλι σου και καλη - γρηγορη αναρωση σε σενα.....

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

line_m121_beg_40_time_1250136000_text_ef20e3e9efeae1f220eceff520e5e9ede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

jimdin να σου ζήσει το αγοράκι σου να έιναι πάντα υγιεις ευτυχισμένος και η ζωή του να είναι πάντα ένα υπέροχο χαμόγελο.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ! ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΛΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΙΣΤΟΡΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ντινάκι να σας ζήσει!!!!!!!!!!

Να είναι γερός, ευτυχισμένος και καλότυχος. Να τον καμαρώνετε πάντα.

 

Καλή ανάρρωση και περιμένουμε λεπτομέρειες από το χαρμόσυνο γεγονός του πρίγκηπα σου

glitterfy033555365D31.gifcatcatavi20090813_-8_Bebita+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειτονάκι μου, να σας ζήσει!!!!!!!!! Να είναι καλότυχος και πάντα ευτυχισμένος!!!!

 

Ανυπομονώ για τη στιγμή που θα βολτάρει μαζί με τη δικιά μου....λες να την κερνάει γάλα στο Αίνιγμα???!!!!!!!!!!!!

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites

JimDin να σου ζήσει ο παίδαρος. Να είναι γερός και καλότυχος και ολή του η ζωή να είναι στρωμένη με ροδοπέταλα. Να είσαι κοριτσάκι μου εσύ και ο άντρας σου γεροί να τον καμαρώνεται και να τον στηρίζεται κάθε μέρα.

ymSzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοπέλα μου, με το καλό να πάτε σπίτι σας να τον απολαύσετε!

Ζήστε την κάθε του στιγμή, σε όλους αυτό λέω, είναι τόσο μοναδικές, μοιάζει σα να βλέπεις ταινία!

Ολα να πάνε καλά και εύκολα!

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...