Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γεννηθηκαμε 16-5-2009 - 30εβδ+2ημ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι ο δικός μου προωρούλης και βλεπόμαστε μισή ώρα το πρωί και μισή το απόγευμα. Αλλά κάνουμε πολλά χαδάκια και πίνουμε και μανουλίστικο γαλατάκι από τη μυτούλα και αρχίσαμε να κάνουμε στρογγυλή κοιλίτσα σιγά σιγά, μέχρι και χαμογελάκι ρίξαμε. Οπότε μην πτοείστε, πολλά χαδάκια και λογάκια και θα γίνουμε όλοι καλά σύντομα και θα πάμε σπίτι να κάνουμε μεγάλες ζημιές!!!

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγορίνες γλυκές βάλτε τα δυνατά σας για να είστε το συντομότερο στην αγκαλίτσα του μπαμπά και της μαμάς!!! Όλη μας η θετική σκέψη μαζί σας!!!

 

Φιλιαααααααααααααα

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζονται χρόνο πελαζί μου τα ψιψινάκια αυτά για να μεγαλώσουν αρκετά ώστε να πάνε σπιτάκι τους. Σας στέλνω πολλή αγάπη από μένα και το δικό μου ψιψινάκι που αύριο επιτέλους έρχεται σπίτι του. Σε λίγο καιρό κι εσείς στο δικό σας εύχομαι. Φιλάκια

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαριος που εκατσε και αυτος στο περιεργο αυτο σολαριουμ μακρυα απο τη μαμα του σας στελνει ολη τη θετικη του ενεργεια για να πατε συντομα σπιτι. Να σκεφτεστε θετικα και ολα θα πανε καλα!!!!! Καταλαβαινω απολυτα πως νιωθετε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο και γρηγορα να τα παρετε στο σπιτι σας τα εχω περασει και εγω και να δεις ποσο δυνατα παιδια γινονται εμενα τωρα ειναι 11 1/2 μηνων και εχει γινει θυριακι

Link to comment
Share on other sites

Γεννηθήκαμε Παρασκευή βράδυ 16-5-2008 στην Αθήνα στο Μητέρα και είμαστε δυο αγοράκια. Μένουμε στο ΜΕΝΝ του νοσοκομείου μέχρι να μεγαλώσουμε και να πάμε σπίτι με την μαμά και τον μπαμπά.

 

Αυτά θα λέγανε ένα χρόνο πριν που τους κοιτάζαμε και ήμασταν κατααγχωμένοι για το τι θα γίνει…. Και ο χρόνος περνάει και όλα βρήκανε τον δρόμο τους, είμαστε καλά και τσάμπα ανησυχούσαμε… από εμάς έχετε ΟΛΗΗΗΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ – θα δεις θα τα σκέφτεσαι αργότερα και θα είναι τόσο μακριά όλα όσα περνάτε τώρα… πολλά φιλιά στους άντρες σου από τους δικούς μου!

 

*αν χρειαστείς κάποιον για κουβέντα, εδώ είμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ο "μεγαλος" - (γεννηθηκα πρωτος !)- βγηκα την παρασκευη 19/6 απο το νοσοκομειο και πηγα σπιτι οπου πινω γαλατακι απο την μαμα και κοιμαμαι στην δικια μου καλαθουνα . Ειμαι 1850 γρ πλεον - εμεινα 35 μερες στην ΜΕΘΝ - και

Link to comment
Share on other sites

και ανυπομωνω να ερθει σπιτι και το μικρο το αδερφακι μου (1580) το οποιο παει καλα (μια μικρη ουρολοιμωξη ειχε) για να εχω παρεα,να τρωμε μαζι και να ισορροπησει και η χαρα του μπαμπα και της μαμας !!!!

Σας χαιρετω και σας ευχαριστω ολους για την θετικη ενεργεια που μας στειλατε.

Την μοιρασαμε και στα αλλα παιδακια !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΑΣ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ.ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΖΩ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 35-37ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ.....

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Σας ευχαριστουμε ολους για την ανταποκριση και την θετικη ενεργεια που μας στειλατε !!

Εκανε δουλεια!!!!!!

Ειμαστε πλεον 9 μηνων και κατι ,ειμαστε μια χαρα και ειμαστε εδω και πολυ καιρι σπιτι με την μαμα και τον μπαμπα !!!!!!1

Απο βαρος σκιζουμε για ειμαστε σχεδον εννια κιλα !!!!

Γελαμε συνεχεια κα κανουμε και τα πρωτα μας αγκου ....

Πηγαινουμε τακτικα στους γιατρους μας για τσεκ απ αλλα ολα μεχρι τωρα ειναι μια χαρα !!!!!!!!!!

Χιλια ευχαριστουμε σε ολους και ευχομαστε τα καλυτερα για ολους τους φιλους μας εδω μεσα και εκει μεσα !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Σας ευχαριστουμε ολους για την ανταποκριση και την θετικη ενεργεια που μας στειλατε !!

Εκανε δουλεια!!!!!!

Ειμαστε πλεον 9 μηνων και κατι ,ειμαστε μια χαρα και ειμαστε εδω και πολυ καιρι σπιτι με την μαμα και τον μπαμπα !!!!!!1

Απο βαρος σκιζουμε για ειμαστε σχεδον εννια κιλα !!!!

Γελαμε συνεχεια κα κανουμε και τα πρωτα μας αγκου ....

Πηγαινουμε τακτικα στους γιατρους μας για τσεκ απ αλλα ολα μεχρι τωρα ειναι μια χαρα !!!!!!!!!!

Χιλια ευχαριστουμε σε ολους και ευχομαστε τα καλυτερα για ολους τους φιλους μας εδω μεσα και εκει μεσα !!!

 

Μπράβο σας μωράκια!!! Να πείτε στη μαμά να περνάει από το τσαδρί μας να μαθαίνουμε και κανένα νέο σας έτσι?

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας και παλι !!!!!!

Σε λιγο καιρο θα γινουμε δυο χρονων !!!!! (χε χε)

Ολα ειναι μια χαρα με την υγεια μας !!!

Ο ενας απο εμας (ο..μικρουλης.. ) κανει φυσικοθεραπεια ( δυο φορες την εβδομαδα ) για την βελτιωση της ποιοτητας της κινησης της αριστερης πλευρας ( γυμναστικη και παιχνιδι δλδ ) , ολα καλα δηλαδη .

Πολλα φιλια σε ολους σας και κουραγιο σε οσους το χρειαζονται

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε να σας πουμε οτι παντα συγκινουμαστε οταν μπαινουμε στο φορουμ και νοιωθουμε την αναγκη να σας ευχαριστησουμε ξανα και ξανα ολους για την συμπαρασταση και το κουραγιο που λαβαμε οταν το χρειαζομασταν !!!!

Μερος αυτου θα προσπαθουμε παντα να επιστρεφουμε σε γονεις οι οποιοι το εχουν αναγκη.

Ειναι τοσο ομορφη η ζωη με τα μικρα μας που η κριση φανταζει ασημαντη ,και το λεω χωρις να εχουμε κατι λυμενο !!

Αισιοδοξια και χαρα , θετικη σκεψη και υγεια !!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαστε ολοι μας οταν ακουμε τοσο καλα νεα!!!

σας ευχαριστουμε που μπαινετε μεσα για να μσας δινετε νεα σας και κουραγιο στις μανουλες που εχουν βρεθει σε παρομοια θεση με εσας

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...