Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αστείες Ιστορίες ή Φωτογραφίες με παιδιά


Recommended Posts

Αφροδίτη,κούκλος ο Χαράλαμπος!Νομίζω ότι με τη Νάσια μου θα είναι ταιριαστό ζευγάρι!Χαχαχα!Τί λες? :P:D:P:D:P

 

Πρέπει να κανονίσουμε μια συντάντηση ! Να δουμε ως θα τα πάνε οι δυό τους :D:D:D

 

 

οκ!Αλλά η δικιά μου είναι λίγο τσαμπουκαλεμένη(σαν τον μπαμπά της!),πειράζει? :P:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφροδίτη,κούκλος ο Χαράλαμπος!Νομίζω ότι με τη Νάσια μου θα είναι ταιριαστό ζευγάρι!Χαχαχα!Τί λες? :P:D:P:D:P

 

Πρέπει να κανονίσουμε μια συντάντηση ! Να δουμε ως θα τα πάνε οι δυό τους :D:D:D

 

 

οκ!Αλλά η δικιά μου είναι λίγο τσαμπουκαλεμένη(σαν τον μπαμπά της!),πειράζει? :P:P

 

Δεν πειράζει,θα την στρωσουμε εμεις, μην ανχώνεσαι!!! :P:P:P

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη,κούκλος ο Χαράλαμπος!Νομίζω ότι με τη Νάσια μου θα είναι ταιριαστό ζευγάρι!Χαχαχα!Τί λες? :P:D:P:D:P

 

Πρέπει να κανονίσουμε μια συντάντηση ! Να δουμε ως θα τα πάνε οι δυό τους :D:D:D

 

 

οκ!Αλλά η δικιά μου είναι λίγο τσαμπουκαλεμένη(σαν τον μπαμπά της!),πειράζει? :P:P

 

Δεν πειράζει,θα την στρωσουμε εμεις, μην ανχώνεσαι!!! :P:P:P

 

Μακάρι! :lol::lol::lol:

373024ajku7raouy.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρω ότι θα ρωτήσω σε λάθος τοπίκ αλλά βοήθηστε με...που περνάτε τις φωτό απο το glitetry; Στην υπογραφή εκεί που περνάμε και το τίκερ;

Και εγώ ανέβασα φωτό στο glitery αλλά δεν μου την περνούσε. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Για να ανεβάσεις photo στο glittery πρεπει να ειναι μικρότερη απο 1mb αν θυμάμαι καλα!

Όταν την κάνεις upload αντιγράφεις εδώ το bbcode που λέει και βγαίνει μετά η φωτογραφία!

Δεν ξέρω αν βοήθησα...

G9FN.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μία ομάδα επαγγελματιών ερεύνησε ένα δείγμα παιδιών 4-8 ετών ως προς την ερώτηση : «Τί σημαίνει αγάπη». Οι απαντήσεις ήταν οι εξής:

 

Τόνια 6 ετών

Όταν η γιαγιά μου έπαθε αρθρίτιδα δεν μπορούσε να βάψει τα νύχια των ποδιών της γιατί δεν μπορούσε να σκύψει. Έτσι της τα έβαφε ο παππούς μου παρότι και αυτός είχε αρθρίτιδα στα χέρια του».

 

Ρεβέκκα 8 ετών

Όταν κάποιος σε αγαπά ο τρόπος πού προφέρει το όνομά σου είναι διαφορετικός. Ξέρεις ότι το όνομά σου είναι ασφαλές στο στόμα του.

 

Βασίλης 4 ετών

Αγάπη είναι όταν ένα κορίτσι βάζει άρωμα κι ένα αγόρι άφτερ σέιβ και μετά βγαίνουν έξω μαζί και μυρίζουν ο ένας τον άλλο.

 

Κάρολος 5 ετών

Αγάπη είναι όταν βγαίνεις για φαγητό και δίνεις στον άλλο τις μισές τηγανιτές σου πατάτες χωρίς να του ζητήσεις να σου δώσει κι αυτός από τις δικές του.

 

Χριστίνα 6 ετών

Αγάπη είναι αυτό πού σε κάνει να χαμογελάς όταν είσαι κουρασμένη.

 

Λευτέρης 4 ετών

Αγάπη είναι όταν η μαμά φτιάχνει καφέ για τον μπαμπά και πίνει πρώτα μια γουλιά εκείνη για να δει αν τον πέτυχε.

 

Δανιήλ 7 ετών

Αγάπη είναι όταν φιλιέσαι όλη την ώρα. Μετά βαριέσαι να φιλιέσαι αλλά θέλεις συνέχεια να είσαι μαζί με τον άλλο και να μιλάτε. Η μαμά μου κι ο μπαμπάς μου έτσι κάνουν. Κι όταν φιλιούνται εμένα μου φαίνεται αηδία.

 

Αιμιλία 8 ετών

Η αγάπη είναι όταν είσαι στο δωμάτιό σου τα Χριστούγεννα κι ανοίγεις τα δώρα, αν σταματήσεις το άνοιγμα θα ακούσεις την αγάπη.

 

Πάνος 7 ετών

Αν θέλεις να μάθεις ν' αγαπάς καλύτερα πρέπει να ξεκινήσεις από ένα φίλο πού μισείς.

 

Νίκη 6 ετών

Υπάρχουν δύο είδη αγάπης. Η αγάπη των ανθρώπων και η αγάπη του Θεού. Αλλά ο Θεός τα έχει φτιάξει και τα δύο.

 

Τζένη 8 ετών

Η αγάπη είναι όταν λες σε ένα αγόρι ότι σου αρέσει το πουκάμισό του κι αυτός το φοράει μετά κάθε μέρα.

 

Έλλη 7 ετών

Η αγάπη είναι σαν το γέρο και τη γριά πού μετά από τόσα χρόνια πού γνωρίζονται είναι ακόμα φίλοι.

 

Θωμάς 6 ετών

Κατά τη διάρκεια του ρεσιτάλ πιάνου μου μ΄ έπιασε φόβος πάνω στη σκηνή. Τότε κοίταξα κάτω και είδα τον μπαμπά μου να με χαιρετάει χαμογελώντας. Ήταν ο μόνος πού το έκανε αυτό. Τότε μου πέρασε ο φόβος.

 

Μαρία 8 ετών

Η μαμά μου με αγαπάει πιο πολύ απ' όλους. Κανένας άλλος δεν έρχεται να με φιλήσει όταν πέφτω για ύπνο.

 

Κλαίρη 6 ετών

Η αγάπη είναι όταν η μαμά δίνει στο μπαμπά την καλύτερη μερίδα φαΐ.

 

Ελένη 5 ετών

Η αγάπη είναι όταν η μαμά βλέπει τον μπαμπά αξύριστο και βρώμικο και πάλι πιστεύει ότι είναι ωραιότερος κι απ' τον Ρόμπερτ Ρέντφορντ.

 

Χρήστος 7 ετών

Αγάπη είναι όταν το σκυλάκι σου, σου γλύφει το πρόσωπο ακόμα κι αφού το άφησες μόνο του όλη μέρα.

 

Μαριάννα 4 ετών

Ξέρω ότι η αδελφή μου μ' αγαπά γιατί μου δίνει όλα τα ρούχα της ακόμα κι αν πρέπει να βγει έξω και να αγοράσει άλλα.

 

Λάμπρος 4 ετών

Αφήνω την μεγαλύτερη αδελφή μου να με πειράζει γιατί η μαμά λέει ότι με πειράζει επειδή μ' αγαπάει. Κι μετά εγώ πειράζω την μπέιμπι σίτερ γιατί την αγαπάω.

 

Αλεξάνδρα 4 ετών

Όταν αγαπάς κάποιον οι βλεφαρίδες σου ανοιγοκλείνουν και βγάζουν αστεράκια.

 

Κατερίνα 7 ετών

Αγάπη είναι όταν η μαμά βλέπει το μπαμπά στην τουαλέτα και δεν σιχαίνεται.

 

Μάρκος 6 ετών

Δεν πρέπει να λες σ' αγαπώ αν δεν το εννοείς. Αλλά αν το εννοείς πρέπει να το λες συνέχεια γιατί οι άνθρωποι ξεχνάνε.

 

Το παιδάκι είχε ένα παππού γείτονα του οποίου η γυναίκα είχε πεθάνει πρόσφατα. Μόλις το παιδάκι τον είδε να κάθεται στην αυλή του και να κλαίει πήγε και απλά έκατσε στην αγκαλιά του. Όταν η μαμά του το ρώτησε τι είχε πει στον παππού το παιδάκι είπε «τίποτα απλώς τον βοήθησα να κλάψει».

 

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6ΕΤΩΝ & Η ΕΛΕΝΗ 5ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ;

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

[Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6ΕΤΩΝ & Η ΕΛΕΝΗ 5ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ;[/color]

 

Αντιγόνη μου φοβερά τα λογια τους!!Και των 2 παιδιών αλλά και των υπολοιπων μου άρεσαν πάρα πολύ!!!!!! :):):) Αχ αγάπη αγάπη αγάπη....

Θέλω να σου μιλήσω μα τρέμει η φωνή μου ...λές κι΄ αγαπάω πρώτη φορά στη ζωή μου.....λα λα λαλ λα.......

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη ήθελα να πώ... :?:o Ε, βρε Αφροδίτη μου τί να κάνω με τόσα ωραία που διάβασα και τέτοια ώρα μάλιστα;;; :):) Εδώ το δικό μου όνομα κοντεύω να ξεχάσω.......πω πω..... :D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καποια αστεια βιντεακια με μωρακια!

 

 

Γελαμε με την καρδια μας :D

http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk

 

 

 

Χορωδια γελιου απο τετραδυμα :D

http://www.youtube.com/watch?v=Q1rUtehDShw

 

 

Προτιμω τον μπαμπα με μασκα :D

Link to comment
Share on other sites

αχ θεικα τα βιντεακια!!!δεν μπορω να σταματησω να γελαω!

 

Χαιρομαι που σου αρεσαν τα βιντεακια fotiniv :D

 

 

 

Προτιμω metal μουσικη,να χτυπιεμαι με τις ωρες χωρις να φωναζει η μαμα :D

Προσεξτε το κοριτσακι :!::D

 

 

Κατι ασχετο με μωρακια,αλλα σχετικο με μουσικη :shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ! αυτό το γλυκο μου ταρανδάκι!!!

Φτου -φτου ρε Γιώτα πολυ όμορφος είναι και εδω!

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Γιωτούλα βλέπω στο μέλλον ουρές από γυναίκες για το πανέμορφο σας ταρανδάκι!!!Ασε και τα τηλέφωνα......

Ξαναείπα ότι είναι κούκλος..αλλά ..δεν μπορούσα να μην το ξανασχολιάσω..φτου φτου ο αγορινούλης ο γλυκός!!!! :D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εφαγα για μεσημερι 17:30 και μετα που ηρθε ο συζυγος 20:00 μου ξαναηρθε μια λιγουριτσα. Βαζω λιγο (λιγο ηταν αληθεια λεω :oops: ) σε ενα πιατακι και μασουλαω.

Και μου λεει ο μικρος :

"Μαμα εσυ οταν ερχεται ο μπαμπας ξανατρως?"

"λιγο" του λεω γιατι μου αρεσει το φαγητο αυτο και ζηλεψα.

Και τι μου απανταει ο ατιμος

"Αμα τρως συνεχεια , θα φουσκωσει η κοιλια σου και θα γινεις σαν μπαλονι" :oops::oops:

Ποτε μα ποτε δεν εχουμε σχολιασει κιλα στο σπιτι (μας παιρνει ακομα λιγο ωσπου να γινουμε μπαλονια :lol::lol: )

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...