Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 212
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πωπω κοπέλες μπραβο σας! Μου δινετε θάρρος, έχω ένα μωρό 4μιση μηνών και θέλω μόλις χρονίσει να βάλω μπρός για το δευτερο!! Και ευελπιστώ να γίνω κι εγώ τριτεκνη μάνα κάπια στιγμή!!! Να σας έχει ο Θεός καλά κι εσάς και τα μωράκια σας!

 

 

stin@ ειμαστε στα ιδια....ιδια ηλικια κ ιδια προοπτικη!Αντε....κ τριτεκνες..κ πολυτεκνες θεου θελοντος:lol:

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολες τις μανουλες με τα πολλααααααα παιδακια!σας θαυμαζω κι ευχομαι να νιωσω τις χαρες σας...Προλαβαινω μεχρι τα τριαντα να γινω κ εγω τριτεκνη,τουλαχιστον?:)

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,κοριτσια!

 

Νικολετακι μου,σ'ευχαριστω για τις ευχες και να σου ζησει ο κουκλος σου,τις καλυτερες ευχες μου για τα γενεθλια του!

 

Ταο,πλακα μου κανεις και βεβαια σε θυμομαστε.Βουρ για το τεταρτο,λοιπον και με το καλο!Εμενα,δυστυχως η καριερα μου ως εγκυμονουσα εληξε εδω :(.Τρεις μηνες εμεινα στο νοσοκομειο αυτη την φορα,την επομενη θα ηταν εννιαμηνο.

 

Βασδελακι μου,εισαι τυχερη,πηρες φωτο με μπεμπη στα κεφια του,οι αλλες φιλεναδες μου πηραν φωτο με μπεμπη στραβωμενο που βγηκε απο την κοιλια της μανουλας (ομολογουμενως ειχε βεβαια πολυ πλακα).

Λιγο εμεινε ακομα και για σενα,υπομονη.

Παντως για το στυλ Bob Marley,πιστευω πως ειναι too much για μενα,αφου ειναι να τριγυρναω σαν την τρελη,χαθηκε να ειναι το στυλ της Σολωμου,που ψοφαω κιολας?

 

Αλκυονη,επιμενω,δεν υπαρχεις λεμε,πως τα καταφερνεις?

Λενα148,stin@,σας ευχομαι τα καλυτερα και να αποκτησετε οσα παιδακια επιθυμειτε!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Βασδελακι μου,εισαι τυχερη,πηρες φωτο με μπεμπη στα κεφια του,οι αλλες φιλεναδες μου πηραν φωτο με μπεμπη στραβωμενο που βγηκε απο την κοιλια της μανουλας (ομολογουμενως ειχε βεβαια πολυ πλακα).

Λιγο εμεινε ακομα και για σενα,υπομονη.

Παντως για το στυλ Bob Marley,πιστευω πως ειναι too much για μενα,αφου ειναι να τριγυρναω σαν την τρελη,χαθηκε να ειναι το στυλ της Σολωμου,που ψοφαω κιολας?

 

 

:P:p:p:p Χε, χε!! Κάθε φορά που βλέπω την φωτό του θέλω να τσιμπήσω μαγουλάκια!!!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

με τρομαζει αυτο το τοπικ φευγω μπρρρρρρρρρρρ :?:???::?:???::?

 

 

 

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

xxaxaxμια απ τα ιδια:lol::lol:

να χαιρεσαι τα παιδακια σου sol!συγχαρητηρια! και σε ολες τις πολυτεκνες φυσικα

Link to comment
Share on other sites

Αν σας τρομαζει το τοπικ,που να δειτε το live show :lol::lol::lol::lol::lol:.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!!!

 

κι εγώ εσένα!!!!!!!!

 

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ο μπεμπάκος σου!!!!!!! (δεν ήξερα καν ότι περίμενες μωρό :oops: :oops:)

 

Να είστε πάντα μια γερή, ευτυχισμένη και μεγάλη οικογένεια γεμάτη αγάπη και χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ,πολυ,γλυκια μου για τις ευχες!!!!:-D:grin::-D:grin:

 

Κανεις δεν το ηξερε,χαρα μου,μεχρι να πανε ολα καλα.

 

Κι'εσυ ομως,τρια εχεις,εμενα προσκυνας???Ριχνεις τρεξιμο κι'εσυ,ουουουο,αστα να πανε :lol::lol::lol::lol:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...