Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 293
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Mε γεια, με γεια, καλορίζικο!

 

Συμμερίζομαι την απορία πολλών για τα emoticons, γιατί δεν μου μπαίνουν πια στο κείμενο αλλά μονο στον τίτλο;

 

Επίσης, εκεί προς τις τελευταίες κατηγορίες τα θέματα, εκτός των υπομνημάτων, μου βγαίνουν με αλφαβητική κι όχι χρονολογική σειρά και έτσι για να βρω το θεματάκι για τις αγορές online μπήκα στο προφίλ της anna+ (είπα να εξηγηθώ γιατί όντως όταν μπαίνεις στο προφίλ μέλους πλέον, σε δίνει ο σέρβερ στεγνά!).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mε γεια, με γεια, καλορίζικο!

 

(είπα να εξηγηθώ γιατί όντως όταν μπαίνεις στο προφίλ μέλους πλέον, σε δίνει ο σέρβερ στεγνά!).

 

 

εγώ μέσα στο ψάξιμο ούτε που ξέρω σε πόσα προφίλ μπήκα, αλλού θέλω να πάω, αλλού βρίσκομαι

 

..για αυτό κι εγώ πάω για ύπνο και η συνέχεια αύριο, δηλ. το πρωί

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω τι κάνετε εσείς εγώ ένοιωσα μια περηφάνια ανείπωτη... βρήκα θέμα που έψαχνα!!!!!!!! Κάτι μου λέει ότι είμαι πολύ κοντά στην επιτυχία :mrgreen:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!θα αρχισω το ψαξιμο.που ειναι το προφιλ για να μην μπω καταλαθος σε αλλο?κοριτσια εμενα μου αρεσε το παλιο!τα χω χαμενα !ισως επειδη μολις τωρα το ειδα και θελει χρονο!που ειναι οι δημοσιευσεις μετα την υτελευταια επισκεψη?

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου πρώτη εντύπωση είναι ότι το νέο forum είναι δυσλειτουργικό, μπερδεμένο και αργεί πολύ να αλλάξει η σελίδα... Επίσης, το ρυθμίζω να μου δείχνει τα τελευταία μηνύματα και μετά από λίγο χάνει τη ρύθμιση... :-/

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

Αντε άντε..με το καλο το καινούργιο πρόσωπο.

Η μετάβαση ήταν πλέον επιτακτική και απο ότι ειδα έγινε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ( πολυ μικρό downtime συγκριτικά με το μέγεθος των μεταφερθέντων στοιχείων ).

Τωρα το broswing ειναι πολυ πιο εύχρηστο και ειδικά αν βρειτε κάπου στο φόρουμ της Vbulletin την εφαρμογή vb-ispy τότε βάλτε την.

Κάνει τα πράγματα ( ειδικά απο άποψη συντονισμού ) πολυ εύκολα. :oneup:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...