Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γαμοβάφτιση


mariannaS

Recommended Posts

Απο την ερευνα που εχω κανει μπορεις να βρεις προσκλητηριο-μπομπονιερα πολυ καλο με 1-1,5€ το οποιο παει ανα οικογενεια.απλο προσκλητηριο βγαινει πιο οικονομικα αν τυπωσεις πολλα σε εκτυπωτηριο.το ρυζοχαρτο ειναι πολυ οικονομικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μεχρι 1 ευρω θελω ν δώσω... Παραπάνω μ φενονται τσάμπα....καμια ιδέα για τ προσκληριο-μπομπονιερα μαζι που ν δείχνει κ τ 2 γεγονότα; Μια που είδα ητανε πάπυρος ύφασμα μεσα τ προσκλητήριο κ πανω ενα μπρελοκακι η κτ τέτοιο σχετικά μ την βαφτιση..εμενα μ φάνηκε οτι ειναι πολυ "λιγο" εσενα πως σ φενεται ;

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι 1 ευρω θελω ν δώσω... Παραπάνω μ φενονται τσάμπα....καμια ιδέα για τ προσκληριο-μπομπονιερα μαζι που ν δείχνει κ τ 2 γεγονότα; Μια που είδα ητανε πάπυρος ύφασμα μεσα τ προσκλητήριο κ πανω ενα μπρελοκακι η κτ τέτοιο σχετικά μ την βαφτιση..εμενα μ φάνηκε οτι ειναι πολυ "λιγο" εσενα πως σ φενεται ;

 

μια χαρα μου ακουγεται.κ σε κουτακιπαιζει πολυ αυτο.γυρω στο ενα-εικοσι με ενα-τριαντα.εννοω ενα ευρω κ εικοσι λεπτα.εχω χαλασμενα πληκτρα.τα κουφετα που θα ειναι?

στο πρωτο λινκ σου στελνω φθηνα προσκλητηρια για διπλο μυστηριο να δεις τι παιζει αν τα κανεις χωρια

στο δευτερο εχει μια πολυ οικονομικη μπομπονιερα που δε θα κοστισει να προσθεσεις με κορδελιτσα το προσκλητηριο.πχ κ μονη να εκτυπωσεις σε τυπογραφειο σε ρυζοχαρτο κ να δεσεις μια κορδελα επιπλεον αντε να εχει αλλα τριαντα λεπτα.δεν ειναι πολυ βιντατζ αλλα ειναι απλο κ ουδετερο.αντι για φουρφουρι εχω δει κ αλλα σχεδια.ασε που μπορεις να το κανεις κ μονη

http://www.weddingcards.gr/products/category/10/prosklitiria-gamou-baptisis-mazi

http://www.mpomponieres4you.gr/%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%83-%CE%B2%CE%B1%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%83/%CE%AD%CF%84%CE%BF%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%82-%E2%80%93-%CE%B4%CE%B5%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82/%CF%86%CE%BF%CF%85%CF%81%CF%86%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B9-%CF%83%CE%B9%CE%AD%CE%BB-detail.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα :) επειδη είδα οτι τα θέματα για τους φωτογράφους ειναι πολυ παλιά κ σκέφτηκα οτι δεν θα τα παρακαλουθει κανεις ειπα να ανοίγω καινούργιο... Πρώτον βρήκα ενα φωτογράφο απο Νεάπολη Θεσσαλονίκης Λέγεται Γεώργιος Μουρατιδης και θα ηθελα να μου πείτε εάν το γνωρίζει κ κανένας κ την γνώμη σας για την δουλεια του :) και δεύτερον εάν εχετε να μου προτείνετε κανένα καλο κ οικονομικό κ αν γνωρίζετε να μου πείτε που κυμαίνονται οι τιμές πανω κατω !!! Προκειτε για γαμοβαφτιση....σας ευχαριστω πολυ!!!:-):-);)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :) επειδη είδα οτι τα θέματα για τους φωτογράφους ειναι πολυ παλιά κ σκέφτηκα οτι δεν θα τα παρακαλουθει κανεις ειπα να ανοίγω καινούργιο... Πρώτον βρήκα ενα φωτογράφο απο Νεάπολη Θεσσαλονίκης Λέγεται Γεώργιος Μουρατιδης και θα ηθελα να μου πείτε εάν το γνωρίζει κ κανένας κ την γνώμη σας για την δουλεια του :) και δεύτερον εάν εχετε να μου προτείνετε κανένα καλο κ οικονομικό κ αν γνωρίζετε να μου πείτε που κυμαίνονται οι τιμές πανω κατω !!! Προκειτε για γαμοβαφτιση....σας ευχαριστω πολυ!!!:-):-);)

 

 

 

Αχ σορυ λάθος! Νόμιζα δημιούργησα καινούργιο θεμα! Μηπως μπορείτε να μου πείτε πως να τ κανω;;;:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Ρίξε μια ματιά σε αυτό το site: http://lespetitsfresh.gr/

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους για περισσότερες πληροφορίες.

Ιδιαίτερες μπομπονιέρες και προσκλητήρια σε σχετικά οικονομικές τιμές...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...